Brandon Sanderson

Evet miim haline geldiği için yazıyoruz biz zaten. Hem kaliteli yazıyor hem de insan üstü bir hızla yazdığı için. :slight_smile: Hızlı yazdığı için aradan bunu da çıkartsın diyoruz kısaca. Sanderson’un başı kalabalıksa belki bundan sonra Stephen King yazsın deriz zira otomatiğe bağlamış ekibi var zannımca.

Son kitap Lost Metalden guzeldi. Umarım en kısa zamanda çevrilir. Orjinal dilinde okuyabilecek arkadaşlar atlamasın. Sanırım kafası rahatken ve devamlılık zorunluluğu yokken Sanderson çok daha iyi yazıyor.

1 Beğeni

280’den itibaren, 2 sayfa boş 1 sayfa dolu şeklinde bir 20 sayfa kadar gidiyor. Ben de yazayım kitapyurdu’na, teşekkürler.

Ben de olan baskıda problem yokmuş.

Aynı sorunu bende yaşadım hatta yaklaşık 1 ay önce almıştım kitabı. Kitapyurdu ile iletişime geçip değişim yaptım.

Dün geldi benim kitapta, baktım bir sorun göremedim. Muhtemelen matbaanın azizliği olmuş sizinkinde. Hemen değişim yapacaklardır.

Bu arada kitaba göz atınca görmüş oldum. Akılçelen çok hızlı çevirdi bastı helal olsun dedik ama şu seçtikleri kağıtlar, mürekkep, yazı fontu filan göze ne kadar yorucu geliyor ya :roll_eyes: .

3 Beğeni

Adam kendine deadline’lar koyuyor ve daha da önemlisi bunlara uyuyor. Her ne kadar favorilerimden olmasa da (henüz), bu konuda hakkını teslim etmek gerek.

5 Beğeni

Kesinlikle, aynı fikirdeyim. Adam çok da bana hitap etmiyor, ama okuyucusunu yarı yolda bırakmayan yazarlara saygım sonsuz. Bu yüzden Allah affetsin Christopher Paolini’ye bile çokça saygı duyuyorum.

3 Beğeni