Arayıp da Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

Benim çok hatırlamak istediğim ama hiç hatırlayamadığım bir oyun var.
Oyun hatırladığım kadar savaş oyunu oyunda uzayda bir gemide başlıyoruz sonra biriyle dövüşüyoruz silahı alıp onu vuruyoruz galiba bide o adamla çatışırken yer çekimi açık öyle savaşıyoruz süzülerek geminin içinde.Başka bir sahnede bizi denizde yukarı doğru çıkarken arkamızdan köpek balığı geliyor ve hatırladığım son bir sahne kaldı köpeğe kamera takıyoruz ve gizlice kötü adamların üssünden geçmeye çalışıyoruz köpeğin gözünden görüyoruz ve havlıya biliyoruz havlayınca adamlar o tarafa filan geliyor ve köpeğin gözündeyken bir adamı öldürmemiz lazım hatırlıyorum kaç kere hızlı bitsin diye direk köpeği oynarken adamın üstüne atlayıp kötü adamımı ısırıyordum ama hep askerler görüp öldürüyordu.

Lütfen bu oyunu bulabilirseniz çok iyi olur 1yıldır arıyorum oyunu.

1 Beğeni

Hayır değil grafikleri farklıydı üstten bakıyoduk

Call Of Duty: Ghosts olsa gerek bu :slight_smile:

1 Beğeni

Merhabalar.
Bir kurbağa(frog) oyunu vardı. Oyunda sinekleri yakalıyordun. Ayrıca özel cisimleri yakalayarak kurbağanın dilinin daha uzağa uzanmasını sağlayabiliyorsun. Ayrıca yine bu özel şeylerle kurbağanın diline daha fazla sinek yapışmasını sağlayabiliyordun. Can hakkı sanırım yonca simgesi ile gösteriliyordu. Ayrıca kurbağa geğirdiğinde midesinde ki sinekler tekrardan dışarı çıkabiliyordu(bununla ilgili kısım vardı kurbağanın midesini görebiliyordun küçük bir bölümde) oyunun ismini hatırlayamadım yardımcı olur musunuz?

Kulağa Atari’deki Frogs and Flies’ın geliştirilip modernleştirilmiş hâli gibi geliyor.

Bu oyun bir yerden tanıdık geliyor ama hatırlayamadım benimde bir oyun sorum olucak uzun süredir arıyorum biz oyunda normal bir kişi olarak başlıyoruz ve istediğimiz kişinin şekline girebiliyoruz bir tane görev vardı komutan kılığına girmeye çalışıyorduk ve baya zorlanmıştım hatırlayan olursa çok güzel olur :frowning:

1 Beğeni

Messiah veya Geist olabilir mi?

Messiah

Geist

grafikleri o kadar düşük olan bir oyun değildi

Oyundaki görevler nasıldı? Hedef olarak ne yaptırıyordu?

tek hatırladığım işte bir komutanın şekline girmek çok iyi hafızam yoktur

İlgilendiğiniz için teşekkürler. ama oyunda kurbağanın yeri sabit. ayrıca kurbağa zıplayamıyor. sadece dilini uzatabiliyor.

İlki anika’s odyssey olabilir.

1 Beğeni

Eskiden ( 9 - 10 yıl önce ) Xbox 360’de oynadığım bir oyun vardı, oyun gerçekten çok hoştu, görevler veriyordu tek hatırladığım görev bahçede idi, karakterler uzaylımsı gibiydi çok az hatırlıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu olsa gerek. Adı Zuma.

Destroy All Humans olması lazım oynamadım ama biliyordum bu oyunu

Googleden giriliyordu.kendi tipimizi ayarlıyotduk herkesin kedi odası vardı odamızı ayarlıyabiliyorduk .bazi kişilerle tanışıp mesajlaşabiliyoduk hatta kız arkadaş diye etiketliyebiliyoduk.oyun bize ilk başta bir evcil hayvan veriyodu işte kedi veya domuz yada köpek diye seç diyordu

1 Beğeni

arkadaşlar rica etsem bana da yardımcı olabilir misiniz? 2 gündür deli gibi aradığım ama bulamadığım bir oyun var. okumadığım forum kalmadı. eskiden oynadığım bir oyundu. bir tayın vardı büyütüyordun sonra hamile kalıp bebek taylar oluyordu tayları küvöze alıyordu . aklımda sadece pembe bir internet sayfası yukarda sağda tayın küvözde olduğunu söyuleyen bir ekran var.

1 Beğeni

gençler merhaba benimde yardımınıza ihtiyacım var yıllar önce oyun satan cd ciden aldıgım bir oyunu bulamıyorum oyun şuydu hatırladıgım kadarıyla bir erkek olarak oynuyoruz karımız ve çocuğumuz vardı ama özel güçlerimiz felan yoktu oyunda bildiğiniz silahlarla adamları öldürüyorduk karımızı ve çocuğumuzu koruyorduk fps tarzında bir oyundu duke nukem forever gibi kapağı vardı yani grafikleri onun gibiydi aynı bir yardım edinde bulalım şu oyunu lütfen

1 Beğeni

merhaba şu oyunu bulun ya cod serisi olabilir ama olmayadabilir bulamadım bi türlü böyle en başında olması lazım adamın gözüne sigara falan sokuyoruz galiba garip alevli bi yerdeyiz dediğim gibi cod battlefield gibi bi oyundu bulun şunu ya

1 Beğeni

Merhaba bana yardım edermisiniz kaç yıldır bir oyun arıyorum taksi oyunuydu galiba hatta oyunun menüsünde şuna benzer bir otoban resmi vardı download

1 Beğeni