Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

Yazmadan duramadım ben ve şirkettekiler direk iş adresini veriyoruz geldik yoktunuz gibi bir mazeretleri olamıyor.

2 Beğeni

Bugün İdefix’ten sipariş verdim. Yerimi alayım.

5 Beğeni

:smile: Ben en çok ön sipariş kitap alanları merak ediyorum :slight_smile:

Onu biz de merak ediyoruz. :smiley: Ben derim ki 42 günde filan gelirler. :rofl:

2 Beğeni

Gün ve kaça bölecekler siparişi o önemli :smile: Sen bölünmüş ürün seviyosun gerçi, unutmuşum hele çift bölerlerse oooo :smile:

Çift ne ya? Bana 6 kerede filan geliyor bazen. :rofl:

1 Beğeni

Ben ilk gönderimden sonrasını iptal ediyordum :slight_smile:

Sorun yok benim için ya. Sabredince hepsi ulaşıyor. Geç olsun da sakat gelmesinler.

1 Beğeni

İdefix sabah verdiğim ilk siparişin 1 kitap hariç faturasını kesti bile çok şaşırdım.

4 Beğeni

Çok şanslısınız. Darısı başıma

1 Beğeni

Ben de kalan Dune’ları aldım yine iptal olacak diye beklerken faturaları kesilmiş buldum

1 Beğeni

Zaman Çarkı - Kaos Lordu’nu idefixten sipariş verdim. İnşallah gelir. :grin:

2 Beğeni

Bugün ufaklık için tam 49 kitap aldım. Hepsi İş Bankası Kültür Yayınlarına ait çocuk kitapları. Bakalım Bkm kitap ne kadar hızlı temin edecek.

5 Beğeni

İdefixten mi aldınız? 2. Kitabı aldıysanız onun da faturası kesilmiş mi?

Evet 2. kitabı da aldım, onun da faturası kesilmiş

Edit: Kargom yolda İdefix beni hayretler içinde bıraktı, yalnız burada ikinci bir risk doğuyor kargo YURTİÇİ KARGO :scream::scream:

3 Beğeni

Benim de kargoya verilmiş. Yarın teslim edilir diyor. Bakalım.

2 Beğeni

Kitapjoydan 3 gün önce sipariş verdim. Siteden tık yok

1 Beğeni

Ayın 10 unda verdiğim 2.siparişimi bugün teslim aldım. Bir önceki de uzun sürmüştü. Biraz bekleyin.

1 Beğeni

Zaman çarkları indirime girmiş ve bir tek 4. Kitap kitapjoyda vardı hemen aldım. Şimdide biraz gelmeyecek korkusu var içinde onun için acele ediyorum sanırım :slight_smile:

1 Beğeni

13 gün sonra kargoya vermişlerdi benim siparişimi.

1 Beğeni