Agatha Christie Kitapları (Altın Kitaplar)

Nil’de Ölüm kitabının ciltli baskısı yeni yılda çıkarılması planlanıyormuş. Kitabın mevcut baskısı tam metinmiş.

1 Beğeni

11 Beğeni

Özel basım derken? Ciltli mi acaba?

1 Beğeni

Doğu Ekspresinde Cinayet ciltli gelmişti. Bunlar da öyle olur. Keşke kapaklar da değişmese.

2 Beğeni

İnstadan sordum. Gelişmeler olduğunda duyurusunu yapacağız diye cevap verdiler.
Tahminim ciltli güzel bir baskı gelir.

2 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile:

2 Beğeni

Twitter’da şöyle bir şey gördüm.

10 Beğeni

Hercule Poirot seti mi yapacaklar acaba.

6 Beğeni

Ciltli basılacak kitaplar duyurulmuştu sanırım onlar.

4 Beğeni

Muhtemelen. Kitap sırtında harf harf Poirot yazınca özel seri oluyor demek ki. :grin:
Dünyadaki en berbat Agatha baskılarına sahibiz. :expressionless:

5 Beğeni

Bence yeni kapaklar çok güzel ama kağıt ve kapak kalitesi değişik geliyor bana. Bu seri de güzel olur umarım.

1 Beğeni

Yine orijinal metinden 100 150 sayfa eksik, 80’lerden kalma çevirilerin olduğu kitapları allayıp pullayıp süpriz diye çıkarıyorlar. 50 senedir Agatha Christie kitapları basıyorlar On Küçük Zenci ve Roger Ackyord Cinayeti gibi yazarın en ünlü kitaplarını daha geçen senelerde tam metin olarak görebildik. Benim bildiğim altın kitaplar böyle içi boş kitapları janjanlıyıp satar, seneye aynı baskıyı “tam metin, yeni çeviri” falan diye tekrar satar tıpkı OKZ ve RAC kitaplarında yaprtığı gibi. Öyle bir yayınevi kendileri.

2 Beğeni

Az önce Twitter’da paylaşmışlar.

9 Beğeni

Bu kadar düşünceli olup kitaplara sansür uygulamak bilemedim.

5 Beğeni

Onlar yapmamış zaten aile ve ajans kararı, bizimkilere kalsa devamke derlerdi :woozy_face:

2 Beğeni

Bu yazarla tanışmak istiyorum. En başta okunması gereken eserleri zahmet olmazsa söyler misiniz?

1 Beğeni

Yukarıdaki mesajlarda okuyan arkadaşlar tarafından şöyle öneriler yapılmış.

8 Beğeni

Çok teşekkür ederim size ve bunları yazan arkadaşlara :relaxed:

2 Beğeni

Altın kitaplar bu normal karşılamak lazım. Zaman zaman Agatha kitaplarının isimlerini değiştiriyorlar.
Hatta hiç kitapla alakası olmayan isimler bile mevcut.

2 Beğeni

no to racism diyorlar artık demek ki.

2 Beğeni