Bir Rahatsızlık (Dilin Düzgün Kullanımı)

This topic was automatically opened after 26 hours.

Bir gün içinde site de kendine gelip imlasını düzeltmiş.

Hali hazırda daha önce bir tv kanalında benzerini izlediğim şöyle bir yapımla vakit geçirdim bu aralar. Tavsiye olunur.

1 Beğeni

Bugün özsaygını düşük gördüm Görkem. Biraz geliştir öyle yaz.

1 Beğeni

Ya kimse düzgün yazmak zorunda değil sonuçta burası bir forum .herkes istediği gibi yazabilir .

Bugün imla hataları ile dolu bir mail attım, ondan olabilir. Türkçe imla kılavuzu artık reçeteli olarak satılacakmış, psikiyatrın alanına giriyormuş haberin var mı? :sunglasses:

Bu arada dünün gerçekte tek bir mağduru var: @Bay_Karamsar yaklaşık 1 saat boyunca avatarı orda yazıyor şeklinde durdu. Sanırım tam mesajı atacaktı ki konu kilitlendi (penguenlendi) yazık oldu emeğe…

1 Beğeni

Kavânin-i Mukaddes’in birincisini arada bir hatırlatmak mı icap ediyor acaba?

1 Beğeni

Iyi akşamlar nostaljik,

Mukaddes’in birinci kuralı zaten hepimizin hemfikir olduğu bir konu. Hemfikir olamadığımız konu başka ama önemi yok herkes her konuda hemfikir olacak değil. Karşıt fikirler her zaman olacaktır. Uzatmak da anlamsız bir zaman israfı.

Saygılarımla.

1 Beğeni

Ya orda hakaret amacı ile yazmamıştım ama bunun bir önemi olmadığını anladım. Sonuçta forumda tanıştığım bir insan samimiymis gibi konuşmamaliydim benim hatam laf sokması yeridir ama bayadir içinde tutuyor galiba çok takmış beni :frowning: Özür dilerim tekrardan insan evladı blue aes sedai iyi günler umarım bundan sonra beni düşündüğünüzde (düşünürseniz) hakaret eden biri olarak hatırlamazsınız

3 Beğeni

Yazık olmadı, kaydetti çünkü mesajını :slight_smile: Sistem de otomatik kaydediyor zaten. Sonradan yayınlamaktan yine kendi vazgeçti. Nereden biliyorum? Çünkü konuştuk.

Göndermediğiniz mesajla konuya girdiğinizde kaldığı haliyle görünür. Aklınızda bulunsun arkadaşlar.

Hassasiyetiniz için teşekkürler.

Neyse ki açık iletişim insanlarıyız da özel mesaj yoluyla insanlarla konuşuyor, kimseyi mağdur etmemeye özen gösteriyoruz. Tıpkı sizin de benle doğrudan iletişim kurabileceğiniz gibi :slight_smile: ister burada, ister özel mesajda.

Penguenler üşümesin :heart:

4 Beğeni

Bu cümleler benim büyük takdirim kazandı. Bilmenizi isterim :slight_smile: İnsanın kendini eleştirebilmesi bu zamanlarda zor gördüğümüz bir şey. Günün güzelliği oldu benim için.

Mesajınızda @bluesedai 'ı etiketlerseniz (benim yaptığım gibi ) kendisine bildirim gidecektir. Böylece o da görmüş olur, sorun çözülür :slight_smile:

Ya da ben bu mesaja cevaben etiketledim, o da iş görür :smiley:

1 Beğeni

Bu konuya biraz esprili yaklaşmak istiyorum, müsaadenizle.
m130617_adf18248b

8 Beğeni

5b77yy1h74vz

Arkadaşlar! Evinize gidin!

3 Beğeni

Rook değil mi o? (20 karakter)

Yok abi, bu direkt Pepe the Frog’un “Riot Police” versiyonu, bende bi’ milyon tane olduğu için aradım buldum duruma uygun olarak. Ama evet, andırıyor :smiley:

1 Beğeni

Hep görüyorum ama hala çözemedim şu pepe the. Frog nedir ne değildir. :smiley:

Bu arada alacağın olsun Yakışıklı bi giremedik senle bari borderlands’e alın beni 2 saatlik oyun sürem var boru değil. :smiley:

Can, Allah seni inandırsın, girdiğim on oyunun yedisinden rq ile çıktım “this stupid-ass game!” diye çığlık atarak. O yüzden vuruyorum Borderlands’e, arkadaşlar geldi mi de PUBG. Borderlands’e hiç düşme ama, tam bir eroin xD

1 Beğeni

images (14)

Peki…

2 Beğeni

Valla seni oynarken görüyorum hevesleniyorum ama dediğim gibi 2 saatlik sürem var sen şimdi artık mastırdigrii filan olmuşsundur diye sesimi çıkarmıyorum. :smiley:

Ben solo oynuyorum hacı, ama en güzeli şöyle; olacaksın 20 yaşında, BL2 oynayan arkadaş grubun olacak, birlikte başlayıp birlikte level atlayacaksın. Yoksa öyle rekabetçi bir oyun değil, arkadaşlarla çok zevkli, ama gel gör ki R6, CS, Dota, PUBG atan arkadaşlarımın hiçbiri BL2 atmıyor, öyle arada takılıyorum ben de. Çoğunlukla girip alt tab çekiyor ve sonrasında satranç oynuyorum zaten xD

1 Beğeni