Animelerden Güzel Sözler/Replikler 🦋

Bu çok iyi ya YT linkini atabilir misin bunun varsa?

Anime Mix ASMV - Dünyanın Gerçeği - YouTube burada :slight_smile:

1 Beğeni

Yagami Light: Dünyayı sadece iyi olduğunu düşündüğüm insanlarla dolduracağım.
Ryuk: Ama ondan sonra kalan tek kötü sen olacaksın.
Death Note

4 Beğeni

Lelouch: Çok saçma öleceğini bile bile benimle anlaşma mı yaptın?

CC: Doğru. İşte burada da dünyanın kaderi ortaya çıkıyor. Hayata sonunda öleceğin için hayat deniyor.

Lelouch: Hayır! Sonuna kadar yaşadığın için hayat deniyor.

CC: Aynı şey, insanlar ölüm olduğu için yaşamın farkındalar.

Lelouch: Kelime oyunu yapıyorsun.

CC: Ama insanlar ölüyor.

Lelouch: Yine de bu dünyaya doğma sebebimiz…anlamımız…

CC: Bunun bir illüzyon olduğunu biliyorsun.

Lelouch: Ölmek için yaşamak çok trajik!

CC: Ölmediğin bir yaşama hayat diyemezsin. O sadece bir deneyimdir. Yaşamak için bir nedenin varsa, öldür beni…Elveda, Lelouch…

/Code Geass

4 Beğeni

One Piece

"Anka" Marko: Tayfamızdan birine zarar verildiğinde, olacakları bütün okyanus bilmelidir!

Şef “Kızıl Bacak” Zeff: Yüzlerce silahla donanmış olsan bile, bazen bir adamın yüreğindeki inanç mızrağına karşı koyamazsın…

Amiral Kizaru: Hız güçtür. Sen hiç ışık hızında tekme yedin mi?

Emporio Ivankov: Mucizeler, sadece asla vazgeçmeyenler için gerçekleşir.

Monkey D. Luffy: Kahraman mı? Hayır! Biz korsanız! Kahramanları severim ama bir kahraman olmak istemem. Kahraman nedir biliyor musun? Diyelim ki ortada koca bir parça et var. Korsanlar hemen o etten güzelim bir ısırık alıp yiyeceklerdir ama kahramanlar eti diğer insanlarla paylaşırlar. Ben bütün eti kendime istiyorum!

"Kızıl Saç" Shanks: Silah çekip birisinin hayatını tehdit ettiğinde, kendi hayatın üzerine bahse girmeye hazır olmalısın.

4 Beğeni

Lelouch Lampareogue: Adaletle yenemeyeceğiniz bir kötülük olsa ne yapardınız? Kötülüğü yenmek için ellerinize kötülük bulaştırır mıydınız, ya da kötülüğe teslim olmanız anlamına gelse bile adaletli olmaya devam eder miydiniz?
/Code Geass

Orihime: Beş yaşamım olsun isterdim! Böylece beş farklı şehirde doğabilirdim ve beş yaşama eş değer yiyecek yiyebilirdim. Beş farklı kariyerim olurdu. Ve…Aynı kişiye beş kez aşık olabilirdim.
/Bleach

5 Beğeni

“Asla kimseye çok fazla güvenme, unutma ki şeytan da bir melekti.”
-Tokyo Ghoul

1 Beğeni

“Dünya sadece güzel sözlerle değiştirilemez.”

Lelouch Lampareogue

6 Beğeni

Yuruse Sasuke, kore de saigo da…
Üzgünüm Sasuke, bu son…
Uchiha İtachi

5 Beğeni

4 Beğeni

Doğum günüm gelince herkese bildirip hediye aldırdığım için ss almıştım. :smiley:

4 Beğeni

:raising_hand_man:

4 Beğeni

2 Beğeni

Mangasında kelimeleri daha dehşet

1 Beğeni

Gintama :grinning::grinning:

4 Beğeni

tenor-5
Bunu söylemeyi sevmiyorum ama bir seçim yapmak zorundasın. Ne olacağını asla bilemezsin. O yüzden en az pişman olacağın şeyi seç.
(Bugün niye bu aklıma geldi ki neden?)

