Agatha Christie Kitapları (Altın Kitaplar)

Yeni kapaklar

3 Beğeni

Yeni kapaklar gelmeye devam ediyor

3 Beğeni

Çeviri konusunda,eskiden ( beş on yıl önce ) demek istiyorum çevirmen kitabı okuyup aklında kalan özeti yazıyormuş diye düşünüyorum yada yayın evi bilmemne hanım 10 forma olsun çeviri diye baştan ısmarlıyormuş gibi geliyor bana

Yepisyeni Kapaklar

9 Beğeni

Yeni kapaklı kitaplar satışta

4 Beğeni

Part 2

5 Beğeni

Yeni kapaklar gelmeye devam ediyor. Bu kapaklardan sonra 31 kitabın daha kapağı güncellenecek bekliyor. Şuan bu kitaplar satış sitelerinde güncel kapaklı olarak bulunmuyor çıktığı zaman paylaşılacaktır.

Bayan McGinty'nin Ölümü Hollow Malikanesi Cinayeti

Frankfurt Yolcusu Işıklar Sönünce

Kahverengi Elbiseli Adam Sıfıra Doğru

3 Beğeni

Bunlarda bulunmuyor sanırım daha değil mi?

1 Beğeni

Sessiz Tanık ile Ölüm Çığlığı eski kapaklı olarak mevcut. Ancak diğer kitapların stokları şuan için bulunmamakta. Satışa çıkar ise hemen paylaşırız.

1 Beğeni

Kidega da yeni kapak gözüküyor, sepete ekleyince uygulamada eski kapağa dönüyor. Emin olamadım bunlardan arayıp sormak lazım.

1 Beğeni

Aynen arayıp sormak lazım yoksa eski kapak göndere bilirler. Keşke önceliği şu baskısı bulunmayan kitaplara verseler.

1 Beğeni

Yeni kapaklar

Elmayı Yılan Isırdı

Esrarengiz Parmaklar

4 Beğeni

Polisiye çok okuduğum bir tür değil fakat bu yıl iki tane Agatha Christie kitabı okumuştum.Birisi ‘‘Doğu Ekspresinde Cinayet’’ diğeri ise ‘‘On Küçük Zenci’’ idi.İkisine de bayılmıştım.Yazara hayran kalmıştım.Fakat dediğim gibi polisiye sürekli okumuyorum ama şu sıralar yine bir Agatha Christie eseri okuyasım geldi.Yine bu okuduğum iki kitabına benzer bir kitap önerisinde bulunacak olan var mı? :grinning:

Roger Ackroyd Cinayeti genelde önerilenler arasındadır, ben de tavsiye ederim.

2 Beğeni

Evet sanırım en çok önerilen oymuş.Ben aslında insanların bir yerlerde sıkışarak hayatta kalmaya çalıştığı tarzdaki şeyleri daha çok seviyorum.Hatta insanlar bana bir tuhaf bakıyorlar bunu söyleyince. :smile: Diğer iki kitabını da bu yüzden zevkle okumuş olabilirim.Ama sizin dediğiniz eserine de bir ara göz atacağım mutlaka.Teşekkürler. :blush:

1 Beğeni

Carol Gömülmeden okudun mu? :thinking:

1 Beğeni

Hayır.Hatta ilk kez duyuyorum. :sweat_smile:

Agatha Christie değil ama bir yere sıkışıp kalan insan seviyorum dediniz diye aklıma geldi, önermek istedim.

1 Beğeni

Agatha Christie kitaplarının hepsini değil ama yarısını falan kütüphanelerden ve en sevdiklerimi yazayım konularına bakar seçersiniz.

-Uyuyan Ölüm
-Ölümle Randevu (bunu şiddetle öneriyorum aslında)
-Acı Kahve
-Ölüm Dalgaları
-Ve Ayna Kırıldı
-Noel Kekinin Gizemi bir öykü kitabı altı kadar öykü var diye hatırlıyorum.
-Sonsuz Gece
-Büyük Dörtler
-Sonunda Ölüm Geldi bu kitapta açıkçası katili tahmin etmek kolay ama antik mısırda geçiyor. Ben mısırda geçiyor olmasını sevmiştim.
-Ölüm Çığlığı da Miss Marple karakterinin ilk geçtiği kitaptı.

Bu kitapların kapakları falan yenilendi mi bilmiyorum sadece en sevdiklerim bunlardı. Bazıları yenilenmiştir sanırım.

4 Beğeni

Nil’de Ölüm de aynı tadda bir hikayeye sahip. Yeni bir Agatha okuyacaksan tavsiye ederim.

1 Beğeni