BKMkitap.com Hakkında

Ocak başı gibi sipariş verdim, şubat ayı ilk haftası da iade hesaba yattı. 9 şubatta da yeni sipariş verdim sorun yaşamadım.

1 Beğeni

Anladım. Ben 6 Şubat’ta sipariş vermişim siparişin ücret iadesi 10 Şubat’ta gelmiş o zamandan beri hata veriyor farklı hesaplar dahil. Birisi daha bende de var bu sorun dese rahatlayacağım :joy:. Neyse bakalım düzelme olursa editlerim bu postu.

Edit:
Mutlu son… Bir haftadır yoğun uğraşa, sabah akşam iki tarafı da aramama rağmen sorun kendiliğinden bu öğlen düzeldi. Sepetim 10 lira kadar pahalanmış ama el mahkum hala en ucuz burası. Haberiniz olsun ithaki kitaplarını düzenliyorlar. %38 indirimleri 40 a çekmişler ama ana fiyatı arttirdiklarindan daha pahalı şu an.

1 Beğeni

Bu durumun aynını yaşadım. Sonra 5TL’lik kitap için iki hafta bekledim…

Siparişi verince düzenleme yapılamaması çok mantıksız. Eşim için iki kitap sipariş ettim, yanına da kendi istediklerimi ekledim. Sonra eşim için istediğim kitapları başkasıyla değiştirmek istedim. Bunun için whatsapptan aradım, sallamadılar. Mail attım, sallamadılar. Tam 1 gün sonra whatsapptan otomatik mesajla döndüler burdan yardımcı olamıyoruz vs vs diye. 4-5 gün daha tedarik için bekledik ve dün kargoya verdiler. İstemediğim kitapları iptal edemedim yani.

Genelde 1 -2 gün sonra cevap veriyorlar. Sitenin iletişim sekmesinde olan form ile de iletişim kuruluyor ama değişim - iade için fotoğraf istiyorlar ve bu nedenle diğer iletişim kanallarından sizi yine Whatsapp’a yönlendiriyorlar.

Whatsapp’dan fotoğraf ile yazıp bekliyoruz, lütfedip 1-2 gün içinde dönüyorlar.

Hocam whatsaptan yazdım üç gündür dönüş yapmadılar .ürün bu şekilde ulaştı bende biraz takıntılıyım değişim yada iade isteyeceğim ama bir türlü dönüş yapmıyorlar .ürünü az önce ilknoktadan istedim .BKM cidden tamamen bitmiştir benim için .

Değişim iade süreci pek iyi bir yer değil BKM. Ben galiba iki kez iade değişim yapmıştım. BKM’nin iade değişim süreçlerini izlemek bezdiriyor.

Parasal zorluklar, uygun fiyat hırsına kapılıp 11 kitaplık bir sipariş veridim.
Ödemeyi yapar yapmaz sipariş listesi ortadan kayboldu. Ne mobil, ne pc…

Ne kadar vasat olduklarını bile bile yaptım. Hiç bir gelişim gösterememişler. Sadece müşteri temsilcisine biraz daha hızlı bağlanabildik o kadar.

Bakalım bu macera nasıl bitecek.

2 Beğeni