Bilimkurgu Klasikleri En İyi Kapak Görseli Final Anketi

Artık ufaktan meşaleleri yakabiliriz. :buyucu:

Buralar ıssızlaşmış gibi. :smiley:

2 Beğeni

İlahi güçler :joy::joy::joy: karakter 20

Ben, Robot’u kim beğenmiyor? Kapağın rengi güzel, düşünen robot fikri güzel; yazarın adı, Isaac Asimov, kitap almaya niyeti olmayanların bile avuç içini karıncalatmaya, kalbini tekletmeye yeter. Neden birici değil neden???

5 Beğeni

Zevkler ve renkler dostum…Elimizden bir şey gelmez burada demokrasi var.

2 Beğeni

Aynen. Yapacak bir şey yok.

2 Beğeni

Oylar “Ben, Robot” a :smiley:

2 Beğeni

Yedi gün dolmuş. Bu anket ne zaman bitiyor? Nerede bu devlet?:face_with_raised_eyebrow:

Balkon konuşması yapacağım ama siz dinleyemeyeceksiniz. Size bir de on iki saniyelik sosyal medya kitap incelemesi ses kaydı çekmiştim ama foruma yüklenmiyor. O yüzden onu da ben ve içimdeki benler diledik. Harika olmuştu. :smiley:

4 Beğeni

İnceleme bu arkadaşlar; @Agape ses kaydını yükleyemediği için bana yazılı olarak gönderdi kayıtları bu bağlantıda kendi sesimden paylaşıyorum :slight_smile:

3 Beğeni

Ya, ahahaha. :smiley: İyi güldüm. Sen sağ ol. :rofl:

Dikkat, dikkat! @SJack görevinizin başına lütfen. :sweat_smile:

3 Beğeni

Oylama sona ermiştir. Bilimkurgu Klasikleri En İyi Kapak Görseli anketini Leibowitz İçin Bir İlahi kazanmış oldu. Bu süreçte oylarını ve sohbetlerini bizlerle paylaşan herkese çok teşekkür ederim.

Amacımız güzel ve keyifli bir ortam sağlamaktı. Bunu da hep beraber başardığımızı düşünüyorum.

Yayın yasağı kalktı. Kazanan eserin taraftarlarını balkon konuşmasına bekliyoruz. :smiley:

17 Beğeni

Oyyy biz kazandık. Bir ilahi o zaman :dancer:t4::man_dancing:t6:

7 Beğeni

Yoldan çekilin, konuşma yapmaya geliyorum…

10 Beğeni

s-2f6c6ee25532f6bb013b1b9c53bdde13aebf7061

8 Beğeni

Kaplan! Kaplan!'a haksızlık yapıldı… Oylamada bir şeyler oldu.Bence oylar tekrar sayılsın.

https://cdn.iha.com.tr/Contents//2014/04/01/HaberDetayi/mustafa-arigul_475736.jpg

6 Beğeni

Hissetiğim ekltedir.

10 Beğeni

@agape nasıl kaplan kaplanı egale etti ektedir.

9 Beğeni

Sana “ciuuvvv!” yaparım. :buyucu:

3 Beğeni