Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Aman 1 Nisan tuzağına düşmeyin, zaman yaklaştı uyarayım. 1 Nisan da konu yeşillenir. :smiley:

3 Beğeni

Kitabın halen çıkamaması sayesinde koca vakıf serisini bitirdim bahaneyle

3 Beğeni

Akılçelen bu şekilde devam ederse eksik kitaplarımı kesinlikle 2.el alıcam. Asla para kazanmayı haketmiyorlar. Sevgilerini çoktan kaybettiler şimdi insanlar saygılarını da kaybetmeye başladılar.

1 Beğeni

Fazla beklemek, daha çok kaybettirir. Gerçekten, bundan daha iyi hiç bir cümle açıklayamazdı durumu.

38+1 yıllık firmayla doğru düzgün konuş lütfen :joy:

Bazen senin buranın bekçisi olduğunu düşünüyorum. Yazarken burayı mı düşünmüştün? :joy: (hiçliğin bekçisi)

2 Beğeni

Ahahaha. Yok onun anlamı çok daha derin. Yazsam kitap olur. :smiley:

Yayın markasını unutmuşsun. Böyle savunuculuk olmaz. :rofl:

4 Beğeni

Bu başlığa yazarak beni tahrik etmeyin bak :smiley:

Neyse girmişken,

Akılçelen alacağın olsun. Sonra yayınevi bir gün zor duruma düşerse, Allah korusun bir sıkıntı yaşarsa hiçbirimizi çağırma benden söylemesi. Okur seni yalnız bırakacaktır. Hepsi bugün yediğiniz hurmalar yüzünden, başka sorumlu aramayın boşuna.

2 Beğeni

Valla bence direkt haklarını, bu işi gerçekten yapacak, okuyucusuna değer verecek ve yaptığı işe titizlenecek bir yayınevine verip kenara çekilmeliler. Daha önce de söyledim, ben kitapları tekrar alıp okumaya razıyım.

6 Beğeni

Bende daha yeni topladigim icin elim biraz gitmiyor ama satıp orjinalini mi alsam diye düşünmüyor değilim

1 Beğeni

Oathbringer Nisan 15’te geliyor :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Hemde tek cilt seçeneği de sunuluyor…

5 Beğeni

İnanmıyorum, gözümle görsem de inanmazdım. Bir Nisan ile alakası yok…

Eğer tek cilt gelirse. Bu savaşı kazanmışız demektir. Halay çekmeye başlayabiliriz. Sırada dördüncü kitap için savaş var. İçimden bir ses sanki her yeni kitapta bu savaşı verecekmişiz izlenimine kapılıyor…

Düzenleme: Yanlışlıkla gidip tek cilt olanı almayın arkadaşlar. :smiley:

Düzenleme2: Ha şunu da ekleyeyim:

https://thumbs.gfycat.com/LoneIdenticalArabianoryx-max-1mb.gif

6 Beğeni

Bu güzel bir haber, çok sevindim şahsen. En azından yayınevi sorumlu davranıp okuru dikkate aldı. :star_struck::star_struck::star_struck: Yalnız ben 2 ciltlik versiyonları alacağım, tek cilt alacak olanlara Allah yardım etsin okurken. :sweat_smile::sweat_smile:

4 Beğeni

İnanmıyorum inanmıyorum inanmıyorum görmedim ki :sweat_smile: bence 1 Nisan

1 Beğeni

Umarım kitap çıkınca burada hepimize giydirmezler. :rofl:

4 Beğeni

Tam senelik izin yazdığım gün ama önsiparişmiş ne zaman çıkar acaba ? Bu aeasa ağlamak istiyorum… :cry::sob:

1 Beğeni

Bence inanma temiz temiz tatilini yap. Değil Nisan 15, Haziran 25’de bile gelmez.:rofl:

2 Beğeni

Yemin ediyorum ellerim titriyor …

2 Beğeni

Arcanum Unbounded’ı da sordum ama cevap gelmedi, resmi paylaşım ne zaman gelir acaba?

2 Beğeni

Onu ben Oathbringer yurt dışında ilk çıktığı zamanlarda ( şimdi baktım 13 Şubat 2018) sormuştum fakat belirli bir cevap vermemişlerdi. Yayın programında Brandon Sanderson eserleri olduğunu söylemişlerdi, isim vermekten çekinerek. Şimdi Oathbringer yılan hikayesinden sonra ve 1 nisan şakası olmadığını umuyorum - yoksa buralar kıyamet yeri olur - 15 nisanda geliyor. Arcanum basılsa bile ne zaman geleceğini Allah bilir artık …

3 Beğeni

Yaa, eğer gerçekse çok üzüleceğim, bileydim ingilizcesini okumazdım! :sob:
Cidden, gerçek mi, geliyor mu çok şükür?

4 Beğeni