Amazon Prime Video Önerileri

:’(( Evet kalbim kırıldı ama çok iyi geldi ne yalan söyliyim. Kalbimi ısıtan şeyler de vardı çokça… Yarısı bugünlük yetti hatta.

3 Beğeni

Güzel mi? Önerir misin? Anne Hathaway ve Cristin Milioti’de varmış. Oyunculuk konusunda hiç şüphem yok, ama konusu nasıl acaba? :thinking:

2 Beğeni

Sevgi, dostluk, aşk temalı hüzünlü 30dk’lık bölümler çok hızlı arka arkaya gitti.(Bölümler birbirinden bağımsız antoloji diye geçiyor zaten dizi) Ben de baya sevdim şans verebilirsin film seçemediğin bir vakit bunu o niyetle izleyebilirsin. :)) Anne Hathaway’li bölüm var diyorum ve susuyorum… :smiley:

2 Beğeni

Çok duygu yüklü bir yapımsa, ben çeşme gibi ağlarım. :joy: Hemen gerekli çalışmalara başlayayım. Önerin için teşekkür ederim. :smiling_face_with_three_hearts: Anne Hathaway izlemeyeli epey olmuştu. :smiley:

3 Beğeni

Üzülmek istediğin bir vakit aç izle. :smiley: Dünya bizim gibi duygusal insanlar için cehennemdir… Böyle bir söz vardı. :)) Rica ederimm.

Ben de özlemiştim…

Edit: Gothe: ‘’ Dünya hassas kalpler için cehennem gibidir. ‘’ :smiley:

3 Beğeni

Hem öneri aldım, hem de Gothe’den bir söz öğrenmiş oldum. Bu gece çok verimli geçti.

Bunu yapmamayı tercih ederim. :smiley: Çünkü zaten yay burcuyum, gerçi burçlara pek inanmıyorum ama bu özelliğim tutuyor. :joy: Duygusal olmak iyi bir şey bence, ama yay burcunun sanki ayarı biraz kaçmış gibi düşünüyorum. :sweat_smile:

3 Beğeni

Ahahah iyi ki yay değilim. :smiley: Duygusal olmak belli bir zaman sonra yorar tabii.

2 Beğeni

Bir ara bakarım buna aklımda bulunsun. Şu sıralar dizi izlemeye zamanım olmuyor.

1 Beğeni

Evet arkadaşlar an itibari ile Amazon 8 liradan ülkemizde boy gösterdi. Amazon Prime üyeliği ile Prime Video’da izleyebileceğimiz dizi/film önerilerinizi, görüşlerinizle birlikte paylaşırsanız güzel içeriklere ulaşabileceğimizi düşünüyorum.
(Amazon Orjinal yapım olmak zorunda değil)

1 Beğeni

Bana Tales from the Loop, The Marvelous Mrs. Maisel, Philip K. Dick’s Electric Dreams, Modern Love ve Upload önerilmişti. Daha inceleyemedim. Bir süre daha inceleyemeyeceğim. Sizler önden buyurun anacığım. :sob:

2 Beğeni

High Castle, Electric Dreams, American Gods, Truth Seekers, Carnival Row, Exorcist, Buffy, Tales Loop, The Boys (hiç sevmedim), God Omens, Picard, Mozart in the Jungle, Upload, Expance (sevmedim şimdilik) izleyen birine ne önerirsiniz?

Galiba havuzda komediler dışında bir X Files kaldı?

Ek: Blade of the Immortal animesini çok merak ediyorum, hayatımda en beğendiğim Shigurui animesine çok benziyor ama altyazı yapmadılar hala…

1 Beğeni

Invincible (çizgi roman uyarlaması animasyon) yeni çıktı. Beğeniliyor gibi. Ben de başlayacağım, ilgimi çekti.

3 Beğeni

İnvincible’a dünyanın en kötü yazılmış dizi synopsisi yüzünden geç başlamıştım. Yazıya göre ergenlik, sivilceler ve okul hayatı arasında süper kahramanlık yapmaya çalışan bir genci konu alıyor. Bir iki bölüm izleyince diyorsunuz ki bu The Boys’un animasyon hali.

Star Trek Lowe Decks güzel aslında. Star Trek evreninin çok fanıysanız sizi üzebilir ama işte Star Trek açlığını alıyor bir nebze.

The Boys’dan iyidir diye düşünmüştüm ben de. Tüh. :sweat_smile:

Onu da izledim, Final Space 3. sezon niyetine izlenir.

1 Beğeni

Vinland Saga’yı öneririrm. Animenin ve bölümlerinin isimleri Türkçe’ye çevrilmiş ama altyazısı uzun süredir yok.

1 Beğeni

Animeler konusunda amazon üstüne düşeni yapmıyor.

The boys’tan farkı nedir, mesela renk paleti çok parlak, insanın içi açılıyor. Mizah, çoğu zaman bel aşağı değil ve kararında. Karakterler genelde DC Comics parodileri ama daha insancıl ele alınıyorlar, arada bir süpergüçleri ve günlük hatları konusunda dert yanabiliyorlar örneğin.

1 Beğeni

Battlestar Galactica
24
Bosch önerebilrim o zaman