Anime Genel Muhabbet Başlığı

Gerçek Fate izleme sırası

İnternette şöyle bir şeye denk geldim. :rofl:

11 Beğeni

Beni Affet eksik olmuş tüm dizi izlenmeli, Stay Night izlenmeden önce yoksa öncesinde ve sonrasında yaşanan olaylar oturmayabilir.

1 Beğeni

Akasya durağı canon olarak kabul edilmiyor, ayrıca son sekiz bölümü dışında tamamen filler. Onun yerine ikinci kutsal kase savaşının prequeli ve Özkan Uğur’un backstory’si için Cennet Mahallesi izlenmeli.

1 Beğeni

Fate’in izleme sırası çok karışıkmış.

2 Beğeni
1 Beğeni

Mangası güzeldi.

Manga takip etmeyen insanların nasıl tepki vereceğini ölçemiyorum. Bazen hiç beklemediğim animeler patlayıp gidiyor. Çok tutacağını düşündüklerimse arada kaynayıp gidiyor. Bu benim ilerigörüşsüzlüğüm de olabilir. Ama bu anime patlar. Çok sevilen bir mangaydı. Hak ettiğini ilgiyi de bulur umarım.

Sonunda :drooling_face:

Bu gönderiyi yazmamın asıl sebebi bu animeye ilgi çekmek. Deyimi yerindeyse çok çatlak bi mangaydı. Çarpık güzel bir hikayesi vardı. Lan ne oluyoruz diyeceğiniz türden. İlginizi çekiyorsa bakmanızı öneririm.

5 Beğeni

Heavenly Delusion bayağı bir ilginç duruyor. İzleyeceğim. Teşekkürler.

1 Beğeni

Netflix, Science Saru stüdyosuyla (Devilman Crybaby, Japan Sinks 2020, Yojohan Time Machine Blues) Scott Pilgrim’in Anime’sini yaptığını duyurdu. 2010’daki Scott Pilgrim vs The World filmindeki tüm oyuncular rollerini bu Anime’nin seslendirmesinde de tekrarlayacaklar.

1 Beğeni
1 Beğeni

Hocam Mashle’yi ben de hiç bilmiyordum; şimdi Japonya’dayım burda her yer Mashle yahu🤔. Meraklardayım, ben de okumaya başlayacağım gibi.

3 Beğeni

Ne yapıyorsunuz hocam orada ya? Hemen vlog çekin. Sizin gözünüzden dinleyelim :sweat_smile: Mashle çok absürttür. Seversiniz.

@nefarrias_bredd iyi eğlenceler hocam. Jazz çalan barlara girmeyi unutmayın. :grin: Yakuza oyunlarından hep heves etmişimdir.

3 Beğeni

Valla pek ilginç bir şey yapmıyoruz hocam gezmeye geldik. Zaten Akihabara’dan kalabalıktan bunalıp kaçınca her türlü otakuluktan otomatikman atılmışımdır sanıyorum :roll_eyes:.

Şaka bir yana, bayağı ilgimi çekti ilk fırsatta girişeceğim ona ya.

5 Beğeni

Odaiba candır.

4 Beğeni

5 Beğeni

Attack on Titan’a başladım, 1x8’deyim.

İlk bölüm resmen alıp salladı beni, çok çarpıcıydı ancak diğer bölümlerde bu etki sürmedi tabi.

Yine de güzel gidiyor. Genelde çoğu animenin ilk bölümü sarmaz beni.

sonny boy, odd taxi, vinland saga, madoka magica, fate zero, gundam origin, bocchi the rock, heike monogatari, mawaru penguindrum, usagi drop, sakamichi no apollon, dorohedoro, dororo, psycho-pass, shinsekai yori, jojo, gin no saji, space dandy, kill la kill, ping pong the animation, sangatsu no lion, devilman crybaby, sidonia no kishi, haikyuu, fruits basket, hxh 2011, shirobako, gundam thunderbolt, golden kamuy, megalo box, Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru, mob psycho, Beastars, Keep Your Hands Off Eizouken.
Sonuç olarak arayan bulur.

2 Beğeni

Yeniler benim zevkime hitap etmiyor sanırım bu sorunu yaşayan bir kitle var, bunların çoğunu izledim Shinsekai Yori’yi çok severim gerisi de beğenme konusunda yarı yarıya gibi.

Hocam sen bakma onun dediğine. 8000 bölümü geçmiş bi anime manyağı var karşında. :joy::joy: Dolayısıyla tüm klişeleri, tüm benzer senaryoları biliyor. Herhangi bi anime senaryosundan bahset, finalinde şu şu olacaktır der. :smile: Dolayısıyla yeni animelerin sarmaması normal.

Benim de bi farkım yok aslında :smiley:

1 Beğeni

Ben de böyle düşünüyordum, hatta sanırım buralarda bir yerlerde bahsetmiştim de bundan. Ama 2021 spring sezonunda bir şeyler oldu, o zamandan itibaren çıkanlardan da sevdiklerim oluyor bayağı :thinking:

Ya benim zevkim değişti ya anime sektörüne bir şeyler oldu, güzel anime yapmanın kadim sanatını tekrar keşfettiler. Hangisi doğru bilmiyorum ama :sweat_smile:

5 Beğeni

Yapma, gören de otaku sanacak bizi Metin-shi :smile: asfgadg

2 Beğeni