Bilimkurgu Klasikleri Dizisi (İthaki Yayınları)

Dune 5. Kitap geliyor vaziyet alın. TOTEM!

8 Beğeni

Yeşil Mars-Kim Stanley Robinson

4 Beğeni
  1. kitap olmasın o ?

Hacim olarak büyükse, yeşil mars ya da kültür serisi devamı olabilir. İsim olarak büyükse uzay destanının devamı olabilir. Hem isim hem de hacim olarak büyükse, dune serisi devamı olabilir. Tahminlerim bu şekilde. :slight_smile:

6 Beğeni

Arkadaşlar yapmayın, serilerin devamını beklemeyin. Beklentilerinizi gerçekçi tutun ki hayal kırıklıklarınız büyük olmasın.

Böyle desem de Dune 5 gelirse keyiften dört köşe olurum yalan yok.

2 Beğeni

Bende bu aralar bir şeyler var ama ne bilmiyorum. :joy: Teşekkürler, düzelttim hemen.

Dune kaç kitap olacak?Kabalcı ile aynı mı?

Sadece ana seri. 6 kitap. Daha onları bitiremediler devamını beklemek sacma olur.

1 Beğeni

Dune 5 veya Yeni Güneşin Kitabı 3 bekliyorum. Şu serilerin devamı gelsin artık.

hüngür hüngür ağlatmıştı😢

1 Beğeni

Yeni kitap bayramdan sonra çıkacaksa duyurusu bugün yarın gelir mi ki :thinking:

1 Beğeni

Çok güzel kitaptır!
Şahane…
Millete okuyun diye yalvarıyordum.

Tarih sevenlere de buradan iki çift lafım olacak TRAMPETÇİ İSKOÇ OSMAN’IN 1001 GECESİ bulun okuyun. Bunlar hep arada kalmış saklı cevherler…

Heechee Saga falan gelse de yaptırdıkları beklentiye değse. Ama o da 6 kitaplık bir seri işte. Yıllardır daha Dune tamamlanmıyor, Heechee gelir mi bilmem. :man_shrugging:

Hiçi için de 2018’den beri gelecek, geliyor dendi. Hala bekliyoruz, bir türlü sıra gelmiyor. Hem şimdi başlasalar bitirmedikleri o kadar seri üzerine tekrar yeni seriye başlıyorlar diye eleştireceğiz, üzücü.

1 Beğeni

Bayramdan sonra çıkacaksa şimdiye kadar açıklanması gerekmez miydi? Bayramdan sonra açıklanacak anlamında da yazmış olabilirler ama direkt çıkacak yazmışlar.

1 Beğeni

Evet öyle olmalıydı heyecanla bekliyorum yeni kitabı

Ben robot kitabı bir hikayeden oluşuyor dimi. 9 farklı hikayeden değil.

9 farklı hikâyeden. En son bölümde bunları birbirine bağlama girişimi olsa da, bu hikâyelerin farklı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ^^

21 Beğeni

Alastair Reynolds - Blue Remembered Earth diye sallıyorum kapak renginden dolayı ama inşallah değildir. Bu da 3 kitaplık bir seri. Haliyle devamı gelmeyecektir.

3 Beğeni