5 Beğeni

Çok endişeleniyorsunuz.
Bir şeyleri ‘‘kazanma’’ ve ‘‘kaybetme’’ herkes için hayatın kaçınılmaz bir parçası.
Neşeyi de hayal kırıklığını da hissedersin ve bu tekrar eder.
Ve böylece hislerini idare etmeyi öğrenirsin.
Hayal kırıklığı ve yalnızlık temel duygulardır.
Yalnızlık sayesinde, insanlar cesaret toplar…
Ve yeni bir dünyaya uzanır.
Bunu yapmak bir bebeğin yaptığı gibi uzanmaktır ve küçük dünyasını genişletir.
3 gatsu no lion 2. Sezon 11. Bölümden.

İnsanlar birbirine arkadaşım diyor ama sadece kullanan ve kullanılan var.
Abe no Seimei

Acı çekmeden alınan ders anlamsızdır çünkü karşılığında başka bir şey vermeden bir şey kazanılamaz. Ayağa kalk ve yürü. Yoluna devam et. Mükemmel iki bacağın var değil mi?
Fullmetal Alchemist Brotherhood

Hayal gücü her şeyi değiştirmeye kadirdir.
Shinsekai Yori

Her zaman ne hissedersem birebir söylerim ve birileri de beni sevmezse buna takılmam!
Sword Art Online

Bir insanın en büyük yeteneği düşünmektir. Belki de eleştirel olarak düşünmek, basitçe itaat etmekten daha önemlidir. Basitçe yasalara itaat etmek yerine, bu yasalar neden var onu düşünmelisiniz.
Sword Art Online

Her insanın hayatının değeri birbirine eşittir.

İnsanların sil baştan başlamaları için asla geç değildir.

Karşılaşmamızın tesadüf olduğunu düşünebilirsin ama yanılıyorsun. Hayatımızda olan bütün olaylar önceden belirlenmiştir. Senle benim beraber çalışmamız kaderimizde var.

Eğer karanlığın içinde kalırsan, karanlık tarafından kuşatılırsın! Üzerine ışık tutmalısın.

Sen bir dedektifsin, değil mi? Eğer bir dedektifsen o zaman durumu sakince parçalara ayırıp incelemelisin. Daha fazla ihanete uğramak istemiyorsan o zaman şüphe etmek istemediğin insanlardan şüphelenmeye başlamalısın.

Bu ülkenin tüm istediği bir günah keçisi.

Ne kadar acele edersen et, bugün geçecek ve yarın yine gelecek. Mutluluk budur.

Kaçmaya çalışmak işe yaramaz. Asıl önemli olan gerçekle yüzleşmek ve ilerlemektir.

Hepsi Monster animesinden.

4 Beğeni

BANG! Cowboy Bebop

El psy congroo! Steins Gate

See you space cowboy! Cowboy Bebop

Oshino Ougi Oshino Ougi’dir ve eğer onu yalnızca 4 karakterle açıklamaya kalkarsanız Bu karakterler Oshino Ougi olacaktır. Monogatari Series

1 Beğeni

Ben de birkaç Monster alıntısı bırakayım o zaman. Spoiler içinde olan daha izlemediğiniz bir bölümden. İstiyorsanız yine de açabilirsiniz. Spoiler yok. Ama yine de açmamanızı tercih ederim.

Doktor Tenma sana göre her insanın hayatının değeri birbirine eşittir. Bu yüzden hayata geri döndüm. Ama şimdiye fark etmiş olmalısın. Herkesin eşit olduğu tek şey ölümdür.

Öldürmek düşündüğünden daha kolay sadece şekerin ne kadar tatlı olduğunu unutman lazım.

Nefret insanlar bir araya geldiğinde doğar. Ben sadece ateşe benzin döktüm.

2 Beğeni