Bilimkurgu Klasikleri En İyi Kapak Görseli Final Anketi

Dürbünle bakarsam görebilirim belki. :laughing:
Şekli geçtim o kötü renkten kaybediyor bence. :slight_smile:

1 Beğeni

Algı yapmayın lütfen konuda ben gelip burada

Kaplan! Kaplan! :star_struck:

diyor muyum?

@Agape Kurbağa! Kurbağa! basılasıya kadar favorimiz belli. Ben ve benim gibi kurbağa severlerden destek bekliyorum :slight_smile:

@alper @Erdal_01 @Son.of.Yona @erdo

6 Beğeni

Ben @Agape üstadımız istiyor ya da beni kurbağa yapacak diye değil, tamamen özgür iradem ile şeyttim. Yani oy verdim :frog::frog:

Bu arada iki ankette Kaplan Kaplan ve Leibowitz için oy vermiştim. İkisi finalde yarışırken hangisi kazansa üzülmem. :smirk:

3 Beğeni

Hocam yakmayın beni n’olur. Yarın bitiyor ceza, bi’ gün kala güme gitmeyeyim :grin:

4 Beğeni

Serideki çoğu kapağı severim ama en favori kapağım her zaman Uzayda Piknik olmuştur kitabı satın almamış olsam da. O olmadığı için içimde bir burukluk var. Bu yüzden Su Adamı ve Yenilmez arasındaki haşin mücadeleden kazanan Yenilmez oluyor.

1 Beğeni

Ben, Robot, Kaplan Kaplan, Tanrıların Tohumu ve Yenilmez arasında kaldım ve Yenilmez dedim.

1 Beğeni

Kesinlikle Yenilmez.

Yalnız, bu anketin ikinci etabı yapıldı mı, ben denk gelmedim. Sadece ilk ankette oy kullanmıştım :slight_smile:

@Pardus demek ki gözümden kaçmış :slight_smile:

2 Beğeni

Yapıldı. Yanlış yerde oy kullanmadıysam. :smiley: :slight_smile:

1 Beğeni

Bence artık oylamayı bitirip ilahi söyleme başlayabiliriz. :partying_face:

resim

Herkesin zevki değişiyor tabi ama açık ara Çocukluğun Sonu en güzel kapak… Kabul etmek lazım.:smirk:

1 Beğeni

2 Beğeni

Hocam saygı duyuyorum ama kabul etmiyorum, bence bu 10luda en kötüsü o. :frowning: Bana göre Ben, Robot sadece bu dizinin en güzel kapağı değil, şimdiye kadar gördüğüm en zekice tasarımlardan ve en güzel kapaklardan biri. :yum:

1 Beğeni

Bu arada eğer Kaplan, Kaplan birinciliğe geçerse Leibowitz’e değiştireceğim oyumu.
Sıralama yapmak istedim şu an :sweat_smile:
10. Çocukluğun Sonu
9. Kaplan! Kaplan!
8. Tanrıların Tohumu
7. Maymunlar Gezegeni
6. Yenilmez
5. Su Adamı
4. Tanrı Olmak Zor İş
3. Leibowitz İçin Bir İlahi
2. İşte İnsan
And finally 12 points goes toooo

1. Ben Robot.
1 Beğeni

I robot’un çok fazla güzel kapağı var zaten. Düşünen adam bana çok da yaratıcı gelmiyor şahsen. Murathan munganın son kitabında biraz çalındığını düşündüğüm şu kapak bence daha iyi ondan.
Devre tahtasından insan suretinde bir Android çok daha uygun konusuna.
images%20(30)

5 Beğeni

İkinci kapak güzelmiş

1 Beğeni

Ben hepten farklı düşünüp “Tanrı Olmak Zor İş” (muhtemelen Âdem’in Yaratılışı freskini çok sevdiğimden) ile “Maymunlar Gezegeni” (kitabı çok sevdiğimden) arasında kaldım. Bakalım… :slight_smile:

1 Beğeni

Hadi bastıron da yenilmez i şampiyon yapalım taaa gerilerden underdogumuz göründü bak.

Yenilmez! Yenilmez!

4 Beğeni

Yenildiniz kabul edin artık. Sizin için son bir ilahimiz olacak :partying_face::partying_face::partying_face:

Leibowitz deb biri yenilmez e dönerse kaos çıkıyor :smile:

2 Beğeni

Kırmızı kapağa bayılıyorum. :slight_smile:

1 Beğeni