A Pilgrimage of Swords - Anthony Ryan Mini Okuma Etkinliği

Sevgili @Abraxas ve @isos81 ile yine bir mini etkinlik yapıyoruz. Kuzgunun Gölgesi serisinden hatırlayabileceğiniz Anthony Ryan’ın 5 novellalık The Seven Swords serisinin ilk kitabı olan eser 4.04 Goodreads notuna sahip.

Herkesi bekleriz. :vulcan_salute:

Link için özel mesaj atabilirsiniz. :parrot:

4 Beğeni

Çok merak ettiğim bir seri. Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

1 Beğeni

Sen de katıl hocam? Ne kadar kalabalık o kadar iyi. :+1:

Dil sorunum olmasa seve seve katılırdım. Ama ancak cama ekmek banıyorum. :sweat_smile:

2 Beğeni

Tam bunu yazacaktım :smiley:

2 Beğeni

O da bir şey mi, Harun bölüm bölüm çevirir size. :sweat_smile:

Herkese keyifli okumalar. :vulcan_salute:

3 Beğeni

@annihilator gaz mı versek İsmet hocam ile Harun hocama? Sen İsmet daha iyi çevirir dersin, ben Harun daha iyi çevirir falan derim. Okuruz buradan güzelce çevirileri :joy:

1 Beğeni

Bence de Harun çok daha iyi çevirir. :slight_smile:

1 Beğeni

Yok öyle kaçtım yapmak :smiley: Bence sen daha iyi çevirirsin gibi denesek mi :joy:

Ben okuyabilecek miyim o bile şüpheli. :sweat_smile:

1 Beğeni

@Lorien_archers DeepL ile çevirerek okuyor arada, denemeye değebilir, dilimize çevrilme ihtimali sıfır bile değil bence bu serinin.

@MelihAntepli Kısa bir hikaye olsa seve seve denerdim ama 100+ sayfayı çevirecek vakit ve enerjim yok. Ha ama şöyle yapabiliriz. Bunu değil ama telifi olmayan ya da yazarının ücretsiz yayınladığı hikayeleri çeviri etkinliği düzenleyerek dilimize kazandırabiliriz. Daha önce Özgür yapıyordu, kullanılan platform paritk bayağı. Herkes biraz zaman ayırsa yeterli olur.

@isos81 Ne hızlı sattın ihaleyi bana arkadaş. :smiley: Okursun okursun, ilk sayfadan güzel başlıyor zati.

5 Beğeni

Takılıyorum hocam ben, yoksa çevrilmez :joy: Çevrilse bile pc ya da telefondan okuyamam, çok zor :frowning:

1 Beğeni

Telefonda ReadERA harikalar yaratıyor ama sen bilirsin. :slight_smile:

2 Beğeni

Bu aklımda olsun, teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Bu kitapları satın mı alıyorsunuz? Yoksa e-book olarak mı buluyorsunuz?
Dili nasıl?
Bu seri mi?
Biran bende gaza geldim belki etkinlik ile okurak ingilizceyi biraz daha geliştirebilirim.

1 Beğeni

E-Kitap ama şundan.

image

Orta şeker.

Evet ama novella, 130 sayfa kadar.

Her türlü destek oluruz, bir dene bence.

1 Beğeni

Aha sonunda okuduğum bir kitap. Ama Malazan 7’ye geçiyorum kafamı toplamam lazım ara ara bakarım :slight_smile:

1 Beğeni

Motivasyon daha yüksek oluyor. Normalde okumayacağım kitapları etkinlikler sayesinde okuyorum ben de. Bir şans verin derim. :+1:

1 Beğeni

Seviyorum bu mini etkinlikleri. Bir dal da ben alırım. Kitabın Türkçesi Kılıçların Hacı Yolculuğu veya Haccı mı oluyor? Bu kitap belki dilimize çevrilir. Malum kitle cihat, hac vs içeriyor deyip ilk kitabı deli gibi alır. Şöyle at üzrinde kılıçla verilen bir poz içeren kapakla olur bu iş. Belki bu kitlenin kendi fantastik dünyasından çıkmasına vesile olur. Sanmıyorum gerçi.

1 Beğeni

Kılıçların Haccı daha iyi gibi. Şöyle de bir kapak, 20000 ilk baskı anında tükenir . :joy:

5 Beğeni