Bayramlaşma

Herkese iyi bayramlar. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının direnişin fitilini ateşlediği bu güzel günde her şey gönlünüzce olsun :sunny:

8 Beğeni

Efendim, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun :tr: Daha nice bayramlara :smiling_face_with_three_hearts:

7 Beğeni

Kutlu olsun!

10 Beğeni

Kurtuluş Savaşı’na giden ilk adımımızın 100. yılı kutlu olsun.

11 Beğeni

Herkese şimdiden hayırlı kandiller dostlar.

13 Beğeni

Herkese hayırlı kandiler.:slight_smile:

9 Beğeni

Kadir geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

9 Beğeni

Dualarımızın kabulü dileğiyle Kadir geceniz mübarek olsun.

Not: Şimdiden "olsun"la kafiyelendireceğim bayram tebrik mesajını da hazırlayayım. Bayramda bırakır kaçarım. :grimacing:

6 Beğeni

Herkese bol el öpmeli çok fazla kucaklaşma dolu mutlu bayramlar dilerim :slight_smile:

6 Beğeni

Iyi bayramlar rıhtım sakinleri :kalp:

6 Beğeni

İyi bayramlar herkese. Rabbim nice bayramlara ulaşmayı nasip etsin. Ülkemiz için de, terörsüz krizsiz bir dönem olsun diye bol bol dua edelim.

Zamanımızı ayarlayıp en azından önünden geçerken huzurevlerini de ziyaret etmeyi unutmayalım. 15-20 dakika sürer ama pamuk gibi olursunuz :blush:

Selamlar

10 Beğeni

Tüm okurlara, kardeşlerime, abilerime, ablalarıma hayırlı bayramlar diliyorum. Güzel kitapları güzel günlerde okuma umuduyla :slightly_smiling_face:

9 Beğeni

Herkeşe hayırlı bayramlar, bol mutluluklar, sevdikleriniz her daim yanınızda olsun. Herkeşleri seviyorum. :slight_smile:

8 Beğeni

Herkesin bayramı mübarek olsun :slight_smile:

5 Beğeni

Herkese iyi bayramlar…

6 Beğeni

Herkese iyi bayramlar :blush:

6 Beğeni

Cümleten bayramınızı kutlarım sevgili Rıhtım ailesi. :heart:

6 Beğeni

Şeker tadında hayırlı bayramlar dilerim.

7 Beğeni

Eskiler bilir bunu. @midousuji :slight_smile:

17 Beğeni

Hayırlı, mutlu, huzurlu ve bol kitaplı bayramlar dilerim herkese.

7 Beğeni