Bilimkurgu Klasikleri Dizisi (İthaki Yayınları)

2 hafta önce Kabalcı serisini satmıştım, bilsem önce forumda sorardım. :slight_smile: Nadiren de olsa bulunuyor tam set, takip etmek lazım sahafları.

1 Beğeni

2021 temuzda veya baharda çıkar umarım. Ve sizin askerlik bitti mi acaba?

Bitti şükür bu gün biteli tam bir ay oluyor.

1 Beğeni

14 Beğeni

Serinin yeni kitabı ne olacak acaba :thinking:

Tahminleri alalım :slightly_smiling_face:
Ben oyumu Arthur Clarke-Bir Uzay Destanı devam kitabından yana kullanıyorum. (En son 51. kitapta aynı tahmini yapmıştım. 55. kitap o olsun artık)

2 Beğeni

Filmi çıktı. Dune olabilir.

1 Beğeni

Dizisi olup olmadığını takip etmiyorlarmış, belki filmi olup olmadığını ediyorlardır :smiley: :face_with_hand_over_mouth:

9 Beğeni

İthaki’nin önceki yıllarda bastığı bilimkurgu kitaplarından bazılarını önümüzdeki dönemde seriye dahil edeceğini düşünüyorum.

17 Beğeni

Bende eski basımları ekleyecekler diyecektim

1 Beğeni

O zaman bir kehanette ben ortaya atayım. Bakalım tutacak mı, burada dursun :grin:

2 Beğeni

İmkansız.
(20 karakter.)

Karanlık Cevher’i ben de birkaç gün önce sormuştum henüz bir tarih veremeyeceklerini söylediler. :expressionless:

1 Beğeni

Clarke kitaplarının geleceğini düşünüyorum ben de, tekil kitapları gelecek demişti Alican Bey sorduğumda. Keşke Sturgeon da gelse. Şu an bir kitabı 6.45’ten çıkıyor umarım telifin tamamı onlarda değildir.

2 Beğeni

Ben de kolaya kaçayım bari. Burdaki tahminlerden herhangi biri basılmayacak. :joy:

3 Beğeni

Clarke’a kesinlikle hayır demem :slight_smile: Sturgeon hiç okumadım ama o da çok övülüyor. Umarım ikisi de basılır.

1 Beğeni

Harlan Ellison istiyorum çok mu şey istiyorum :pensive:

7 Beğeni

Clarke basılmayacak. Hatta 2001in devamı imkansız. Demişti dersiniz. Gönül isterki Asimov olsun ama o da imkansız

Ben de şansımı Adrian Tchaikovsky (Children of Time) ve Neal Stephenson’dan (Seveneves) yana kullanıyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Yalnız ben tahminlerimi sıradaki kitap için yapmamıştım :slight_smile: sadece bir yıl içerisinde birkaçı seriye eklenebilir diye tahmin yürüttüm.