Anket Teknesi

“Takım tutmuyorum” deyince insanların şaşkın bakışlarıyla da karşılaştığımı eklemek isterim. Spor karşılaşması izlemeyi çok seven biri değilim, izledim mi futbol dışında öyle ufak ufak takılırım, özellikle bilardo ve basketbol.

Aslında önemsemiyor ve tutmuyorum ama aileden gelen bi’ galatasaray kanı da var. :roll_eyes:

1 Beğeni

Başakşehir şıkkı gereksiz olmuş bence. Başakşehir taraftarını başakşehir stadında bile göremiyoruz forumda mı göreceğiz.

3 Beğeni

Fanatik bir Galatasaraylı iken hayatıma giren ve bağımlılık düzeyine çıkan iddaa ile birlikte tüm takımlar eşdeğer oldu benim için, hepsini takip ediyorum artık. “Ben parama bakarım” modunda takılıyorum.

Aslında hiç bir takımı tutmuyorum çünki sporla ilgilenmiyorum. Sadece renklerinden dolayı Galatasaray diyorum.

Bende de aynı şekilde, uzaktan yakından alakam yok, ama bizim aile hep Galatasaraylı.

1 Beğeni

Aidiyet duygusu önemlidir ve ben köklü ve büyük bir futbol kulübünün taraftarı olmaktan gurur duyarım… BEŞİKTAŞ…

1 Beğeni

Bende spor karşılaşmaları sevmem. Sadece basketbol müsabakalarını seyretmeye bayılırım. Galatasaray’ lıyım ama lafta işte, fanatiklik sıfır bende. Yensede yenilsede umurumda olmaz.

1 Beğeni

Sanki buna daha önce oy vermiştim. :thinking: :thinking: :thinking:
Düzenleme: Böyle bir başlık var. Neyse, ben Google Chrome kullanıyorum.

Hangi süper güçlerinizin olmasını isterdiniz?

• Görünmezlik
  • Süper hız
  • Akıl okuma
  • Hayvanlarla konuşma
  • Zaman yolculuğu
  • Ellerini kullanmadan eşyaları haraket etirme
  • Biçim değiştirme
  • Süper hafıza
  • Diğer

0 oylayanlar

Bazı insanlar kolunda sürekli saat takar,o olmadan vücudundan bir parçası eksikmiş gibi hisseder.
Sizin de saat takma alışkanlığınız var mı acaba?

• Evet
  • Hayır

0 oylayanlar

Bilimkurgucular burdayız diyor. :smiley:

4 Beğeni

Önceler sol elime takardım ve o kadar uzun süre takdım ki, daire şeklinde izi kalmıştı. Sonralar daha rahat diyerek sağ koluma takmaya başladım. Bazen uyurken bile çıkarmayı unuturdum. 1 ay falan oldu, gerekmiyorsa takmıyorum. Ama hala eksikliğini hissediyorum. Takmaya başladığım andan alışacağım. :sweat_smile: Alakası yok ama bir şey söyleyeceğim. Klavyenin emojilerini kullanayım dedim. O kadar da güzel değilmiş.:rofl::rofl:
@SJack H.G.Wells’den sonra zaman yolculuğuna merak salmamak mümkün değil. :grin:

1 Beğeni

Sizce en güzeli hangisi? (Hangisine başlasam kararsızlığı)

• Durgun Don
  • Savaş ve Barış
  • Niteliksiz Adam
  • Sainte Hermine Şövalyesi
  • David Copperfield

0 oylayanlar

Diyelim ki zaman makinesi icat edildi (bir tane zaman makinesi var) ve size kullanma fırsatı verildi.Hangisini yaparsınız ?

• Geçmişe giderim …
  • Geleceğe giderim …
  • Zaman makinesini kullanmam,olduğum zamandan mutluyum ben …
  • Zaman makinesini yok ederim,tehlikeli bir icat …

0 oylayanlar

1 Beğeni

Geçmişte ne yapacağım ki, buzdolabı bile yok.

1 Beğeni

Yunan Mitolojisinde uzun sürecek bir savaşa gireceksiniz ve yanınızda savaşması için üç tanır/ tanrıça seçmeniz gerekiyor. Kimleri seçerdiniz?

• Zeus ( Tanrıların kralı, gökyüzü olaylarının tanrısıdır.)
  • Hera ( Evlilik tanrıçasıdır.)
  • Poseidon ( Denizlerin hakimidir. denizler, depremler ve atların tanrısıdır.)
  • Hermes ( Zeus’un habercisidir. Hırsızların ve tüccarların tanrısıdır.)
  • Artemis (Avcılık ve ay tanrıçasıdır.)
  • Apollon ( Okçuluk, tıp, müzik ve güneş tanrısıdır.)
  • Hephaistos ( Ateş ve demirciliğin tanrısıdır.)
  • Afrodit ( Aşkın tanrıçasıdır.)
  • Athena ( Zeka ve savaş stratejisinin tanrıçasıdır.)
  • Ares ( Savaş tanrısıdır)
  • Demeter ( Tarımın tanrıçasıdır.)
  • Dionysos ( Şarabın ve deliliğin tanrısıdır.)
  • Hades ( Yeraltının tanrısıdır.)
  • Hekate ( Büyü ve gece tanrıçasıdır.)

0 oylayanlar

Kratos reisi alırdım. Şimdi onlar düşünsün.:smile:

Savaşa gidecek olsam yarı tanrı Herakles, Perseus veya Akhilleus’u seçerim. Bu yukarıdakileri seçmezdim.

5 Beğeni

Aslında Nike’yi çağırıp zaferi garantilemek var ama şıklarda olması anlamsız olurdu.

Zeus ve aklını çelip durmasın diye yanına Hera eklense kazanamayacağımız savaş olmaz :smiley:

1 Beğeni