Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

(Ufuk) #383

Daha bugün çıkıyor kitap :slight_smile:

Aa nedense aklımda 15’i diye kalmış :woman_facepalming:

(Ufuk) #385

@alper

D&R’dan yaptığım Alfa alışverişinin ikinci kargosu geldi az önce. Kutuyu açtım hediye paketi yaptırmıştım. Sanırım kutuya koymadan önce hediye paketlerini karıştırdılar bütün kitaplar yanlış gelmiş :smile:

İthaki Kadınlar ülkesi,Fahrenheit,Cesur Yeni Dünya’yı ve yanında farklı kitapları yakın zamanda D&R’dan alan, kargo bekleyen varsa forumda, kargosu bende :slight_smile:

Hasarlı ürün neysede yanlış kargo daha kötüymüş. Bir ara ya ben bu kitapları mı aldım diye şüpheye düştüm.

:slight_smile: Bu son seferde ben de Hediye paketi istemiştim, 5 kitabı 3 parça da gönderdiler, 2 kitap daha bekliyor… Hediye kutusu da yapmadılar. Galiba kitaplar sağlam gelsin diye hediye kutusu istediğimizi biliyorlar. :roll_eyes:

Sana yine iyi yanlış kitap da olsa kitap gelmiş. Bana Kitap dışı ürünler de satan bir yerden kitap siparişim yerine yeni doğan bebek ıslak mendili göndermişlerdi.

(Umut K.) #387

Hediye paketi seçeneğindeki kısma not yazmış mıydın? Ben de not yazmadığımda hediye paketi olmadan göndermişlerdi. Sonrasında kutucuğa not yazınca hediye paketiyle göndermişlerdi.

Yazmamıştım, ama artık öğrendim bundan sonrasında yazarım.

(Ufuk) #389

Bence paket hatalı göndermelerine neden oluyor :slight_smile:

Uzay Akımları - Isaac Asimov

(Arda) #391

Üç cisim problemini sipariş edenlerin eline ulaşan oldu mu? Bkm’den sipariş etmiştim. İptal etmişler. Kitapta şuan tükendi gözüküyor.

(Erdal) #392

Cuma ilknoktadan sipariş ettim kargoya verildi.

(Umut K.) #393

Uzay Akımları kargoya verilmiş. Demek ki şans bizim de yüzümüze gülebiliyormuş.

(Doğan Can Urul) #394

Sanırım ilksiniz. Paketin içinde kitap olduğundan şüpheliyim :smiley:

(Ufuk) #395

Vakıf serisinden başka bir kitap göndermişlerse şaşırmam :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #396

Benimkisinde de böyle bir ekran var. Umarım içinden patates filan çıkmaz. :laughing:

(Ufuk) #397

Patates soğan pahalı artık o eskidendi. Şimdi çıksa kârdasınız :smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #398

Açık arttırma ile satarım o zaman. :joy: Bir adet Asimov Pattes :smirk:

(Umut K.) #399

13,5 TL’ye 2 kg patates de gönderseler ben okeyim. Hiç değilse karnımız doyar.

(Hiçliğin bekçisi…) #400

Aslında uygun yani. Şimdi üstünü giyin, soğukta markete yürü, ne bileyim patatesler dışarıda olur. Patates seçerken teyzeler doluşur, bir kapışma olur. Rüzgar ensenizden içeri girer. Elleriniz donar. Tek sorun ne zaman geleceği belirsiz. :smiley:

(Ufuk) #401

İlknokta farkı :slight_smile:

(Umut K.) #402

Farkı kapatmak için yarını bekliyorum.