Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Geçersiz oyların tekrar sayılmasını talep ediyorum, sonuçlara karşı boynum kıldan incedir. Halk beni affetsin, kandırıldım

2 Beğeni

Allahtan tüm mesajları simdi okudum. Bir gün boyunca heveslenip, öğrenseydim şakayı; daha kötü bir oy kullanırdım. :slight_smile:

3 Beğeni

Geçersiz oylar sayıldı. Acımayalım banlansın yönünde artma var :rofl:

2 Beğeni

@Waxillium :smirk:

Düzenleme: Ya sonuç eşit çıkmış ama n’apalım hem dövüp hem de ban mı atalım şimdi?:joy:

6 Beğeni

Bence 4. Kitap daha önce çıkacak :rofl:

12 Beğeni

Bence sopayı banlayın :cold_sweat::cold_sweat:

3 Beğeni

@Waxillium Akılçelen açıklama yapmış…

:grinning::grinning::grinning:

22 Beğeni

Ahahaha. Ya efsane olmuş. :joy:

Ankete göre şu an banlıyoruz. :sunglasses:

5 Beğeni

@Waxillium halkı içi boş bir beklentiye sürüklemekten suçlu bulunmuştur. :joy:

5 Beğeni

:face_with_monocle::face_with_monocle::face_with_monocle::face_with_monocle::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:

25 Beğeni

Kral ne güzel konuşmuş be boşuna aşığı değiliz.

4 Beğeni

Kahroldum :cry::cry: oh ben ne yaptım tanrım.

2 Beğeni

Tanrıların seni lanetlediler galiba. :joy:

2 Beğeni

Eeee nerede hala bu kitap. Çıkarmaktan vaz mı? geçtiler. Ben seri yarım kalsın istemiyorum.:sob:

Bu gidişle evdeki bulgurdan olacağız.
SAD BUT TRUE

Şaka fakat gerçekten Brandon Sanderson, Oathbringer’ı yayınlayıp ‘’ Tamam, ben Türkçe öğreneceğim.’’
dese ve gramerleri öğrenmeye çalışsa, şu ana kadar anlamayı ve yazmayı sökmüştü sanırım. Gerçekten de okurları için Türkçe versiyonu kendisi yazabilirdi belki :rofl::rofl:

2 Beğeni

Aaaaa gözlerim kanadı… İlk cümlede kullanılmayan soru işareti ikinci cümlenin sonunda bile değil ortasında kullanılmış. Ben ki hiç takmazdım ama gözlerim kanadı. :sob::sob:

5 Beğeni
  1. kitap 2020 sonuna yada 2021 basina cikacakmis Sanderson’un planina gore. Bakalim o vakte kadar onceki kitabin cevirisi bitiyor mu.
3 Beğeni

Ben hala 2.kitabı bile okuyamadım. Bari onun yeni baskısını çıkarsalardı ya… :frowning:

2 Beğeni

Hiçbir soru cevaplanmıyor, bu başlık neden var anlayabilmiş değilim.
Geçmişte verilen cevaplar da (şubat ayında yeni kitap gelecek gibi) doğru çıkmıyor.
Bence bu başlık kapatılmalı.
Yayınevinin güvenilirliği kalmamış durumda ayrıca burada sorulan soruları önemsiyor gibi görünmüyorlar.

5 Beğeni

Bugün İzmir Kitap Fuarı başladı, oralarda olupta uygun bir dille (ben uygun dil kullanımı konusunda ciddi sıkıntı yaşarım herhalde {hatta uygun skill kullanımında da​:boxing_glove::boxing_glove:} ) kitabın akıbeti hakkında bilgi alabilecek biri yok mudur acep? Tabi bu arkadaşımız ne kadar kendine güvenli filan olsada, gitmeden önce şöyle bir kaç kutu sakinleştirici, eser miktarda pasiflora, yanında ona mukayyet olacak irice bir kaç kanka filan bulundurursa iyi olur.

7 Beğeni