Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

Dedektif Kurukafa harika bir seri ama Türkiye’de bence korsan basılacak kadar bilinmiyor ne yazık ki…

:slight_smile:

Neyse tedarik ettiler sonunda. :slight_smile:

1Opera Anlık Görüntü_2022-09-24_013254_www.bkmkitap.com

1 Beğeni

İlknokta, siparişimdeki kitaplar iki gündür temin edildi olarak görünmesine rağmen göndermemekte ısrar ediyor :slight_smile:

Aynı durum bende de var. Paketleniyor şeklinde kaldı 21’inden beri. :smiley:

1 Beğeni

Bugün ayın 26’sı ve İlknokta hâlâ siparişimi göndermedi. Tüm kitaplar temin edildi görünüyor. Çok ilginç. Bunca gün neyi bekliyorlar anlamak mümkün değil.

1 Beğeni

Amazon’dan Fırtına Ciltli almıştım. Herkes gibi bana da ciltsiz gelmişti. Değişim istedim. Yeni gelen kitapta ciltsiz. Aranızda eline ciltli geçen var mıdır?

Daha önce bir forum üyesi daha bunu yazmıştı ben o nedenle iade istemiştim.

1 Beğeni

Benimkisi de elimde kaldı :joy: Mng ile geri gönderin para iadesi yapalım diyorlar ama yaşadığım yere en yakın şube 50 km.

1 Beğeni

Ben de en son siparişimde aynı durumla karşılaşmıştım. Tüm kitaplar temin edildiği halde birkaç gün beklettiler. Şu an bir siparişim daha var, ön siparişteki kitap nedeniyle bekliyor. Umarım yine ek olarak bekletmezler.

1 Beğeni

Çok fazla yoğunluk varmış. Yetişmiyorlarmış. Benim satın aldıklarımda da epey beklemişti.

1 Beğeni

Sanırım Silmarillion ayın 21’inde temin edilmişti, yani 5 gündür bekliyor sipariş. Birkaç gün daha bekleyelim bakalım.

1 Beğeni

Benim bir iptal var Zaman Makinesi’nin baskısı yokmuş. Diğerlerini kargoladılar bugün.

1 Beğeni

Bana 2. parti de ciltsiz geldi. Müşteri temsilcisi 3.yü yollarım ama muhtemelen o da ciltsiz gelecek deyince vazgeçtim değişimden. Trip atıyorum sanıp aradı bir de. :smiley:

1 Beğeni

Sanırım yine en son benimki gelecek :slight_smile:

1 Beğeni

Kitapsepeti’ nden dersle ilgili bir kitap sipariş verdim ama BKM’ de olduğu gibi “tedarik edilecek” diyor. Benim ilk siparişim de buradan alışveriş yapan var mı? Umarım tedarik ve gönderim süresi çok uzamaz ya :roll_eyes:

BKM’den bu kitapları sipariş vereli iki gün oldu. Sipariş verirken Vakıf ve İmparatorluk kitabı stokta var gözüküyordu ama hâlâ tedarik edilmedi. Bu süreç uzun sürer mi acaba?

Konu BKM olunca her şey mümkün. Haftasonuna girildiği için iki gün daha ekleyin. Hafta içi de verilebilir haftasonuna yakın bir tarihte de. :smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

Ucuzkitapal 'dan 3-4 İş Kültür kitabı aldım. Nasıl olsa çok geç gelecek, bugünden
nöbete başlayayım. :slight_smile:

1 Beğeni

Kırmızıkedi’den sipariş geçtim. Eskiden hemen paketleniyor safına geçerdi, şimdi hiç hareket yok, neyse acelem de yok. Ellerinde olsun ve hasarsız gelsin yeter :melting_face:

Her şey eskide kaldı be. @MelihAntepli Önceden az para verir kaliteli hizmet alırdık. Şimdi ise çok para verip eski kaliteli hizmetleri alamaz olduk. Neyse…

3 Beğeni