Animelerden G羹zel S繹zler/Replikler

Animelerde veya mangalarda kar覺m覺za 癟覺k覺p ilgimizi 癟eken s繹zler olmutur. Onlar覺 bu bal覺k alt覺nda paylaabiliriz diye d羹羹nd羹m. Sizlerin de kat覺laca覺n覺 羹mit ederek beendiim bir ka癟 s繹z羹 ekliyorum aa覺ya. :blush:

Sahiden g羹zel g繹zlerin varm覺. R羹zgarla sallanan geyik dikeninin meyvesi gibiler ama kular bile yemez onlar覺. Ne tatl覺d覺rlar ne ac覺 ne zehirli. Hi癟 bir deerleri yoktur, hi癟 bir ie yaramayan beyhude bir meyvedir. Kimse onlar覺 toplamaya zahmet etmez, bu y羹zden de solmaya, p繹rs羹meye ve 繹lmeye b覺rak覺l覺rlar.
Noragami- Nora

Daha bitmedi. Buna bir son vermezsek hi癟 bir ey balayamaz. Ayr覺ca, hi癟 bir ey balamayacak bile olsa yine de buna bir son vermeliyiz.
Zetsuen No Tempest-Takigawa Yoshino

Benden nefret etse bile, sevdiim adam taraf覺ndan asla unutulmayaca覺m覺 bilerek 繹lmek, bir kad覺n i癟in bundan daha b羹y羹k bir mutluluk yoktur.
Zetsuen No Tempest-Kusaribe Hakaze

Teninde k覺rm覺z覺 g羹ller a癟m覺, Aika.
Zetsuen No Tempest -Mahiro Fuwa

Lelouch, kar neden beyaz biliyor musun? 羹nk羹 hangi renk olduunu unutmu.
Code Geass-cc

"Sahte g繹zyalar覺 dier insanlar覺 incitir. Sahte g羹l羹msemeler insan覺n kendisini incitir. "
Code Geass- cc

Fakat yaamak i癟in bir nedeninin olmas覺 gereklidir. Yoksa yaamak 繹l羹 olmaktan hi癟 de farkl覺 deildir.
Naruto-Gaara

襤nsanlar覺n hayatlar覺 繹ld羹klerinde sona ermez, inan癟lar覺n覺 yitirdiklerinde sona erer.
Naruto-Hanzo

"襤chigo
Yamurdan nefret ederim.
Bu d羹nyaya da yamur ya覺yor.
Kalbin karmaa i癟indeyken, bu g繹ky羹z羹 bulutlan覺yor.
zg羹n olduun zaman, korkun癟
derecede basit bir ekilde yamur ya覺yor.
Bu yaln覺z d羹nyada yamura tutulman覺n dehetini anlayabiliyor musun?
Sadece yamuru durdurmak i癟in,
sana istediin g羹c羹 veririm.
Eer bana g羹venirsen, bu d羹nyaya
yamur yamas覺na izin vermeyeceim.
襤chigo, bana g羹ven.
Yaln覺z d繹v羹m羹yorsun."
Bleach-Zangetsu

(Bar覺can Bozkurt) #3

Legend of the Galactic Heroes, Yang Wenli sorguya 癟ekilirken:
Bakan: Sava覺n ger癟ek doas覺n覺 h璽l璽 anlayamad覺覺n g繹r羹l羹yor. Bar覺 ve 繹zg羹rl羹k dolu bir hayat, gerilim yoksunu olursa insanlar dejenere olmaya balar. 襤nsanlara canl覺l覺k kazand覺ran hissiyat savat覺r. Sava, medeniyetleri gelitiren ve insanlar覺 psikolojik olarak y羹celten olgudur. Bar覺 ve 繹zg羹rl羹k 癟alar覺 gereinden fazla uzarsa zaten 癟繹kmekte olan bu devirlerde hayatiyet kayb覺na neden olur. Senin deerli tarihin dediklerimi kan覺tlam覺yor mu?

