Bilimkurgu Klasikleri Dizisi (İthaki Yayınları)

Teşekkür ederim.(20 karakter)

3 Beğeni

Tanrı’nın Gözündeki Zerre
688 sayfa. Etiket fiyatı 60 TL

Çok önemli bir roman, muhtemelen yazılmış en iyi uzaylılarla ilk temas hikâyesi.”
–Robert A. Heinlein
“Uzay operasının mühim klasiklerinden biri, insanlar bilimkurgu okuduğu sürece tekrar tekrar okunacağı kesin.”
–George R. R. Martin

https://www.dr.com.tr/Kitap/Tanri’nin-Gozundeki-Zerre/Edebiyat/Roman/Bilim-Kurgu/urunno=0001881736001

3 Beğeni

Satış fiyatı Dr’de 39 TL görünüyor, pahalı geldi bana.

4 Beğeni

Bence de öyle fakat ilknokta yeni çıkan kitaplara sanırım %50 indirim yapıyor.

1 Beğeni

Evet %50 indirim olursa sanırım 30 TL olur fiyat. Daha uygun tabi ki.

1 Beğeni

688 sayfa kitaba 39 lira çok değil gibi bence. Nasıl da alıştık hayat pahalılığına ama.

10 Beğeni
7 Beğeni

Serideki kitapları renk sırasına göre dizen var mı sırasını yazarsa çok iyi olur güzel gözüküyorsa öyle dizmek istiyorum.

4 Beğeni

Yeri geldiği için soruyorum, Kim Stanley Robinson’un Mars serisinin diğer kitaplarından sevindirici bir haber umut etme lüksünü yaşayabilecek miyiz?

2 Beğeni

Şuradan takip edebilirsin…

21 Beğeni

Daha önce böyle demişti yayınevinin editörü;

1 Beğeni

Açıkçası İthaki’den bi’ Lovecraft Country hamlesi beklerdim, hazır HBO yapımı dizi de geliyorken. Dizinin TR’de tutulmayacağını öngörmüş olabilirler. Yoksa Lovecraft hikayelerine, karakterlerine bolca atıfta bulunan, J.J Abrams ve Jordan Peele gibi isimlere sahip bir dizi. Kaçırmazlardı, şaşırttı.

13 Beğeni

İsim vermeyeyim ama telifi başka bir yayınevinde. Hatta alalı uzun zaman da oluyor ama malum korona durumları, ne zaman gelir bilemiyorum.

4 Beğeni

Teşekkür ederim ama benim buradaki niyetim öğrenmekten çok Kim Stanley Robinson’un Mars serisini gündemde tutmaktı… Teşekkür ederim

Seri içerisinde; Earth Abides, Stand on Zanzibar, I Have No Mouth and I Must Scream kitaplarını görebilecek miyiz?
Hiçbirinin Türkçe çevirisi yok sanırsam, ya da ben bulamadım.

4 Beğeni

Merhaba, öncelikle hoş geldiniz. Söylediğiniz eserlerin bu seri içinde olmasını birçok üyemiz de istiyor ama İthaki’nin bu seri hakkındaki yayın planları tam bir muamma. Sizi şaşırtabilir hatta hüsrana bile uğratabilir.

4 Beğeni

Hoş buldum, seriye çok yakışırdı kitaplar. Gerçi İthaki ne yayınlasa gidip okuyacağız orası ayrı. :slight_smile:

9 Eylül Dune resmi fragman.
11 Eylül İthaki Dune 5 :tada::confetti_ball:

18 Aralık Dune Vizyon
18 Aralık İthaki Dune 6 :tada::confetti_ball::confetti_ball:

24 Beğeni

Var bir hayalimiz. :joy:

5 Beğeni

Aynen var hayallerimiz :tada::tada::confetti_ball::grin::grin::confetti_ball::tada::partying_face::partying_face::partying_face:

2 Beğeni