Bayramlaşma

(Burak Kuşcu) #43

Herkese iyi bayramlar. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının direnişin fitilini ateşlediği bu güzel günde her şey gönlünüzce olsun :sunny:

(Cemalettin Sipahioğlu) #44

Efendim, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun :tr: Daha nice bayramlara :smiling_face_with_three_hearts:

(Hakan Tunç) #45

Kutlu olsun!

(M. Ihsan Tatari) #46

Kurtuluş Savaşı’na giden ilk adımımızın 100. yılı kutlu olsun.

(M. Ihsan Tatari) #47

Herkese şimdiden hayırlı kandiller dostlar.

Herkese hayırlı kandiler.:slight_smile:

(Erdal) #49

Kadir geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

(42. Mehmet) #50

Dualarımızın kabulü dileğiyle Kadir geceniz mübarek olsun.

Not: Şimdiden "olsun"la kafiyelendireceğim bayram tebrik mesajını da hazırlayayım. Bayramda bırakır kaçarım. :grimacing:

(Hüseyin gök) #51

Herkese bol el öpmeli çok fazla kucaklaşma dolu mutlu bayramlar dilerim :slight_smile:

(m) #52

Iyi bayramlar rıhtım sakinleri :kalp:

(Burak Kuşcu) #53

İyi bayramlar herkese. Rabbim nice bayramlara ulaşmayı nasip etsin. Ülkemiz için de, terörsüz krizsiz bir dönem olsun diye bol bol dua edelim.

Zamanımızı ayarlayıp en azından önünden geçerken huzurevlerini de ziyaret etmeyi unutmayalım. 15-20 dakika sürer ama pamuk gibi olursunuz :blush:

Selamlar

(Tayyip) #54

Tüm okurlara, kardeşlerime, abilerime, ablalarıma hayırlı bayramlar diliyorum. Güzel kitapları güzel günlerde okuma umuduyla :slightly_smiling_face:

(Buyici) #55

Herkeşe hayırlı bayramlar, bol mutluluklar, sevdikleriniz her daim yanınızda olsun. Herkeşleri seviyorum. :slight_smile:

(fatih çetin) #56

Herkesin bayramını kutlarım. Nice sağlıklı, huzurlu, kitaplı ve atamalı bayramlara :wink:

Herkesin bayramı mübarek olsun :slight_smile:

(Hasan Kara) #58

Herkese iyi bayramlar…

(Mustafa Yıldız) #59

Herkese iyi bayramlar :blush:

(Ayberk Şentürk) #60

Cümleten bayramınızı kutlarım sevgili Rıhtım ailesi. :heart:

(Erdal) #61

Şeker tadında hayırlı bayramlar dilerim.

Eskiler bilir bunu. @midousuji :slight_smile: