Animelerden G羹zel S繹zler/Replikler

(Emre ) #22

Bu 癟ok iyi ya YT linkini atabilir misin bunun varsa?

https://youtu.be/wJiyBlEdKmY burada :slight_smile:

Yagami Light: D羹nyay覺 sadece iyi olduunu d羹羹nd羹羹m insanlarla dolduraca覺m.
Ryuk: Ama ondan sonra kalan tek k繹t羹 sen olacaks覺n.
Death Note

Lelouch: ok sa癟ma 繹leceini bile bile benimle anlama m覺 yapt覺n?

CC: Doru. 襤te burada da d羹nyan覺n kaderi ortaya 癟覺k覺yor. Hayata sonunda 繹lecein i癟in hayat deniyor.

Lelouch: Hay覺r! Sonuna kadar yaad覺覺n i癟in hayat deniyor.

CC: Ayn覺 ey, insanlar 繹l羹m olduu i癟in yaam覺n fark覺ndalar.

Lelouch: Kelime oyunu yap覺yorsun.

CC: Ama insanlar 繹l羹yor.

Lelouch: Yine de bu d羹nyaya doma sebebimiz地nlam覺m覺z

CC: Bunun bir ill羹zyon olduunu biliyorsun.

Lelouch: lmek i癟in yaamak 癟ok trajik!

CC: lmediin bir yaama hayat diyemezsin. O sadece bir deneyimdir. Yaamak i癟in bir nedenin varsa, 繹ld羹r beni划lveda, Lelouch

/Code Geass

(Atakan) #26

One Piece

"Anka" Marko: Tayfam覺zdan birine zarar verildiinde, olacaklar覺 b羹t羹n okyanus bilmelidir!

ef K覺z覺l Bacak Zeff: Y羹zlerce silahla donanm覺 olsan bile, bazen bir adam覺n y羹reindeki inan癟 m覺zra覺na kar覺 koyamazs覺n

Amiral Kizaru: H覺z g羹癟t羹r. Sen hi癟 覺覺k h覺z覺nda tekme yedin mi?

Emporio Ivankov: Mucizeler, sadece asla vazge癟meyenler i癟in ger癟ekleir.

Monkey D. Luffy: Kahraman m覺? Hay覺r! Biz korsan覺z! Kahramanlar覺 severim ama bir kahraman olmak istemem. Kahraman nedir biliyor musun? Diyelim ki ortada koca bir par癟a et var. Korsanlar hemen o etten g羹zelim bir 覺s覺r覺k al覺p yiyeceklerdir ama kahramanlar eti dier insanlarla payla覺rlar. Ben b羹t羹n eti kendime istiyorum!

"K覺z覺l Sa癟" Shanks: Silah 癟ekip birisinin hayat覺n覺 tehdit ettiinde, kendi hayat覺n 羹zerine bahse girmeye haz覺r olmal覺s覺n.

Lelouch Lampareogue: Adaletle yenemeyeceiniz bir k繹t羹l羹k olsa ne yapard覺n覺z? K繹t羹l羹羹 yenmek i癟in ellerinize k繹t羹l羹k bulat覺r覺r m覺yd覺n覺z, ya da k繹t羹l羹e teslim olman覺z anlam覺na gelse bile adaletli olmaya devam eder miydiniz?
/Code Geass

Orihime: Be yaam覺m olsun isterdim! B繹ylece be farkl覺 ehirde doabilirdim ve be yaama e deer yiyecek yiyebilirdim. Be farkl覺 kariyerim olurdu. Ve再yn覺 kiiye be kez a覺k olabilirdim.
/Bleach

Asla kimseye 癟ok fazla g羹venme, unutma ki eytan da bir melekti.
-Tokyo Ghoul

D羹nya sadece g羹zel s繹zlerle deitirilemez.

Lelouch Lampareogue

(Seray) #30

Yuruse Sasuke, kore de saigo da
zg羹n羹m Sasuke, bu son
Uchiha 襤tachi