Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

İthaki siparişlerinizi ilknokta üzerinden verebilirsiniz…İlk Nokta ve İthaki kardeş :slight_smile: Genelde 1-2 hata bazı siparişlerimi aynı gün kargoya verdiler.

Şu an İthaki, ilknokta kitapevinde genel indirim oranı yüzde 38
Bazı İthaki kitaplar da yüzde 50 indirim 3-5 kitapta 70-80’e vatan indirim var.

1 Beğeni

Vakıf’ın 3. kitabını Bkm 5 gün sonra iptal etti, bugün Kidega’dan tekrar sipariş ettim ve aynı gün içinde iptal edildi. Bende ısrar edip Kitapyurdu’ndan sipariş ettim. İthaki kitapları en ucuz İlknokta’da olur kendi siteleri zira :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

İlk iki kitabını İlknokta’da sepete attım. Üçüncü kitabı orada da tükenmiş şansımıza. Üçüncüyü de Kitapyurdu’ndan alıyorum. Sadece Kitapyurdu stokta gösteriyor, umarım ulaştırırlar bize.

1 Beğeni

Kitapyurdu tamam

1 Beğeni

Kitapyurdu’ndan alışveriş yapacak arkadaşlar, eğer temin süresinde 24 saatte kargoda yazıyorsa, o kitap Kitapyurdu’nun kendi deposunda bulunuyor demektir. Yani temin etme konusunda sıkıntı çıkmayacaktır.

5 Beğeni

Benimki de hazır :star_struck:

1 Beğeni

İdefix Grafik Kanonlarımı göndermedi :rofl::rofl:

1 Beğeni

Bugün 12.gün hala kavuşamadık kitabımla…

2 Beğeni

Grafik Kanoncular :rofl: (Öndeki turuncu gömlekli ben)

com-add-text

12 Beğeni

En uzun gece indiriminde d&r’dan almıştım Elric serisini ertesi gün kargoladılar. Ama onun dışında birkaç kitap daha vardı sepette onları ancak bugün teslim aldım (13 gün). Neyse son kitabı düzeltmedeymiş o da çıkınca okumaya başlarım :slight_smile:

1 Beğeni

İlginç bir şekilde Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler’i alamıyorum :smile:

D&R’dan aldım tedarik edemediler, iptal ettim. BKM’den aldım, tedarik edilemiyor dediler iptal edip kitabı satıştan kaldırdılar. Dün okuoku’dan aldım, bakalım akibeti ne olacak :slightly_smiling_face:

Burada sadece kitap konuşuluyor biliyorum ama söylemeden geçemeyeceğim. Yıllardır internetten alışveriş yaparım ya da bulunduğum bölgede her 3 4 günde bir internet kesilir filan o sebeple müşteri hizmetleri temsilcileriyle yüzlerce defa konuşmuşumdur, ailemden ve arkadaşlarımdan birçok kişi bu sektörde çalışıyordum Flo internet mağazasının müşteri hizmetleri kadar kötüsünü görmedim resmen bağıra çağıra alaya alarak konuşuyorlar bu bir kişi de değil 7-8 kişi aynısını yaptı ve firma göndermediği kaybettiği ürün için resmen beni suçlar konuşuyor ve özrü geçtim hatayı bile kabul etmeden bir yanlışlık olmuş başka ayakkabı sipariş edin iyi günler deyip telefonu kapatmaya çalışıyorlar. Başkasını bilmem ama bir daha dünya yıkılsa ben bunlarla muhatap olmam.

2 Beğeni

Dördüncü erteleme oluyor bu. İptal etmeyi düşünüyorum artık :unamused:

Buradan Kidega’ya tebriklerimi iletiyorum.
:grinning: Siparişin 2. günü kargo yola çıktı. Alfa için benim siparişlerde Kidegade genelde 2-3 günde tedarik etti.

6 Beğeni

21 Aralıktan beri bekliyorum. 4-5 kere şu gün temin edilecek dediler, sonuç.

İlknokta’dan alın bence

Kargo ücreti 10₺. Kitabın etiket fiyatını bile geçiyor :sweat_smile:

İlknokta’da tükenmiş ‘bir noel şarkısı’.

1 Beğeni

Eğer koleksiyon amacıyla almıyorsanız bu kitabı, Can Yayınlarındaki baskısını alabilirsiniz. Can Yayınlarının Charles Dickens çevirileri çok iyidir.

1 Beğeni

Sonuçta tek baskı ve koleksiyonluk birazda kaçırmamanız için söylemiştim. Normal okur geçerim tarzında düşünüyorsanız haklısınız. Ama mutlaka bu baskıyı istiyorum diyorsanız, birkaç ay sonra ilginç fiyatlarla satışa çıkar sahaf ve ikinci el borsasında.Keşke kargo parasınıda önemsemeyip alsaydım dersiniz :slight_smile: Ayrıca ilk noktada 4,90’lık kitaplar var alınca kargo ücretsiz oluyordu diye biliyorum.

1 Beğeni