Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Yalnız cidden korku filmi gibi, “1981’den beri buralara yayınevi yetkilisi uramadı.” :joy:

7 Beğeni

idefixte brandon sanderson indirimi var

2 Beğeni

Burada Sissoylu kitaplarının boyutunu göremedim. Acaba sizin herhangi bir fikriniz var mı, bu kitap orijinal boyutunda mı yoksa küçültülmüş olan yeni versiyonu mu?

Sissoylu ve Elantris büyük boy, Parlayan Sözler ise küçültülmüş boy.

Bundan sonra basılacak her Sanderson kitabının boyu kuculecek. Yeni kitap veya tekrar baskı olması fark etmiyor.

1 Beğeni

Anladım, teşekkür ederim.

Krallarının Yolu’nun yeni kapak ve boyut ile 3.baskısı yapılmış. Sayfa sayısı 912’den 824’e düşmüş.

9 Beğeni

Yeni kapak daha güzelmiş. Arada zam da geçirmişler bir güzel.

4 Beğeni

Bi gelse drlere bakıcam kalitesine ona göre bişeylere karar vericem ama bi gelmedi bizim drlere.

Şimdi kitapyurdunda parlayan sözlerin iç sayfalarına baktım da benim gibi 4 6 numara gözleri bozuk biri için en küçük üst limitte sayılır. Hadi çık gönlümüzün efendisi.

Bu kitapla Brandon Sandersona başlamak iyi bir fikir mı?

1 Beğeni

Benimde 4-6 5-6 cıkmış bile olabilir kağıt kalitesi kapak yazılar filan için genel olarak puanınız nedir?

Kitapyurdundaki önizleme sayfası eski büyük boy baskısının önizlemesi.

O zaman üzdü. :frowning: Geçen gün gittim D&R a ama unuttum bakmayı. Bakan giden varsa tam sayfa paylaşırsa sevinirim.

2 Beğeni

Başlasan sıkıntı olmaz sadece gizemli bir karakterin (Hoid) olayını önceden öğrenmiş olursun. Bu karakter tüm cosmer kitaplarında ufakta olsa görünüyor (1.kitaplarda gözüküyor Sissoylunu 2. Ve 3. Kitaplarında yoktu. Ancak Fırtına serisi için bilmiyorum çünkü henüz 2. Kitabı okumadim.) . Tüm cosmerin en çok merak edilen karakteridir kendisi.

2 Beğeni

Instegram hesabındada henüz paylaşmamışlar.

Anladım, teşekkürler

İki sorum var sıkıntı yoksa.

1. Fırtınaışığı Arşivleri 2. kitabın 2. baskısı ilkine göre 100 sayfa daha az gözüküyor sebebi nedir acaba? İçerikte bir azalma yoktur sanırım?
  2. Bende Fırtınaışığı Arşivleri 1.kitabının ilk baskısı vardı 3. baskısında değişen bir şey var mı yoksa sadece kapak, ebat gibi şeyler mi? İçerikte bir değişim var mıdır?

Bazı yayınevleri baskılar ile çevirileri veya ek içerikleri güncelleyebiliyor ondan soruyorum.

Teşekkürler

İlk 2 kitabın kapakları değişti. Boyutları küçültüldü. Puntoları düşürüldüğü için sayfa sayıları da azaldı. Ayrıyeten fiyatları da arttı.:joy:

İçeriklerde bir fark yoktur diye 2. kitabın 2. baskısını söylüyorum o zaman xD Teşekkürler.