Arayıp da Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

benim aradığım oyun böyle bi şovalye kral gibi birini oynuyorduk böyle oyundada cüce gibi yaratıklar vardı toprak cücesi su cücesi ateş cücesi cüce yaratık gibi birşey küçük böyle bunları bi kere yendiğimizde bize hizmet ediyorlardı başka canavarlara saldırdığımızda bize yardım ediyorlardı yaratıkların zayıflıklıklarına göre farklı elementten cüceler alıyorduk eski bir oyun migrostan cd olarak alıp kurmuştuk ama kaliteli oyundu baya

1 Beğeni

Benim oynadığım oyun 2007 öncesi 2d bir oyundu. Tur sistemiyle oynanıyordu savaşlar
Başlangıçta bir kaledeyiz ve kale 3 tarafından saldırı altında. Asker olarak insanlar deniz kızları yaratık ve canavar türevleri vardı. Amaç tahtta oturan kralı korumaktı ve başarınca başka bölümlere geçiliyordu. Yönettiğiniz başlangıçta bir hero ve ordusu vardı 10 askerden oluşan kareler. Herolar kendine can basabiliyor yada başkasına can verebiliyordu. Segalar diye bir oyunun içerisinde mini oyun gibi birşeydi. İsmini bilen yada daha önce oynayan var mı?

1 Beğeni

Oynadığım oyun 2005 ile 2010 yılları arasında çıkmış 3D bir hava savaş oyunu. Star Wars’tan çıkmış gibi görünen mavimsi bir uzay gemisi kullanıyorduk. Ekranın sağ altında silahları gösteren ve geçiş yaptığımız bir gösterge vardı. Yanlış hatırlamıyorsam karadaki belli bölgeleri koruyorduk. Bize eşlik eden devasa bir uzay gemisi de vardı hatta. Bir bölümünde bu uzay gemisi bir adanın çevresinde bir yerde vurularak düşüyordu. Yuvarlak bir adaydı ve ortasında bossa benzeyen devasa mekanik yaratık vardı. Oyundan hatırladığım bu kadar, 5-6 senedir ne yaptıysam bulamadım. Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

1 Beğeni

Bir türlü adını hatırlayamadığım çocukken oynadığım bir oyun var ben 18 yaşındayım ilkokul veya anaokulu zamanlarında oynuyordum oyun hatırladığım kadarıyla şöyle idi biz iki ayak üzerinde duran mavi bi dinazor veya yaratıktık bi köy gibi bir yer vardı orda yaşlı bi dededen görevler alıyorduk başka yaratıklarla savaşıyorduk portallar vardı farklı yerlere açılıyordu sonra orman vardı mesela ormanda gezerken bir anda karşına kurt falan çıkabiliyordu savaşıyordun kurtla bide oyunda level sistemi vardı sanırım yaratık kestikçe canın ve vuruşun artıyordu oyun u tarayıcıdan oynuyordum Lütfen bana bu oyunu bulun oynamaktan çok zevk alıyordum bulana helal olsun

1 Beğeni

Arkadaşlar bu oyunu yıllardır bulmaya çalışıyorum oyunda sırtımızda kırmızı ve mavi tüp taşıyorduk hapishane gibi bi yerden çıkmaya çalışıyorduk hatta dünyanın sonu gibiydi binalar falan yıkılmıştı bizde savaşıyorduk bosslar falan vardı otoparkda bi canavarla kapışıyorduk hatta yeteneğimiz sayesinde yerden eşya tutup fırlatabiliyorduk grafikleri mekanikleri falan çok güzeldi

1 Beğeni

Çok fazla detay hatırlamıyorum ama 4 5 sene önce oynadığım uzaylılarla savaştığımız bir oyundu 4 parmaklı bir ele sahip tamamen siyah gözlü uzaylı bir abi ile savaşıyorduk oyunun başlangıcında başkan oluyoruz ve bir konuşma sırasında uzay gemileriyle gelip saldırıyorlardı oyun içerisinde uzay gemisi sürdüğümüz bir bölümde vardı uzaylıların üssünden kaçmaya çalışıyorduk

1 Beğeni

Saints Row 4: Re-elected.

