Alternatif Kitap Kapakları

Ev ödevimiz.

5 Beğeni

Satış politikası o muhtemelen. Oyunları oynayanların kitapları alması için yapmış olabilirler.

O konuda hemfikiriz. Satsalar satacaklarını da sonra değişikliğe gitseler keşke. Gerçi bu sefer de dizi kapağı yapabilirler.

1 Beğeni

Kendi yarattığım Aziz Nesin - Zübük kitap kapağı :slight_smile:

11 Beğeni

Bunu buraya atmam doğru mu bilmiyorum; görünce sinirlerim bozuldu. 1 ve 3.kitabı beyaz kapak basıp 2.kitabı böyle basmalarına anlam veremedim.

resim resim resim

1 Beğeni

Üçleme hem beyaz kapakla basıldı hem de görselli basıldı. Görselli kapaklar tekrar basılmıyor diye biliyorum, dizi zamanında basılmışlardı ilk. Keşke hiddetlenmeden önce biraz daha bakınsaydınız. :sweat_smile::sweat_smile:
hanimin-ciftligi-kacak-orhan-kemal-everest-yayinlari__0420345039716867

images (50)

3 Beğeni

Aziz Nesin - Şimdiki Çocuklar Harika kitabı hayran kapak tasarımı.

MOCKUP:

5 Beğeni

Will Smith’li alternatif bir kapak yapmaya çalıştım.

29 Beğeni

Androidler Elektrikli Koyun Düşler Mi? alternatif kapağı.Yarım saatlik bir uğraş sonucunda yapabildim.Özellikle illustrator kullanan deneyimli arkadaşların yorumlarını merak ediyorum benim gibi yeni olan birisi için söyledikleri yararlı olur.

10 Beğeni

Dostum seninki “Androidler Elektrikli Koyuna Biner Mi?” olmuş :slight_smile:
Şaka bir yana, kötü olmamış bence.

6 Beğeni

Photosop üzerinden kitap mockupları kullanırsanız bir tık daha albenili gözükür. Bu konunun yukarlarında benim kullandığım iki adet örneği olucaktı.

1 Beğeni

İthakinin baskıları

Anadilde baskılar

Yazık değil mi ya…

16 Beğeni

Jack London - Çinago kitabına ithafen şahsi olarak yapılmış bir kapak.

3 Beğeni

Olayların ortasında DC’nin Vertigo’yu kapatması da tüy dikti her şeyin üstüne. :grinning:

Olaf Stapledon. Star Maker kitap kapağı tasarımı.

3 Beğeni

Ben Sandman kapaklarından hiçbir şey anlamıyorum zaten. Biri koşarken kamerayı elinde tutuyormuş gibi çekilmiş fotoğraflar sanki hepsi. ://

2 Beğeni

3 Beğeni

images (13)

Hangi kapakları tercih ederdiniz? Ben ilkinden memnunum aslında ama ikinci seri de insanın hoşuna gitmiyor değil.

9 Beğeni

En iyisi ilki. İkinci eh işte. Üçüncüyü hiç sevmedim.

2 Beğeni

Klasik kapakları olan 2. sıradaki kapaklar nedense bana daha güzel geliyor.

2 Beğeni