24. İzmir Kitap Fuarı (Üstelik yılın ilk yeşil eriği fırsatları ile:) )

Tamam tamam. Erigi kitabin yanina koyar, kargoya veririm. :smirk:

:heart_eyes: Harikasın. :hugs::hugs::star_struck:

1 Beğeni

Her İzmir kitap fuarı 23 Nisanı da kapsayacak şekilde düzenlenirdi hep. Bu sene nedense çok geriye çektiler tarihi. O yüzden bu sene fuarda erik bulamayabilirmişiz gibi geliyor :confused:

1 Beğeni

Evet beni korkutan bir şey bu.

1 Beğeni

Aslı’nın bahsettiği erik o erik değil arkadaşlar. Benim tanıdığım Aslı hiçbir yeşil, sulu, kütür kütür ve ekşi eriği biriyle paylaşmaz. Kandırıyor sizi. Size göndereceği erik olsa olsa bu olur:

Özet

11 Beğeni

Nicin foyami ortaya cikariyorsun?

Saka maka Ihsan Beycigim hakli.
Herkesle her ama her seyimi paylasirim. Paylasmayacagim iki sey vardir. Biri erik… digeri ise “gercek” cig kofte. Bunlarin fotograflariyla bile beni aglatabilirsiniz. O kadar diyeyim…

Sayet erikci amca olmazsa da caglaci amca orada olacaktir. :thinking:

5 Beğeni

KayıpRıhtım buluşması ile ilgili herhangi bir netlik var mı şu an :slightly_smiling_face: Bilet/otel fiyatları vs. uçmadan hemen değerlendiriyorum istiyorum :stuck_out_tongue: @Nemo @Bay_Karamsar gibi yazarlardan dönüş gelmedi mesela :roll_eyes:

Not: 1 Nisan olduğu için her şeye hazırlıklıyım!

Şimdilik katılımcılar ve tarihler böyle.

3 Beğeni

Ve devamını bekliyoruz :slight_smile:

Hmm… Kitap fuarının büyük bir hayranıyım, açık olduğu zamanlarda fırsat bulduğum her gün oradayım. Bu sebeple etkinlik planlanması güzel bir düşünce. Ancak merak ediyorum, burada etkinlikten kasıt nedir? Yani bir noktada buluşup el ele fuarı mı gezeceğiz yoksa buluştuktan sonra içeride kaybolup gidecek miyiz? Umarım sorgulamam rahatsız edici değil sadece merak ettim.

Buluştuktan sonra bazı yayınevlerini beraber geziyoruz (İthaki, Delidolu vb.). Listelerimizi kıyaslıyoruz, birbirimize önerilerde bulunuyoruz. Bol bol bunu mutlaka al, of bunu nasıl hala okumadın sözleri havada uçuşuyor :slight_smile: Sonra bir saat ve buluşma noktası seçip herkesi kendi haline bırakıyoruz. En sonundaysa kararlaştırdığımız saat ve noktada son kez buluşup fuar içinde bir şeyler içip laflıyoruz.

Sonrası İstiklal Marşı ve kapanış :slight_smile:

2 Beğeni

Eğer girişte Andımız’ı da okuyacaksak katılmak isterim.

2 Beğeni

Hangi gün katılabileceğinizi de belirtirseniz harika olur :slight_smile: listeye ekleyelim.

Salı, çarşamba ve perşembe günleri dışındaki her gün :blush:

Niran Elçi’nin fuara gelip gelmeyeceği hakkında bilgisi olan var mı? Bir imzasını almak, tanışmak çok isterdim.

2 Beğeni

Şu buluşmalar İstanbul’da olurken gelemiyordum, vize haftalarıma denk geliyordu sürekli. Hatta geçen sene olur mu acaba diye heveslendim ama olmadı. :frowning: Neyse, gidecek olan herkese iyi eğlenceler. :slight_smile:

Acaba Metis, İthaki, Pegasus ve İş Bankası’nda yüzde kaç indirim olur ? :roll_eyes:

Fuarda indirim oranlarına pek heveslenmeyin. İnternet her zaman daha uyguna geliyor. Ama fuarın ortamı ve havası daha iyi tabi.

Genelde bilinen yayınevleri en fazla %35 yapıyor. Geneli %30 indirim yapıyor. Ancak mesela Metis’in bir köşesi oluyor orada oldukça uygun fiyata satıyorlar kelepir köşesi.

Bunlar dışında ilginiz varsa en efsane indirimler Türk Tarih Kurumu ve Türk Dil Kurumu’nda. %50-%60 civarı.

Pazartesi ogle saatlerinde gidiyorum. Gelecek olan durtuklesin. Sonrasinda Persembe ve Cuma tekrar giderim. En son da @Firtinakiran bebegimi gormek icin o hangi gun diyorsa o gun gelecegim.

2 Beğeni

Taze taze

5 Beğeni