1 Beğeni

Önceden oynadığım bir oyun vardı 2d mobil bi oyundu iskeletler geliyordu biz kalemizi savunmaya çalışıyorduk küçük bir haritası vardı merdivenler falan vardı kulelere okçu koyabiliyorduk köylü ve şövalye çağırabiliyorduk bulursanız çok sevinirim yıllardır arıyorum

1 Beğeni

Play Store’dan indirdiyseniz şu şekilde bulabilirsiniz: Play Store > Uygulamaları ve cihazı yönetin > Yönetme > Yüklü olmayan uygulamalar.

1 Beğeni

Ordan bulamadik apk olarak indirmiştim

1 Beğeni

Çok küçükken abimden bilim kurgu tarzı bir oyun görmüştüm ve şuan o oyunu arıyorum

Oyun bilim kurgu tarzıydı oyun kapak resminde mikrofana benzer bir şey birde adam vardı oyun bilim kurgu tarzı idi finalinde bir boss ile savaşıyorduk sonra helikopter veya uçağa binip uzaklaşıyorduk

1 Beğeni

arkadaşlar yalvarırım ne olur lütfen eskiden oynadığım oyunu hatırlayamıyorum internette bulamadım.Sanırım demo halini oynadım uçan bir robottuk koca kafalı. binalar arka plandaydı bomba atabiliyoduk ateş ediyoduk, sırtımızda jetpack vardı ,insanlar camlarda oluyodu öldürünce kafaları kopup aşağıya düşüdu altta yoldada polisle bize ateş ediyodu bölüm sonundada dev robot felan geliyodu ne olur yardımcı olun

Bi tane dragon bize ateş fırlatıyordu. Biz de ona balta atıyoduk. Biz denizin ortasında sandaldaydık. Oyun 2d ama 6600’da oynuyodum.

Bir oyun vardı adını bir türlü hatırlamıyorum ama görselleri aklımda. Adal’da oynuyordu hatta (evet bir çocuğum) 2d bir oyundu, kocaman bir aracımız vardı ve bunu kullanarak yol alıyorduk (benzin bittiği zaman yelken açabiliyorduk) hafif puzzle oluyordu bazı yerlerde ve biz küçük galiba kırmızı bir karakterdik. İlerledikçe arabada sorunlar oluşuyordu (alev tarzı) bizde çözüyorduk. Benzini bir kutuyla götürüyorduk yanlış hatırlamıyorsam. Oyunu bilen lütfen yardımcı olsun şimdiden teşekkür ederim.

FAR LONE SAILS olması lazım.

Ben uzun zamandır bir PC oyununu arıyorum fakat hiç bir şekilde bulamadım.
Oyunu aklımda kalanları yola açıklayayım:
Oyun bir polis ve onun köpeğini konu ediniyor bir rol yapma oyunu aynı zamanda aksiyon. 2005-2011 arası üretilen bir oyun diye düşünüyorum zira ben bu oyunu 2011 den önce oynamıştım.
Yardımcı olursanız çok minnettar kalırım. Teşekkürler.

Bir tane eskiden oynadığım oyun vardı. İlk başta bir laboratuvarın patlamasıyla başlıyordu. Oyun başladığında karanlık bir yerden aşağı kata iniyorduk. (2d bir oyun) Duvarda silahlar vardı alamıyorduk ama yerde silah bulup antrenman yapıyorduk. Sonra bir uçak vardı. İçinde silahla savaşıyorduk. Uçağın arkasına doğru gidince 2 tane jete benzer birşey geliyordu.

Oyunun adı: Strike Force Heroes.

Yıllar Önce PS1 de oynadığımı hatırladığım revolt tarzı ama araçların ev dışına çıkmadığı yalnızca evin içinde birbiriyle savaştığı 2 kişilikte oynanabilen bir oyundu eşyalar çok büyük arabalar oldukça küçüktü koltukların üzerinden televizyonun üzerinden geçebiliyorduk araçların özellikleri vardı elektrik atıyorlardı cd fırlatıyorlardı gizli bir yerlerde sağlık bulunuyordu aracın canını iyileştirmek için herkesi patlatınca boss gibi birşey geliyordu vinç dozer tarzı bu oyunu bulan çıkar mı acaba (Twisted Metal,Carmageddon,Revolt değil)

Micro machines olabilir bu. Ps1 da oynamadım ama vaktiyle bir arkadaşım disketle vermişti böyle bir şey bana.:thinking: