Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

Can Yayınları da tükenmiş :disappointed_relieved:

Tek baskı olduğunu bilmiyordum ya. Bütün sitelere bakacağım artık yoksa kitapevlerinde görürsem alırım artık. Oralarda da bulamazsam ciltsize kaldım :grin:

Bir Noel Şarkısı
Bu var ithaki’nin baskısıyla aynı çeviri ve gene ciltli ilgilenirseniz.

1 Beğeni

Aa çok teşekkür ederim :star_struck:

1 Beğeni

Kitapyurdun’da indirim oranı düşük, daha uyguna bulabilirsiniz başka sitelerde.

1 Beğeni

D&'dan 1 haftadır ücret iadesi bekliyorum. Daha önce iade bekleyen oldu mu, kaç günde iade ediyorlar ortalama?

Ortalama 2 haftadır hocam

1 Beğeni

Burda var neden almıyorsun?

1 Beğeni

Hepsiburada’yı unutmuşum tamamen. Teşekkürler :+1:

1 Beğeni

Daha çok bekleyecez demek :expressionless:

Bence herkesin dediği gibi al yoksa nemelazım sahaflar bir kaç güne başlarlar açık arttırmaya:-)

1 Beğeni

Kitap aksi para düşkünü bir ihtiyarı konu alıyor. Kimseye değer vermemesi, paraya değer vermesi ve bu yüzden hayatında kaçırdığı bir çok şeyi 3 adet ruh’un yüzüne vurması ve bu sayede tekrar geçte olsa iyi bir insan olmasını konu alıyor. Bu ithaki yayınları ciltli baskısıda çok güzel olunca arayanı çok oldu diye paylaşmıştım sahaflar bu gibi özel baskı kitaplarda hiç acımıyor.

5 Beğeni

İkinci kitabı okumadan üçüncüyü almayayım demiştim şimdi üçüncünün baskısı bitmiş ikinciyi alabiliyorum :confused: BKM’yi deneyeceğim ben de.

Babil’de soklarda var gözüküyor ama ithakide indirim oranı %25 olduğu için 5TL daha pahalı. BKM’de göndermez ise KGAKD gibi karaborsaya düşmeden, hazır stoklarda varken ordan alınabilir.

Kidega da ptt mi yoksa aras kargoyu mu tercih ediyorsunuz?

Ben Kidega’da Aras’ı tercih ediyorum…

Yaşadığım yerde Yurtiçi, Aras, MNG, hatta Sürat günlük aynı saatler de teslimata geliyorlar, gelecekleri saatlere( 20/30 dakika önce/sonra) bildiğim için kendimi onlara göre ayarlayabiliyorum ama PTT ve HepsiExpress de kargoları geciktirme olmayıp günlük getirseler de geliş saati bir gün sabah, bir gün akşam oluyor.

Tercih edebiliyorsam; Yurt içi, Aras ve MNG olarak tercih ediyorum kargoyu…

Ama işte bunlar hep semtten semte değişiyor. Sizin yaşadığınız yerde hangisi daha iyi çalışıyordur, denemeniz lazım.

1 Beğeni

10 gündür iade bekliyorum ben, sıkıntılılar maalesef bu konularda.

Bire bir aynı şeyleri yaşıyorum şu günlerde. Ben de bugün kargo bilgilerini yolladım. Umarım kısa zamanda ücret iadesini yaparlar. Ürünün değişmesini isteseydim Altın Kitaplar’a mesaj atar anında değiştirirdim (daha evvel yapmışlığım var) ama ben ücret iadesi istediğim için bu işkence süreci beklemek zorundayım.

D&R sitesinde yaptığım alışverişlerde genellikle bende yaşıyorum bu sıkıntıyı diyelim ki altı kitap siparişi yaptım üç dört kitap şansım yaver giderse geliyor.Geri kalan kitaplar büyük ihtimalle gelmiyor.

D&R cidden sıkıntılı, çok sağlam indirim olmazsa bulaşmam kolay kolay.