Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

23 Kasımda sipariş verdiğim kitabı D&R hala temin edemedi. İptal edip başka yerden alıcam sanırım yoksa 2019’a kalıcak…

(Duygu) #247

Şimdi telefonuma kargo takip numarası geldi. :slight_smile:

(Ufuk) #248

Anlamadınız. Kargo var onda sorun yok ama mailde gözüken hepsi paketleniyor kısmı hatalı. Siteden yada uygulamadan siparişlerim bölümünü açın. Faturası kesildi yazanlar kargoda gelenler. Hepsinde yazıyorsa sorun yok. Ama idefix’in özelliği bu tek kargoda göndermez :slight_smile:

(Duygu) #249

Şimdi site üzerinden siparişime girdim 5 kitabında durum kısmında kargoya verildi yazıyor altında da kargo takip numaraları var. İki ayrı paket olarak gelecekmiş. Artık sevineyim ya hak ettim. :smiley:

(Ozancan Demirışık) #250

Benim son kitap da kargoya verildi. 14 kitap 4 paket halinde geliyor :grinning:

(Ufuk) #252

Benimde 1 ürün hariç kargoya verilmiş. Ayrıca şu kitap ilgimi çekmişti. 6 liraya düştü aldım faturası kesilmiş çok iyi oldu. Hala aynı flyat ilgilenen varsa.

İdefix Doğan Kitap kampanyasından gönderilen boyalı kitaplar sağlık açısından sorunlu mu acaba? Geçmişte gördüğüm tedaviden dolayı bu tür şeylere dikkat etmek durumundayım da,o sebeple soruyorum.

(Bülent Özgün) #254

Boyanın içeriğini bilmiyorum ama bu uygulama sırf bu kitaplar için yapılmış değil. Bir çok kitaba estetik katması için yapılıyor. Çok da güzel oluyor. Mesela Zülfü Livaneli’nin o berbat kitabı Huzursuzluk’un kenarı mavi, sanırım. Helikopter Yayınları’nın tüm kitaplarının kenarı kırmızı. Benim tüm kitaplarım boyansa çok sevinirdim. O yüzden bu Doğan Kitap kampanyasından gelen kitaplar müthiş hoşuma gitti.

Görünüm olarak benim için sıkıntı yok,dediğiniz gibi görsellik de katıyor.Sadece aklıma takılan sağlık açısından olumsuz bir durum teşkil eder mi .İnternet üzerinde o tür yazıları görünce çekiniyor insan ister istemez.

İdefix tükendi gözüken bir kitabı tekrar satışa açtığı halde temin edemiyor. :confused: Müşteri hizmetleri de ne zaman temin edileceğini bilmiyor. 25 kasım’da vermiştim siparişi, diğer kitaplarım geldi ama bir tek Magisterium Demir Yılı’nı alamadım.