52 Hertz Balinaları Cemiyeti


(Emre ) #1

Kendisini 52 Hertz Balinası olarak hisseden, hissetmiş, hissedecek ve hissetme potansiyeli olduğunu hisseden kişilerin kendisini ait hissettiği bir cemiyet olarak kurulmuştur.

Cemiyetimizin kuruluş hikayesi:

Özet

Balina alımı yapılacaktır. Katılmak isteyen balinalar, başlık altına yorumla belirtsin ve isminin yanında bulunmasını istediği lakabı da kendi isteğiyle ekleyebilir.

I - @IlostMyNickname - (Kurucu Ortak 52 Hertz Balinası)

  1. @AeroKnight - (53 Hertz Balinası)
  2. @doyoulikepie - (En 52 Hertz Balina)
  3. @galeme - (Mavi Balina) (!)
  4. @sindella - (52 ama 55 Hertz Balinası)
  5. @OgulcanKara - (56 Hertz’di bilmem ne Balinası.)
  6. @Vector - (Yas Balinası)

Not: Frekanslar çakışırsa mantıken 52 Hertz Balinası olmaktan çıkabiliriz. Bu yüzden herkes frekans kanallarını belirlesin.


#2

Orada duruyorlar ve gülüyorlar; beni anlamıyorlar, ben bu kulaklara göre ağız değilim. Çünkü ben 55 hertz balinasıyım. Benim türümü siz belirlersiniz. 55’i ben alıyorum ama.


(Bird of Hermes) #3

En azından 50’li Hertzlerde türdaşlarım olduğunu bilmek yükümü bir nebze azaltıyor. Teşekkürler 52 Hertz Balinaları Cemiyeti ve fikir babaları¿


(Halil Oğulcan Karamağara) #4

Selam olsun tüm Balinalara. Cemiyetinize katılmak istiyorum. Şimdi diyecekler çıkardığım ses 56 Hertz’di bilmem ne.


(Yaşamın Adı) #5

52 Hertz Balinaları Cemiyetinin tüm balinalarına selam olsun.


(Yusuf) #6

Sevdiklerini, kendi türlerini bile bir amaç uğruna olmaksızın öldüren katil balinalara, onların okyanuslarına selam olsun. 52.5 hertz frekans ile kimsenin bilmediği, faili meçhullere karışan katil balinalara bin selam.

Oysa herkes öldürür sevdiğini
Kulak verin bu dediklerime
Kimi bir bakışıyla yapar bunu,
Kimi dalkavukça sözlerle,
Korkaklar öpücük ile öldürür,
Yürekliler kılıç darbeleriyle!


#7

Geçenlerde 66 Hertz bir balina gördüm dostlar. Benim gibi aynen, salınıyor okyanusta. Biraz daha yaklaşınca dişi olduğunu gördüm. Yüce Poseidon aşkına dedim!

Tabii bu, o karaya vurup “patlamadan”… Gözlerim doldu yine, yastayım a dostlar! Elimde olsa karalara bürünürdüm ama benim bedenimi bulmak biraz zor. Bana kısaca Yas Balinası diyebilirsiniz.


#8

Geçenlerde, benim burada birileri koyu sularda kaybolmuş. Her zaman olur böyle şeyler de… Bilmiyorum, hissi taze kalmayı başarıyor.


(Halil Oğulcan Karamağara) #9

Selam olsun kızgın gecelerin Balinalarına. Hala kızgınım o Balinaya. Geçti diyorum yine karşımda yüzüyor. Binlerce, belki de milyonlarca kilometrekarelik okyanusta nispet yaparcasına benim önümde yüzüyor. Çeşitli frekanslardan bana ulaşmaya çalışıyor sürekli. Ağzının açıldığını görüyorum, duyar gibi oluyorum, ama anlamıyorum. Halbuki bırakıp gitse, koparsa tüm bağlarını ne güzel olurdu.