Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

Bugün sabah teslimata çıkmış. Sistemde güncellememişler. Bayağı hızlı gelmiş olacak daha dün sipariş vermiştim :smile:

1 Beğeni

Resmen biri bizi gözetliyor.

1 Beğeni

Ben ara ara buraya yazıp totem yapayım. 23 saatte slpariş geldi :joy:

Bak ya… ilknokta penguen kitaplarını önsipariş değilse aynı gün kargoya veriyor diye o kadar propaganda yaptık, dün öğlenden bu yana “temin edildi” de bekliyor.

Aklım fikrim Goblin de kaldı iki gündür. :slight_smile:

Geçen Cuma sipariş geçmiştim, düne kadar paketlendi olarak kaldı. Mail atınca kargoya verdiler. Son 2-3 sipariş hep aynısı oluyor 4-5 gün paketleniyor olarak kalıyor.

3 Beğeni

Bir hatırlatma yap diyorsun. :slight_smile:

1 Beğeni

Arada bir dürtmek lazım. :slight_smile:

2 Beğeni

Tamam hallettim sorumu :grinning:

Malazan 3’ü de aldım, bakalım 4 kısmet :joy:

1 Beğeni

Benim Malazan sabahtan bu yana paketleniyor olarak gözüküyor. Bir paketlenemedi :joy:

1 Beğeni

Oooo o da bir şey mi?

Benim siparişim 9’undan bu yana paketleniyor. Artık nasıl bir paket yapıyorlarsa… :slight_smile:

Sonradan ekleme:

Aaaa Malazan çıkmış mı? Temin edildi demişler… Gerçi temin edilse ne olacak göndermiyorlar. :slight_smile:

3 Beğeni

Ben dedim sana mail at diye :slight_smile:

2 Beğeni

Ucuzkitapal 'dan alsaydım şimdiye çoktan gelmişti hatta Goblin’i okumuştum bile. :slight_smile:

1 Beğeni

Seninkini bayağı sıkı paketliyorlarsa demek, bizim pakete koli ve bant kalmamış olabilir :joy:

Ekleme: Totem de etki etmiyor gibi bunlara :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Ciltliyi nasıl temin etmişler? 23ünde çıkmıyor muydu?

1 Beğeni

Belki maatbaa sorunu olur diye daha geç bir tarih vermiş olabilirler ama önemli olan göndermeleri,. Yedi gündür paketlenen siparişim var, göndermiyorlar. :slight_smile:

1 Beğeni

Benim Malazan’lı siparişim de hâlâ temin edildi olarak görünüyor. Sonra bunun “paketlenecek, paketleniyor, paketlendi” aşamaları var :slight_smile:

2 Beğeni

Kargoya verilmiş benim sipariş. Darısı sizlere olsun :smiley:

Ula ben…

Harranlı da değilim ama … :slight_smile:

1 Beğeni

Senin Malazanlı siparişle birleştirdiler mi acaba? İkisini aynı anda verme ihtimalleri olabilir mi :thinking:

1 Beğeni