Arayıp da Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

ben oyun aruyorum Y8 ki Circus Maximusa benzeyen oyun var
1.oyunun aracı biraz değişik
2. araba taşıyoruz

muhtemelen evet, dediğim gibi çok eskiden oynuyordum tam hatırlayamıyordum, bende baya aradım ama sanırım internetten silindi.

1 Beğeni

bir oyun vardı adamın sağ eli pençe gibi birşeydi sokaktaki insanları tutup kendine çekip o insanın kılığına giriyordun. zor görevleri vardı x e basıp pençe olan elini kılıç ya da yumruk yapabiliyorduk. şehirin ortasından yayılan zehri bulup imha etmeye çalışıyorduk falan

1 Beğeni

Prototype olabilir mi?

1 Beğeni

Merhabalar benimde aradığım bir oyun var ayni simi gibi ama degil çiftlik oyunu gibi başka gruptan olan birinin kizini alıyorduk yada kizimi ona gelin olarak veriyorduk bebekleri oluyordu isimi koyuyorduk yillardir ariyorum ama bulamıyorum bilen varsa yaza bilirmi duacisi olurum teşekkürederim şimdiden

Warchess olabilir mi
?

Black Hawk Dawn Olabilir mi US ile Somali Arasindaki 1990 lı yillardaki savaşı anlatiyor

vietcong 2003 . devam oyunları da var

Benimde bulamadığım bir oyun var şimdi 2010 dan sonra çıkmış olabilir grafikler çok kötü değildi asıl olay biz bi kadınız yeşil rujlu yeşil saçlı felan her şeyimiz yeşil birde yanımızda bir domuz var onunla konuşuyoruz felan böyle herşeyin resmini çekiyoruz gemimiz var suda gidiyoruz gemiye upgrade felan da yapılıyordu sanırsam.

Beyond Good and Evil . 2003 yapımı. devam oyununu ubisoft 3 yıl önce trailer ile duyurdu ama ya durduruldu geçici olarak ya da iptal edilecek.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim cidden 3 gündür aklıma takıldı kafayı yiyordum :grin:

Yok bu oyun degil benim aradığım 2. Dunya savaşı bu vietnam

bır oyun arıyorum bir ucaktalar ucak dusuyor kızı babasını arıyor sonra buyuk kapı var parçaları toplayıp kapıyı acıyorsun bıseyler buluyorsun etraftan babasını ıyılestırıyorsun boyle bır oyun

Merhabalar, aradığım oyun Sega Genesis oyunu. Karakter aynalardan geçerek oyunun turlarına giriyor. Basamaklı taş yol olan yerde bir sürü ayna var ve hangi aynaya girebileceğimizi biz seçiyoruz. Karakter tabanca kullanıyordu ve iskelet gibi bir şeydi tam hatırlamıyorum. Ölürken korkunç bir şekilde bağırarak ölüyordu hatta. Yanlış hatırlamıyorsam fötr şapka gibi bi şapkası vardı.

5e5 oynanan 2 d bir oyundu lütfen yardimci olur musunuz mobil bir oyundan bahsediyorum icinde 5 6 tane karakter vardi ozellikleri sunlardi;
Biri dusman takim uyesinin kiligina giren mavili bi karakterdi
Biri siyahi sisman minigun kullanan bi abiydi
biri beyaz sacli zayif kesin nisanciydi
biri taret kurabilen gozluklu muhendisti
bir tanede kadin karakter vardi lakin ozelligini unuttum .
ayrica 3 oyun modu vardi;.
Biri buyuk bir siyah bombayi yuvarlayarak rakip baseyi patlatmakti
Biri olum maci idi
Biride bayrak kapmacaydi
Oyunu cok seviyordum lutfen yardimci olun simdiden teşekkürler :wave:t2::wave:t2:.

image

Bu olabilir mi acaba aradığınız oyun?

1 Beğeni

Teşekkür ederim ama malesef bu degil cok daha pixeldi daha canli renkleri vardi

1 Beğeni

Merhaba öncelikle oyunla ilgili hatırladığım herşeyi yazacağım lütfen bilen varsa yardımcı olsun çocukken oynardım ama ismini hatırlamıyorum oyun 2. Dünya savaş oyunu üç farklı asker yönetebiliyorduk keskin nişancı otomatik tüfeği olan bir asker diğerini hatırlamıyorum oyun uçakta başlıyor uçağın içinde bir hain uçağın düşmesine neden oluyor sonrasında atlayıp paraşüt açıyoruz savaş alanına iniyoruz o kısmını hatırlıyorum düşen askerleri kaldirabiliyor medkit basabiliyorduk tab ile dediğim 3 asker arasında geçiş yapabiliyorduk h ile medkit kullanıyorduk keskin nişancı ile bıçak firlatabiliyorduk keskin nişancı bere takiyordu otomatik tufekli asker sarışındı diye yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen.

Gang Garrison 2 olabilir.

Medal of Honor: Airborne’a benzettim ama tam emin değilim.

1 Beğeni

Merhaba 2 yıldır adını hatırlamaya çalıştığım bir oyun var kafayı yicem sırf sormak için hesap açtım. Küçükken abimle oynardık kral oyun gibi sitelerde olan bir oyundu çizimleri south park a benziyordu ve küfürbaz bir katildi. Oyun apartmanında başlıyordu uyanmıştı hikaye bazlı bir oyundu ve seçimler yaparak oyunu oynuyordun. Hatta bir köstebekten bilgi alıyordun sonra onu öldür öldürme seçeneği vardı öldürünce oyuna devam ediyorsun öldürmeyince köstebek başkasına ötmüş olup hikaye bitiyordu ölmüş oluyordun. Küfürbaz hayattan zevk almayan alkolik bir karakterdi. Adı da Hüsamettin gibi bir şeydi sanırım tam emin değilim. Oyun ya Türk yapımıydı ya da Türkçe ye çevrilmişti. Bundan 10 sene önce falan oynuyordum. Çizimleri south park gibiydi onu hatırlıyorum ve galiba bir bölümde suya atlayıp birinin botuna ya da yelkenine gidiyorduk, adam assasin gibi bir karakterdi kiralık katil gibiydi. Umarım hatırlayan çıkar yoksa delircem çünkü ara ara hatırlamaya çalışıyorum ve beynim acıyor. Sigara falan da içiyordu hatta oyunun başında onu terk eden sevgilisinden bahsediyordu sanırım o**spu beni terk etti falan diyordu kadının adı da Alev gibi Necla gibi bir şeydi.
Hatırlayan olursa ömür boyu minnettar kalırım.

1 Beğeni