Yang Wenli: Ne muhteem bir g繹zlem. Sava uruna hayatlar覺n覺 veya ailelerini kaybeden tek bir insan dahi olmasayd覺 belki de ben bile bu dediklerinize inan覺rd覺m. Savatan faydalanmay覺 tercih eden ve bakalar覺n覺n fedak璽rl覺klar覺yla kazan癟 elde etmeye 癟al覺an insanlara g繹re 癟ok enteresan bir fikir olmu. G繹stermelik vatanseverlikleriyle dierlerini aldatan insanlar覺 da eklemeliyiz.

Bakan: Vatanseverliimizin sahte olduunu mu ima ediyorsun?!

Yang Wenli: Ana vatan覺n savunulmas覺 ve 繹zveride bulunma gibi kavramlar s繹ylediiniz kadar gerekliyse insanlara bunu yap覺n unu yap覺n demeden 繹nce ger癟ekte kendiniz yapsan覺z
ne olur? En korkak癟a ve aa覺l覺k insan davran覺覺 nedir? 襤ktidardaki insanlar覺n ve
onlara yalakal覺k edenlerin g羹venli yerlerde saklan覺rken sava覺 methetmeleri ve halktan fedak璽rl覺k isteyip vatansever olmalar覺n覺 dayatt覺ktan sonra onlar覺 繹lmeleri i癟in savaa yollamalar覺d覺r. 襤nsanl覺覺n bar覺覺 uruna

We really are weak creatures, but thats why we can strive to become stronger. Even if you feel its useless, each step we take leads to something great.

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

O zaman bende size birazc覺k One Piece derlemesi yapay覺m;

• u bahsettikleri yeni 癟a, tam bir sa癟mal覺k! Korsanlar覺n hayal kurduklar覺 d繹nem kapand覺 ha? Haa? 襤nsanlar覺n r羹yalar覺 asla bitmez !! B覺rak g羹ls羹nler. Zirveye giden yolda, sadece yumruklar覺n ile kazanamayaca覺n savalar vard覺r!
    Marshall D. Teach

• Korsanlar eytan ve denizciler melek mi? Bu fikirler dalgalar kadar s覺k deiiyor. Bar覺覺 hi癟 bilmeyen 癟ocuklar覺n, sava覺 hi癟 bilmeyen 癟ocuklardan farkl覺 deerleri vard覺r! K繹t羹 kavram覺na, zirvede duranlar karar verebilir. Buras覺 d繹n羹m noktas覺 Adalet galip gelecek mi diyorsunuz? Elbette galip gelecek 癟羹nk羹 kazananlar adalet olacakt覺r!
    Doflamingo

• Hey, sence insanlar ne zaman 繹l羹r? Bir tabanca mermisiyle kalplerinden vurulduklar覺nda m覺? HAYIR! Tedavisi olmayan bir hastal覺kla harap olduklar覺nda m覺? HAYIR!! Zehirli bir mantardan yap覺lma 癟orba i癟tiklerinde mi? HAYIR!!! Unutulduklar覺 zaman色
    Dr. Hillukuk

• Bir kad覺n覺n g繹zlerinden g繹z yalar覺n覺 silemeyen bir erkek, ger癟ek bir erkek deildir.
    Sanji

• Bana i癟ki p羹sk羹rtebilirsin. Hatta t羹k羹rebilirsin. Bunlara g羹ler ge癟erim. Ama arkadalar覺ma zarar vermeye cesaret edersen seni affetmem!
    Akagami Shanks

• Eski 癟alardan beri, insanl覺k doan覺n bilinmeyenlerini Tanr覺 olarak etiketledi. Ve korktuklar覺 eyleri anlayamad覺lar .Balar覺na gelen her eye Tanr覺n覺n ii dediler.Ve b繹ylece, insanl覺k doal afetleri yenemeyeceini kabul etti. 襤nsanlar Tanr覺dan korkmaz. Korkunun kendisi Tanr覺d覺r.
    Enel

