Anket Teknesi

Eyy Kayıp Rıhtım’ın bilimkurgu sever sakinleri! Baş denetmen @Agape tarafından bazı fantastik eserleri okumadığım için kurbağaya dönüştürüldüm. Bu nedenle tekrar Asimov’a dönüşmem için bir imza kampanyası düzenliyorum. Lütfen yardım edin. :frowning:

• Tekrar Asimov Olsun
  • Kurbağa Olarak Hayatına Devam Etsin

0 oylayanlar

4 Beğeni

Hayırlı olsun. :frog: Bence yakışmış. Kalsın böyle :grimacing:

4 Beğeni

Bence çok yakışmış Ahmet.:joy::joy::joy::joy:

4 Beğeni

@Agape’nin kazanına bir kez düşmüşsen kurtuluşun yok. Ben tanıyorsam bu oylamaya tekrar Asimov olsun diyenleri de kurbağa yapar :grimacing:

6 Beğeni

@SJack Belgariad ve Diskdünya okuyorum demedin mi Ahmet :slight_smile:

1 Beğeni

Birer kitap yeterli değilmiş. Hepsini okumam gerekiyormuş.

2 Beğeni

O zaman sonuna kadar hak ettin, ben de kurbağa kalmana oy verdim :joy:

4 Beğeni

Dost bildiklerimiz Kurbağacıdan yana çıktı. :sob:

5 Beğeni

Yakışıklı ve karizmatik olmuşsunuz. Böyle kalsın :joy:

Onu emojimizin arkasına nokta koyarak düzeltmeden önce düşünecektin :smiling_imp: :smile:

7 Beğeni

Vrak vrak koromuza yeni üyeler katılmış. En güzel sinekleri öğrenmek için muhtarımız @Ufuk 'dan bilgi alabilirsin.

7 Beğeni

Hangisini okumadın acaba? Ya Belgariad ya da Disk Dünya’dır diye tahmin ediyorum.:thinking: Ama biz @SJack’i bilim kurgucu olarak biliyoruz bu yüzden eski haline dönmesi yönünde oy kullandım. Bilim kurgu kazanacak.:muscle: Kurtlar vadisi @Agape gelmeden ben sıvışayım buradan. :slight_smile:

2 Beğeni

Neleri okumamışım ki. Say say bitiremediler. Tüm ümidim Bilimkurgucularda.

@MelihAntepli İşin bu noktalara varacağını hesap edemedim. :joy:

@alper Bir iki gün idare edeceğiz artık. Olmazsa son kozumu oynayacağım.

5 Beğeni

@Agape birileri isyan hazırlığında…

4 Beğeni

İnsanın ufkunu açan bilim kurgu eserler yerine büyücülü ejderhalı fantastik kitaplar okumamanın bedeli kurbağaya dönüşmekse hepimiz kurbağayız.

3 Beğeni

Anket iyi olmuş. Öbür türlüsü benim yaşımda bir cadı için zor, biliyorsunuz. Şimdi herkes tarafını belli etmişken hızlıca kurbağalama yaparım. Diğer türlü küreye bak, kurbağalara not aldır filan yoruyordu. :buyucu: Teşekkürler @SJack

11 Beğeni

İstemeden oldu arkadaşlar. Oy değiştirebilirsiniz isterseniz. :joy:

2 Beğeni

Doğru tarafı seçmiş olmanın verdiği huzur.:sunglasses::grin:

3 Beğeni

Hiç kurbağa olmak istemiyorum. :joy: :joy:

2 Beğeni

Yürüyüşümüze kimse engel olamayacak. Bu yola kurbağa olacağımızı bile bile çıktık. :joy:

4 Beğeni

Kurbağa olmak bu işin fıtratında var diyebilir miyiz yani?

1 Beğeni