Alternatif Kitap Kapakları

O bir yerde yapılmıştı ama neresiydi anımsamıyorum

Gördüğüm en iyi alternatif kitap kapağı kesinlikle witcher serisinin ispanyol versiyonundaydı.
bizimkinde oyundan artwork’leri kopyala yapıştır yapmışlar kolaya kaçıp.
bu kapaklar ise muazzam

19 Beğeni

Ben de çok beğendim. Umarım ülkemizde de bu veya benzer kapaklarla tekrar basılır.

1 Beğeni

Geralt kapaklarda çok seksi olmuş, tek sıkıntı o :smiley: Kitaplarda (oyunlara kıyasla misal) çok da yakışıklı olmadığını hatırlıyorum.

Karekterlerin Head & Shoulders reklamından fırlamış gibi olmasını saymazsak güzel kapaklarmış. Striga’nın saçları bile Pantene modeli gibi :slight_smile:

4 Beğeni

Karton kapak basılacağını duyduğumda sevinmiştim. Bunları toplamak istiyordum 1.kitaptan sonra yüzyıl geçip bırakmasalardı…
@arkenstone Bunlar kitaplığında olsun istemez miydin? Soruyorum sana söylee. :smiley:

5 Beğeni

Evet ben de beğeniyorum bunları. :smiley: Ciltlilerdeki gibi kaos yok kapaklarında, karakterler seçilebiliyor. Ama yine de ciltli kitapları daha çok sevdiğimi inkar edemeyeceğim galiba. :smiley:

1 Beğeni

Ayıp… Şimdi gidip ağlayarak 9.kitabı okuyabilirsin. :smiley:

1 Beğeni

Gerçekten ağlayarak okuyorum :smiley: 100 sayfalık Elayne’i bitirebildim sonunda

1 Beğeni

Ben de Zaman Çarkı’nın karton kapak olacağını öğrenince çok sevinmiştim. Çünkü sayfa sayısı 500+ olunca bile kitabı elimde tutamıyorum, okumak çok zor oluyor. Devamı olur mu acaba? :roll_eyes:

Stephen King’in çoğu kitabına baktığımda kapakları beni üzüyor. Bu kapak oldukça hoşuma gitti. Belki bir gün yazarın eserleri için güzel illüstrasyonlar görürüz. Belki bir gün…

3 Beğeni

Umarım olur hiçbir fikrim yok. Ama karton kapakla da okuyunca çabuk yıpranıyor köşeleri eğiliyor. Üzücü bir paradoks içindeyim :smiley:

Çok güzelmiş Shining kapağı…

1 Beğeni

Narnia ciltli özel baskıları. Her gördüğümde tekrar düşüyorum…

19 Beğeni

Narnia almak istiyorum hep ama düzgün bir şekilde belki basılır diye umut ediyorum ve bekliyorum. O gün gelecek inşallah

2 Beğeni

Valla ben de çok uzun bir süre bunun için bekledim ama yakın gelecekte olacağa benzemiyor malesef.

1 Beğeni

Merhabalar ben geldim :grin:. Başka bir konu başlığında kitap varyasyonları hakkında konuşurken bu başlık aklıma geldi. Neyse ben bombayı bırakıp gideyim.

Efendim benim Folio Society’e olan aşkımı bilenler vardır, yine bir FS sanatıyla sizleri başbaşa bırakmak istiyorum.

ROBIN HOBB - FARSEER ÜÇLEMESİ

18 Beğeni

Ve Folio 3. Kitabı da basar :sob:

19 Beğeni

Efsane bir baskı… (20 karakter)

1 Beğeni

Ben de şöyle birşey buldum:

9 Beğeni

Alternatif Alfa Yayınları “Yıldızlardan Dönüş” kapağı yapmaya çalıştım.

11 Beğeni

Bunlar neymiş böyle. Kapak dediğin böyle olur. Ben Witcher’ları kapakları yüzünden almadım, arkadaşımdan ödünç alıp okudum. Bu yüzden sadece ilk 3 kitabı okuyabildim.