Bilimkurgu Klasikleri En İyi Kapak Görseli Final Anketi

Şu kapağın güzelliğine bakın, bence açık ara birinci

1 Beğeni

Üşenmeseydim beş altı tane hesap açıp hepsinden Yenilmez’e oy verirdim. :smiley:

1 Beğeni

Kaplan! Kaplan! ve Yenilmez kardeş :slight_smile:

Büyü etkisiyle oy verilmiş kitaplar kazanacak gibi olursa, kardeşler arası paylaşımlar olmalı, bilmem anlatabildim mi? :slight_smile:

İlahiye ara verdik neler olmuş.
Tanrılar aşağıdan gelin bakalım olmuyor orda siz yalnız .

resim

İşte İnsan size ne yaptı? Ne yaptı da kitabı %6’da bıraktınız?

3 Beğeni

Benim gibi takıntılı biri bile ihaleye bu kadar fesat karıştırmayı düşünmedi… Neyse, benim listem genişliyor. :smirk:

2 Beğeni

Sonuna kadar savunacağız bu kapağı.

Bunun gibi dini motiflerle süslü bir kitaba ancak bir cadı (@Agape) ihanet etmiş olabilir. Madem asıl amacına ulaşamadın yan yol seni bekliyor :slight_smile:

:point_right: Kaplan! Kaplan!

1 Beğeni

Yok ben almayayım :upside_down_face:
tenor

2 Beğeni

İçeriğe göre yapılan oylamalar bana doğru gelmiyor. Eğer öyle olsaydı hepsini okumuş olanlar oy vermeliydi. Mutlaka hepsini okuyunca bir bağ kuracağız sonuçta. :slight_smile:

2 Beğeni

Yok içeriğe dayalı olsun diye demedim :slight_smile: Seni konuya dahil etmek gerekiyordu sadece :slight_smile:

Oylamanın son günü konunun düzenleme kısmına kedi girebilir aman dikkat. :smiley:

2 Beğeni

Bu gece ilahiler gecesi :boom:

resim

3 Beğeni

Sırf Kaplan! Kaplan! kazanmasın diye oyumu değiştirip Leibowitz’e verdim. Tabi gönlümün kazananı Su Adamı ve Tanrı Olmak Zor İş. Biri benim yerime oy verirse oyumu Ben Robot’a verebilrim :smiley:

4 Beğeni

İşte buu yer açın hemen baş köşeden @Agape ödemeni yapacak

2 Beğeni

Beni çirkin emellerine alet etmeye çalışma. :smiley:

@frht45 Ben sonucu bekliyorum. Son gün neler olacağını göreceğiz. :smiley:

2 Beğeni

Çok canlar yanacak çookk :smiling_imp:)

1 Beğeni

Beş dakika boş bırakmaya gelmiyor sizi

resim

2 Beğeni

Çek bir sandalye. :buyucu: