Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

Şimdi bir kaç kitabı kontrol ettim, bazılarında KDV düşmüş olarak görünüyor, bazılarında değil. Haklısınız.

(Erdal) #484

Kitapyurdu yine başıma bela oldu. 8 gün önce sipariş verdim. En uzun kitabın temin süresi 3 gündü. Bugün nihayet kavuştum. Olabilir yayınevi kaynaklıdır deyip geçecektim. Ama kutudan başka kitap çıktı. Üstelik İstanbula adresli ve ben Ankara da yaşıyorum.

Kitapyurdu bu ara süreç biraz sıkıntılı işliyor gibi… Benim de 2 kez Perşembe akşam tedarik edip, Cuma sevk gösterip Cumartesi kargoya verme olayları oldu…

(Hüseyin gök) #486

Kitapyurdun da kampanya zamanlarında alışveriş yapmak eziyet valla eline yüzüne bulaştırıyor adamlar.

(Erdal) #487

Kitap doğru olsa ben süreye razı oldum ama şimdi yanlış kitabı geri göndereceğim. Benim kitapları bulacaklar geri bana gelecek 1 ay sürer heralde.

D&R, verdiğim 10 parçalık siparişin 5 tanesini temin edip dün kargoya vermiş. 9 günde ancak temin ettiler. Diğer 5 siparişi de yine 9 günde temin ederler sanırım. Halbuki hepsi yeni çıktı ve aynı yayın evinin.

(Hazal Çamur) #489

Bakayım? Aynı bizim dert, aynı.

(Umut Özak) #490

MNG daha beter aslında, kötü anılarım var. :expressionless:

(Hüseyin gök) #491

Valla İdefix beni bu sefer saşırttı dün gece 1de aldığım kitaplar bugün temin edilip faturası kesilmiş,şehir dışına çıkmadan gelirse tadından yenmez :slight_smile:

53619737_10216348899372304_4293225768365850624_n