Bilimkurgu Klasikleri Dizisi (İthaki Yayınları)

18 Beğeni

Sen de bir dur artık Serhat ya :slight_smile: İliğimizi kemiğimizi kuruttun kaç yıldır yeni kitap ata ata. @alper göğsüne senin adını dövme yaptırmış benden söylemesi :smile:

8 Beğeni

:joy: :joy: :joy: aman @alper kaçkere dedim o devmeyi ulu orta gösterme diye :joy:. Her ne kadar sizin için atsamda benimde cüzdan boşalıyor her yeni kitapta.

1 Beğeni

Dövme abdest geçirmiyor diyorlar.

6 Beğeni
22 Beğeni

2010:BİR UZAY DESTANI ne zaman çıkacak acaba? İlk kitaptan bu yana bir hayli zaman geçti. Hâla bekliyorum. :thinking:

3 Beğeni

Bu kitap çok ilgimi çekti. Böyle daha önce ülkemizde yayımlanmamış güzelliklerle buluşunca seviniyorum. Tabi bunlardan da önce yarım serilerin tamamlanması gerek. Yine de İthaki çok güzel kitaplar basıyor.

5 Beğeni

Ben sorduğumda çıkacak ama tarih belli değil demişlerdi.

Ben sordum cevap vermediler. İnşallah çıkarırlar.:blush:

İthaki’nin yarım bıraktığı serilere özel video hazırladım. :slight_smile:

241 Likes, 17 Comments - Galaksi (@galaksikitapligi) on Instagram: "İthaki Yayınları

9 Beğeni

Bitmeyen Savaş tam manasıyla seri değildi. Zaten en başından beri devamı gelmeyecekti, planlamalarına da hiç koymadılar.
Geri kalanlar bayağı uzadı doğru.

3 Beğeni

Harika olmuş dostum, İthaki son zamanlarda çok üzmeye başladı. BK serisine ‘‘Hayvan Çiftliği’’ ve ‘‘1984’’ koyduktan sonra almayı bıraktım.

4 Beğeni

Ben en azından ikinci kitabı bekliyorum. Ellerinde hazır çeviri de var, basılması gerektiğini düşünüyorum.

2001 için 2019 fuarında sen de vardın. Ben çok net anımsıyorum ki devam kitaplarında belirsizlik vardı. Basmayacağız demişti Emre Bey. Hatta o sebeple ben tam seriyi bulunca aldım. Sonra uğraşmamak için.

Sanırım 73 kitap oldu dizi. Devam kitapları muamma olanlar dışında aslında ben çok memnunum. Tadımlık keyif veren güzel kitaplar var. Kaşla göz arası okunabilecek kısa bilimkurgu kitapları bana göre ve okunacak yüzlerce kitabım varken çok da umursamıyorum. Ha bu tabi objektif bir durum.

Bu olmayan ekonomik krizde ben artık seri tamamlaması falan beklemiyorum. Tek atımlık ciro getirecek kısa kitaplar peşinde koşacaklardır.

8 Beğeni

Ben de serideki çoğu kitaptan memnunum ama serilerin bu halde olması çok can sıkıyor. 2001’i o muhabbetten sonra ben de aldım ama yine de gelmesini istiyorum. Böyle bir seriye, 2001’in yarım kalmış olması yakışmıyor.

Birde geçmişten günümüze İthaki’nin yarım bıraktığı serileri yapsanız güzel olur.

1 Beğeni

O bayağı bir çalışma gerektiriyor ama yazıyorum kenara. :joy:

1 Beğeni

Onun için kitap yazmak gerekir :grinning_face_with_smiling_eyes:

3 Beğeni

Sonunda Robot Serisi geliyor…

7 Beğeni

Kitap satışa çıktı zaten. :blush: :blush:

Asimov kitaplığında. Bu dizi içerisinde değil.

Isaac Asimov Kitaplığı (İthaki Yayınları)

1 Beğeni