• Eer risk almazsan, gelecek yaratamazs覺n.
    Monkey D. Luffy

(An覺l) #6

you might think things are difficult now, but in the future, its gonna get a lot worse. if you keep that in mind, you can endure it.

gintama.

forumdaki ilk mesaj覺m oldu bu. mutluyum, gururluyum :ocean:

Bunu paylamak istedim. eitli animeler harmanlanm覺 ve g羹zel bir video 癟覺km覺 ortaya. Spoiler yiyebilirsiniz ama. :slight_smile:

(Kaan Ak覺n) #8
  • Omae wa mou shindeiru.
  • Nani?!?!

(Ahmet Boyraz) #9

ok 癟ocuk癟a olacak ama hayat覺m覺n replii; Seni se癟tim Pika癟uuuu. :slight_smile: :slight_smile:

(rochelle) #11

Aptal m覺s覺n? Tak覺m elbise giyerken kim eilir ki?
Joker Game

Kuroshitsuji

Ciel: aresizce umduklar覺 ey hi癟 var olmam覺. Ne kadar s覺, ac覺mas覺z ve 癟irkin. Bu bir iblisin bile d羹羹nemeyecei kadar eytanice向e ben de 繹yleyim. Ben de onlar gibi kirlenmi eylerle doluyum. 襤nsan olmak b繹yle bir ey! Ben bir insan覺m Sebastian!
Sebastian: Evet, 繹ylesiniz. Siz art niyetle insan覺 kand覺ran iblislerden farkl覺s覺n覺z, siz yalan s繹yl羹yorsunuz. aresizce 癟覺rp覺n覺p bakalar覺n覺 aa覺ya 癟ekiyorsunuz. al覺nm覺覺 癟al覺p kendinizi hakl覺 g繹sterecek nedenleri s羹rekli tekrarl覺yorsunuz. Buna ramen, hep g繹kleri hayal ediyorsunuz.

Joker: Bizim gibiler i癟in 襤ngiltere, cehennem gibiydi. Yemek alacak param覺z yoktu, arkadalar覺m覺z覺 koruyam覺yorduk. Hi癟 bir eyimiz yoktu fakat babam覺z bizi o 癟繹pl羹kten kurtard覺. Bize birbirimizi korumam覺z i癟in kollar ve bacaklar verdi. Bu y羹zden yaamaya karar verdik. Baka bir cehennemde yaamay覺 se癟mi olsak bile. En ba覺ndan beri yanl覺 olduunu biliyordum, ama
Ciel: Sen doru olan覺 yapt覺n.
Joker: Huh?
Ciel: Kendi d羹nyan覺 korumak i癟in savam覺s覺n, bu doru olan deil mi? Sonu癟ta, bu d羹nyadaki adalet tak覺m elbise giyen ve g羹c羹 elinde tutan adamlar taraf覺ndan yarat覺lm覺 bir kavram. Bakas覺n覺 kimse d羹羹nm羹yor. Savamazsan kazanamazs覺n. Bu d羹nyada sadece iki tip insan var. alan ve kendisinden 癟al覺nan. Bu y羹zden ben bug羹n senin geleceini 癟ald覺m sadece. Bu kadar basit.

If you could see everything but couldnt change any of it, or if you could live in freedom in darkness Which do you think is more fortunate? I think it might not be that bad living in the dark, remembering the light.

Mushishi

(Umut S繹yler) #14

I want to know if it is a crime to live as you are, when you are different from others.

Kotomine Kirei (Fate/Stay Night)

(Alperen) #15

Omae wa yowai,
Naze yowai ka?
Tarinai kara da nikushimi ga.
(Zay覺fs覺n,
Neden biliyor musun?
羹nk羹 nefretin eksik.)

