Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

Yerimi alayım. Kidega madurlarını ardımdan bekliyorum. Ben diyorum ki bayrama veya sonrasına gelir. :buyucu:

3 Beğeni

Kronik’teki kampanya tahmin ettiğimden hızlıydı. Ben sadece İletişim Yayınları’ndan aldım belki süreci hızlandırır diye. :d

1 Beğeni

Kidega beni de korkutuyor :slight_smile: Bakalım ne zaman gelecek siparişlerim. Ben de yerimi alayım şimdiden :partying_face:

İlginç 23 kitabın yarısı temin edildi şimdiden. Hızli gelecek galiba kidega…

2 Beğeni

24 saatte kargoda diyen Kitapyurdu stoktaki kitabı tedarik etti 4 gündür kargoya vermedi. amazon aynı gün 2 saat içinde verdi kargoya.

1 Beğeni

Kidega’dan kitap aldım, sevindim,
Kargom geldi, heyecanlandım, sevindim,
Kapıyı açtım, baktım, yok paket,
Komik bir şaşkınlık, içimden güldüm, şaşırdım.

Kargo beklerken hayal kurdum, düşündüm,
Kitapları karıştırmak, sayfaları koklamak, okumak,
Ama ne yazık ki, kargo gelmemişti henüz,
Komik bir durumdu, gülmeden edemedim, kıkırdadım.

Kidega’dan sipariş verdim, heyecanlandım,
Kargonun geleceği günü bekledim, sabırsızlandım,
Ama paket gelmedi, ne yazık ki,
Komik bir hüzünle karışık, içimde buruk bir tebessüm oldu, üzüldüm.

Sonunda kargo geldi, sevindim, hopladım,
Kidega’dan kitaplarımı aldım, kutuyu açtım, kutladım,
Komik bir anıydı, düşündüm, “neden bu kadar uzun sürdü?”,
Ama sonunda kitaplarım elime geçti, keyifle okudum, güldüm.

18 Beğeni

Kidega 3 siparişim var. İkisi az sayıda kitap, temin edilmişler. Ne zaman kargolanır bilmem.

Üçüncüsünde 20 den fazla kitap var, 2 tanesi hariç temin edilmiş, genelde bir kitabı temin ediliyor diye bırakıp epey bekletiyorlar ama bakalım süreç nasıl devam edecek.

4 Beğeni

Benim aynı şuanda. Tedarik sürecinde olan iki kitabım kaldi biri everest diğeri can yayınları, bakalım…

İlginç olan pazar günü Alfakitap tan verdiğim sipariş halen kargolanmadı.

1 Beğeni

aynı şekilde bende de.

1 Beğeni

Son iki siparişte benim Kidegalar sistemde kargoladı yazmadan gönderilmişti. Işınla beni Scotty 17:30 civarı ürünü teslim aldık diye mesaj gönderince haberim oldu.

Kidega benim adıma kendi rekorunu kırdı ve 4 günde tüm kitapları tedarik ederek kargoya verdi. Buradan kendilerine teşekkür ediyorum :slight_smile:

Kidega benim de iki ayrı siparişimi gönderdi. Şaşırdım :slight_smile: Akşam kargoları açtığımda umarım hasarlı kitap sürpriziyle karşılaşmam.

1 Beğeni

2 Nisan tarihli siparişim firesiz teslim edildi bugün.

1 Beğeni

İlknokta siparişim sabah beri paketleniyor aşamasında, nasıl bir paketleme ise artık :slight_smile:

3 Beğeni

Kidega siparisimde darbeli gelen kitabı iade ettim. Kitap kidegaya ulaşalı 10 gün oluyor ancak kidega halen ücreti geri ödemedi :triumph::triumph:

4 Beğeni

Halen paketleniyor, ben de @alper gibi şiir yazacağım sonunda :joy: 24 saat içinde kargo diyor İlknokta İthaki Yayın Grubu için ama bakalım göreceğiz.

Benim de iade ürünler ulaşalı 11 gün olmuş, Kidega hâlen ücret iadesi yapmadı. Ayrıca yine 11 gün önce yeni bir sipariş verdim ancak kargoyu göndermediler henüz. Üstelik kitapların hepsi 8 gündür temin edilmesine rağmen. Dün aradım ama ulaşamadım. O yoğun kampanya döneminde çok daha erken göndermişlerdi :slight_smile:

2 Beğeni

Şimdi bana ödedik diye mail attılar ama mobil uygulamadan girdiğimde göremiyorum iade ödemesini. Sanal kartla yaptığım bir ödemeyi nasıl geri yapabiliyorlar üstelik bide taksitli almıştım :thinking:

2 Beğeni

Kargoya verilmiş. 24 saatte verdiler gerçekten bravo :clap: :clap:

1 Beğeni

Bana herhangi bir mail gelmedi ama şimdi uygulamadan bakınca 2 kitabım iade edilmiş olarak görünüyor. Ancak herhangi bir ücret iadesi yapılmamış.

2 Beğeni