Akıcı kitap öneri

fantastik sci fi şimdiki zaman falan fark etmez akıcı kitap önerebilir misiniz biraz alt metni olabilir bir şeyler anlatmaya çalışan falan ama sabır isteyen ileride açılan olmasın nolur. yerdeniz ve otostopçunun galaksi rehberini alacağım bunlar akıcı mıdır? marslı için çok sürükleyici dediler adam 60 sayfadır hesap kitap yapmaktan başka bir şey yapmıyor :joy:

1 Beğeni

Yaşlı Adamın Savaşı’nı deneyin bence. Uzay Operasıdır ve hem eğlenceli hem de tempoludur.

Fantastik için Barut Büyücüsü serisini ya da Kara Elf üçlemesini deneyebilirsiniz.

Otostopçunun Galaksi Rehberi İngiliz mizahı seviyorsanız güzeldir, sevmiyorsanız değildir. Ama -çoğunlukla- akıcıdır.

Yerdeniz akıcı olsa da aradığınız şekilde değil.

3 Beğeni

aradığım şey aksiyon değil dost yerdeniz öyle olmadığı (tahmin) için mi aradığın değil diorsun

1 Beğeni

Asimov’un sonsuzluğun sonunu önerebilirim. Bilimkurgu sevmeyen kardeşime zorla başlattığımda elinden alamamıştım o yüzden aklıma ilk o geldi :slight_smile: Bunun haricinde kendi tecrübelerimde Harry Potter ve Sherlock Holmes serileri akıcıdır.

Alt metni birazdan biraz fazla olduğu için öyle dedim, deneyebilirsiniz elbette, harikadır. Noktalama kullanmadığınız için yazdıklarınızı anlamak güç olabiliyor. :slight_smile:

Aksiyondan ziyade -Barut Büyücüsü’nde aksiyon dozu da yüksektir gerçi- akıcılığı göz önünde bulundurarak verdim tavsiyeleri, o yüzden değerlendirebilirsiniz.

3 Beğeni

kara elf den önce erminster okumak şart mı hocam artık hangi evrense direkt kara elf den girilir mi

2 Beğeni

Unutulmuş Diyarlar evreni, ve evet direkt Kara Elf okuyabilirsiniz. Elminster ile hiç bağı yok.

R.A.Salvatore - Drizzt Do’Urden Tüm Eserleri Sıralı Okuma Listesi

1 Beğeni

otostopçu sarnadı ağa ya sissoylu sürükleyici midir acaba

1 Beğeni

Sissoylu’yu henüz okumadım. Witcher, Kara Kule, İblis Döngüsü, Belgariad… Bunların tümü bir şansı hak eden serilerdir.

2 Beğeni

Cennetin Doğusu - John Steinbeck

Akıcı ve etkileyici bir kitap.

2 Beğeni