Uchiha Itachi

Edgar: ok yumuak kaplisin, Lydia. Bu d羹nya ac覺mas覺z k繹t羹lerle dolu

Edgar: R羹yalar覺mda bile seni rahat b覺rakmad覺覺mdan dolay覺 benden nefret ediyor olmal覺s覺n.
Lydia: Bu bir r羹ya deil冰uraya seni kurtarmaya geldim.
Edgar: Kurtarmaya m覺? Benim gibi t羹m umutlar覺n覺 yitirmi birini mi?

/Earl and Fairy

(Umut S繹yler) #17

''Fetih bayra覺 alt覺nda hayalleri birletirmisin.
Gayretini takdir ediyorum.
Fakat sava癟覺lar h璽l璽 anlamad覺n覺z m覺?
B羹t羹n hayaller hayalperest kendine gelince sona erer.

Bu y羹zden
Kar覺n覺za 癟覺kmam ka癟覺n覺lmaz sondu.
B羹y羹k 襤skender!
Sonu gelmez r羹yan覺n sonucunu 繹reneceksin!
襤lerin nas覺l y羹r羹d羹羹n羹 sana bizzat kendim g繹stereceim!

Uyan, Ea!
Sana yak覺覺r bir sahne ayarland覺!
Canlan ve seyret!
Enuma Elish!

(Lashing dreams together and aspiring for tyranny I will praise your enthusiasm. But brave soldiers, have any of you discerned it? The truth, that a dream is something you ought to wake up from before long. And thus, it was inevitable that I would be the one to block your path, King of Conquerors. Now, know the conclusion of your unfulfilled dream. The truth shall be shown by my own hand. Now awake, Ea. A stage befitting you has been prepared! Come now and look up - to Enuma Elish!)

G覺lgam覺 (Fate/Zero)

D羹nya seni itip kakt覺覺nda, aya覺 kalkmal覺 ve sen de itmelisin. Sadece mazeretler uydurarak bir ey yapamazs覺n.

One Piece - Zoro

(Kamile) #19

Howl: Korkun癟 hissediyorum,bir kayan覺n alt覺na s覺k覺m覺覺m gibi.
Sophie: Evet,kalp a覺r bir y羹kt羹r.

(Alperen) #20

I will kill. I will let live. I will harm and heal. None will escape me. None will escape my sight.

Be crushed.

I welcome those who have grown old and those who have lost.

Devote yourself to me, learn from me, and obey me.

Rest. Do not forget song, do not forget prayer, and do not forget me.

I am light and relieve you of all your burdens.

Do not pretend. Retribution for forgiveness, betrayal for trust, despair for hope, darkness for light, dark death for the living.

Relief is in my hands. I will add oil to your sins and leave a mark.

Eternal life is given through death.

Ask for forgiveness here. I, the incarnation, will swear.

Kyrie eleison

Kotomine Kirei

Dr. Hiluluk - One Piece

Hey.
Sence insanlar ne zaman 繹l羹r?
Bir tabanca mermisiyle kalplerinden vurulduklar覺nda m覺 ?
Hay覺r.
Tedavisi olmayan bir hastal覺kla harap olduklar覺nda m覺 ?
Hay覺r.
Zehirli bir mantardan 癟orba i癟tiklerinde mi ?!
Hay覺r !

襤nsanlar; Unutulduklar覺 zaman 繹l羹rler.

Charles vi Britania - Code Geass

襤nsanlar eit deildir. Baz覺lar覺 daha zeki doar. Baz覺lar覺 daha g羹zel doar.

Baz覺lar覺n覺n ailesi yoksuldur. Baz覺lar覺n覺n v羹cudu zay覺ft覺r.

Doum, gelimek ve yetenek, b羹t羹n insanlar farkl覺d覺r!

Evet, insanlar farkl覺 olmak i癟in doar!

Bu y羹zden insanlar birbiriyle sava覺r ve yar覺覺r!

Oradan, evrim meydana gelir. Eitsizlik k繹t羹 deildir. Eitliin kendisi
k繹t羹d羹r