Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

Süper, kitabı alırken daha sonra okurum diye planlamıştım ama kargolar gelince nedense çok hoşuma gitti. Gelsin son kitapta, hemen başlayacağım.
Sizin kargoyu hemen yaptıklarına göre ellerindeki stok bitmiş olmalı, hala bir haber yok, bakalım ne zaman gönderecekler.

İlginç bir şekilde Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler’i alamıyorum :smile:

D&R’dan aldım tedarik edemediler, iptal ettim. BKM’den aldım, tedarik edilemiyor dediler iptal edip kitabı satıştan kaldırdılar. Dün okuoku’dan aldım, bakalım akibeti ne olacak :slightly_smiling_face:

(Can) #333

Burada sadece kitap konuşuluyor biliyorum ama söylemeden geçemeyeceğim. Yıllardır internetten alışveriş yaparım ya da bulunduğum bölgede her 3 4 günde bir internet kesilir filan o sebeple müşteri hizmetleri temsilcileriyle yüzlerce defa konuşmuşumdur, ailemden ve arkadaşlarımdan birçok kişi bu sektörde çalışıyordum Flo internet mağazasının müşteri hizmetleri kadar kötüsünü görmedim resmen bağıra çağıra alaya alarak konuşuyorlar bu bir kişi de değil 7-8 kişi aynısını yaptı ve firma göndermediği kaybettiği ürün için resmen beni suçlar konuşuyor ve özrü geçtim hatayı bile kabul etmeden bir yanlışlık olmuş başka ayakkabı sipariş edin iyi günler deyip telefonu kapatmaya çalışıyorlar. Başkasını bilmem ama bir daha dünya yıkılsa ben bunlarla muhatap olmam.

(Demet ) #334

Dördüncü erteleme oluyor bu. İptal etmeyi düşünüyorum artık :unamused:

(Alper) #335

Buradan Kidega’ya tebriklerimi iletiyorum.
:grinning: Siparişin 2. günü kargo yola çıktı. Alfa için benim siparişlerde Kidegade genelde 2-3 günde tedarik etti.

(Demet ) #336

21 Aralıktan beri bekliyorum. 4-5 kere şu gün temin edilecek dediler, sonuç.

(Ufuk) #337

İlknokta’dan alın bence

(Demet ) #338

Kargo ücreti 10₺. Kitabın etiket fiyatını bile geçiyor :sweat_smile:

(Hüseyin gök) #339

İlknokta’da tükenmiş ‘bir noel şarkısı’.

(Umut K.) #340

Eğer koleksiyon amacıyla almıyorsanız bu kitabı, Can Yayınlarındaki baskısını alabilirsiniz. Can Yayınlarının Charles Dickens çevirileri çok iyidir.

(Ufuk) #341

Sonuçta tek baskı ve koleksiyonluk birazda kaçırmamanız için söylemiştim. Normal okur geçerim tarzında düşünüyorsanız haklısınız. Ama mutlaka bu baskıyı istiyorum diyorsanız, birkaç ay sonra ilginç fiyatlarla satışa çıkar sahaf ve ikinci el borsasında.Keşke kargo parasınıda önemsemeyip alsaydım dersiniz :slight_smile: Ayrıca ilk noktada 4,90’lık kitaplar var alınca kargo ücretsiz oluyordu diye biliyorum.

(Demet ) #342

Can Yayınları da tükenmiş :disappointed_relieved:

(Demet ) #343

Tek baskı olduğunu bilmiyordum ya. Bütün sitelere bakacağım artık yoksa kitapevlerinde görürsem alırım artık. Oralarda da bulamazsam ciltsize kaldım :grin:

(Ufuk) #344

Bir Noel Şarkısı
Bu var ithaki’nin baskısıyla aynı çeviri ve gene ciltli ilgilenirseniz.

(Demet ) #345

Aa çok teşekkür ederim :star_struck:

(Ufuk) #346

Kitapyurdun’da indirim oranı düşük, daha uyguna bulabilirsiniz başka sitelerde.

(Umut Özak) #347

D&'dan 1 haftadır ücret iadesi bekliyorum. Daha önce iade bekleyen oldu mu, kaç günde iade ediyorlar ortalama?

Ortalama 2 haftadır hocam

(Hüseyin gök) #349

Burda var neden almıyorsun?

(Demet ) #350

Hepsiburada’yı unutmuşum tamamen. Teşekkürler :+1: