Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Legion 3 çok yakında piyasaya çıkıyor. Şu an Amazon’da ön siparişte. Ayrıca yazarın yeni serisi -Skyward- bu sonbahar piyasaya çıkacak. Skyward kozmer evrenine dahil değil ama seri olacakmış. Bu serinin telifini almayı düşünüyor musunuz ?

Bu hangi sorunun cevabı

Sanırım warbreaker :face_with_monocle:

oleyyyyyyyyyy yyyyyyyyyy <3

aa elantris alcaktım 10.yıl şeyi çıkacaksa onu alayım madem

1 Beğeni

Elantris yeni baskısı için stok bitmedi gerekiyor yazmış.Yani şuan yeni baskı ufukta gözükmüyor.

Ben Oathbringer diyorum, çünkü Elantris’in onuncu yıl özel bask için herhangi bir şey söylenmemiş.

1 Beğeni

Bilmiyorumki birdaha mı sorsak acaba?

2)Elantrisin 10 yıl baskısı olacak mi ?(alıntı yaparak cevap veremediğiniz için tam anlaşilmiyor)

Yazmışlar ya Elantris stoğu bitirmeden yeni baskısı yapılmayacakmış diye.

Ilk noktada bununla alakalı bir değişiklik olmuş.

DİKKAT! Bu ürün 2018-04-25 tarihinde satışa çıkacaktır. Ön sipariş vermek için ürünü sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz.

2 Beğeni

Sissoylu nun bir yan kitabı olarak secret history adlı kitabı var seriyi çıktığı gibi silip süpürmüş biri olarak bu evrende bir miktar daha hikaye okumayı çok isterim ama çevirecek misiniz yoksa ingilizce mi okumak durumunda kalacaz diye merak ediyorum programınızda yoksa bile diğer sissoylu kitapları gibi enine boyuna büyük bir kitap değil ekleme yapılması mistborn evreni hayranları için çok iyi olurdu

Bu mini kitaplar Arcanum unbounded kitabında var .

Şu an fark ediyorum bunu sağol

Akılçelen Kitaplar olarak Türk yazarların eserlerini basıyor musunuz? Basıyorsanız basvuru mail adresi var mıdır?

Türk yazarlarımızda var fakat az sayıda. Yayın programımız oldukça dolu olduğu için buna yönelik bir çalışma da pek yapamıyoruz. edt@arkadas.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

1 Beğeni

Şimdilik böyle bir planımız yok. Öncelikle mevcut stoğun bitmesi gerekiyor.

Oarthbringer’ın çevirisi ne durumda bilgi verebilir misiniz ? Ayrıca diğer cosmere kitaplarının çıkış tarihleri hakkında güncel bir bilgi mevcut mu ? Birazcık sabırsızlanıyorum da.

1 Beğeni

@AkilcelenKitaplar

Selamlar Akılçelen Hanım

Edge Dancer’ı çevirmeyi düşünüyor musunuz?

Beyaz Kum 2 hakkında bir gelişme var mı?

Warbreaker ve Arcanum Unbounded’i bu sene içinde beklemeli miyiz?

Cosmer haritası tarzında, tüm Evren’i ve yıldız haritasını gösteren bir poster düşünür müsünüz?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

İyi forumlar
[/quote]

Selamlar Akılçelen Hanım

Edge Dancer’ı çevirmeyi düşünüyor musunuz?

Beyaz Kum 2 hakkında bir gelişme var mı?

Warbreaker ve Arcanum Unbounded’i bu sene içinde beklemeli miyiz?

Cosmer haritası tarzında, tüm Evren’i ve yıldız haritasını gösteren bir poster düşünür müsünüz?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

İyi forumlar

2 Beğeni