Brandon Sanderson

280’den itibaren, 2 sayfa boş 1 sayfa dolu şeklinde bir 20 sayfa kadar gidiyor. Ben de yazayım kitapyurdu’na, teşekkürler.

1 Beğeni

Ben de olan baskıda problem yokmuş.

1 Beğeni

Aynı sorunu bende yaşadım hatta yaklaşık 1 ay önce almıştım kitabı. Kitapyurdu ile iletişime geçip değişim yaptım.

1 Beğeni

Dün geldi benim kitapta, baktım bir sorun göremedim. Muhtemelen matbaanın azizliği olmuş sizinkinde. Hemen değişim yapacaklardır.

Bu arada kitaba göz atınca görmüş oldum. Akılçelen çok hızlı çevirdi bastı helal olsun dedik ama şu seçtikleri kağıtlar, mürekkep, yazı fontu filan göze ne kadar yorucu geliyor ya :roll_eyes: .

1 Beğeni
4 Beğeni

Adam kendine deadline’lar koyuyor ve daha da önemlisi bunlara uyuyor. Her ne kadar favorilerimden olmasa da (henüz), bu konuda hakkını teslim etmek gerek.

6 Beğeni

Kesinlikle, aynı fikirdeyim. Adam çok da bana hitap etmiyor, ama okuyucusunu yarı yolda bırakmayan yazarlara saygım sonsuz. Bu yüzden Allah affetsin Christopher Paolini’ye bile çokça saygı duyuyorum.

4 Beğeni

Kayıp Metal için yanılmıyorsam cosmere ile en alakalı kitap olacak tarzı bir şey söylenmişti. Önce Savaşın Ritmi’ni okumaya gerek var mı? Bir bağlantı var mı aralarında yani?

1 Beğeni

Kitabı daha okumadım ama Hayaletkanlar ile alakalı bir durumdan dolayı bir bağlantı var. Ayrıca Sınırsız Arcanum’un okunması da bayağı tavsiye edilmiş, atlanmaması bayağı iyi olur.

2 Beğeni

Teşekkür ederim, biraz daha erteleyeyim o halde. Üçünü arka arkaya okuyamam şu an.

1 Beğeni

Ekim’de Skyward’ın 4. Kitabı geliyormuş.

5 Beğeni
  1. kitap çevirildi mi ? Hep ilk iki kitabı bulabildim internetten
1 Beğeni
  1. Kitap henüz çevrilmedi Dex muhtemelen bu sene çevirip basar diye tahmin ediyorum.
1 Beğeni

3 Beğeni

Yeni baskıyı kısa boylulardan yapmışlardır muhtemelen.

2 Beğeni

Bu sıkıntıyı oluşturan yayınevleri mi oluyor acaba?

Bırakın reisi canı istediği gibi istediği zaman istediği kadar yazsın. Adamı inek gibi sağmaya mı çalışıyorlar anlamadım. Brandon dışında bir elin parmağını geçmiyor kaliteli epik fantazi yazarı.

1 Beğeni

Altıncı kitabı çıkardılar sandım. Altı kitaplık serinin altıncı kitabını çıkarmayıp ikinci kitabı yeni macera olarak tanıtıyorlar.

2 Beğeni

Bilmiyordum bunu. (20)

2 Beğeni
2 Beğeni

Wired sitesinde Brandon için yazılanları gördünüz mü ? Düşünceleriniz neler ? Ben okurken şok oldum. Elle tutulur bir açıklama yapmadan Brandon sanderson iyi bir yazar değil diyen ve bu yorum haricinde adamın yazarlığı ile ilgili yorum yapamadan ailesi, arkadaşları, fanları ve yaşam tarzına kadar her şeyini küçümseyen, okuduğum açık ara profesyonellikten en uzak olan yazıydı.

Birinin evinde misafir olarak kaldıktan sonra böylesine bir yazı yazabilmek büyük rezillik.

2 Beğeni