Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

İnan ki şahane bir eser. Ben birinci kitabı yeni bitirdim. Çok iyi yaa. Sanderson fena iyi.

1 Beğeni

Bu gidişle başlayamayacağım gibi duruyor :slight_smile:

Neden öyle yazdın. Vaktin mi yok?

1 Beğeni

Hayır, kitapların boyutlarının habire değişmesi okumama engel oluyor, DR gibi mağazalarda inceleme fırsatı buldum, yazılar oldukça ufak. Bir ihtimal büyük boy Sandersonları bir yerlerden bulup okuyabilirim.

2 Beğeni

Bitmiş bi’ serisi olmadığı için büyükleri alınca da pek fark olmuyor aslında. Fırtına Işığı filan geçtim alcatraz bile küçük gelecek diye hatırladıkca moralim bozuluyor. 1 değil 2 değil tüm serilerinin gerisini okuyamıyorum şu an gelseler bile resmen. Şu sınav senemi atlatayım ingilizceye vereceğim kendimi.

2 Beğeni

Alırsam da Sissoylu, Elantris ve Savaşkıranı büyük boy alacağım. Eğer ki devam edersem mecbur okuyacağız bir şekilde Fırtınaışığını.

Fuarda eski baskılardan vardı sürüsüyle…

2 Beğeni

Ankara’dayım :slightly_smiling_face: Ben bulurum gene bir şekilde, :smirk: ama indirim olmaz.

2 Beğeni

en yandığım kısımda adamın 4. bitirirken benim daha 2. ve 3. okuyamamış olmam :frowning:

2 Beğeni

Akılçelen Ankara’da. Bir ziyareti çok görmezler herhalde.

1 Beğeni

Ankara’da mı? Tam olarak nerede :grin:

Yuva Mh. 3702. Sokak No:4 PK:06105 İvedik
Yenimahalle / ANKARA (sitesinden aldım adresi)

Bir ara haritadan bakmıştım. Batıkent’in sanayi mahallelerinin yakınında.

1 Beğeni

O zaman basıyoruz? :smiley: Uf uzakmış ama, kim gidecek oraya :smiley:

1 Beğeni

Dağılma sorunu yeni baskılardan sadece üçüncü kitapta mı var yoksa ilk iki kitapta da var mı? Bilgisi olan var mı?

Evet yazı puntosu çok ufak.

1 Beğeni

Diğer ikisine daha rastlamadım ama basım tarzları aynı olduğu için vardır bence. 3. De çok dikkatli olunca dağılmıyormuş sanırım. @BiblofilYouTube dikkatli okudum dağılmadı demişti diye hatırlıyorum. Ama durduğu yerde bile dağıtanlar oldu anlamı yok o yüzden bence.

Teşekkürler bilgi için.

Taht Oyunlari Krallarin Carpismasi cizgiroman i Turkce baskilari dusunuluyor mu , ona gore ingilizce baskilarini satin almayi dusunuyorum .

tesekkurler

1 Beğeni

İki gün önce sipariş elime ulaştı ve hal böyle sanki boya deposunda bekletiyorlar, n11 den kitapbulan kullanıcı adıyla kendini gizleyen arkadaş kitap.İnsanların ne derece kendilerinden rahatsız olduğunu kendileride biliyor ve böyle gizlenmeye çalışıyorlar yazıklar olsun ne diyebilirim ki

Bu bu gün gelmiş haberiniz yok ise bildirmiş olayım. Iade için anlaşmalı kargo kodu da göndermişler. Elinize ulaşmadı ise özelden göndereyim.