Brandon Sanderson

3 Beğeni
3 Beğeni

İspanya’da ayın 19’unda çıkıyormuş kitap yani benim bir önceki yazdığım mesajdaki mantık yürütme iptal. Bu gidişle en son kitabı normal almak isteyen Amerikanlar olur kitabı, diğer herkes alacak. Bizimkiler de yapar mı bir sürpriz?

6 Beğeni

Bizde de basarlar ama böyle ciltli güzel basarlar mı sanmam. Ne kadar güzel basmışlar.

1 Beğeni

Burada yazılmamış ama bazen sürprizler olabiliyor :upside_down_face:

4 Beğeni

Patrick Rothfuss’da böyle bir video paylaşsa keşke. :rofl:
:man_dancing:

7 Beğeni

Patrick Rothfuss’ un adını görüp duyunca bana bir sinir geliyor. Yaz artık adam yaz! Yaz da şu kitaplara tekrar başlayayım :triumph:

2 Beğeni

:smile:

3 Beğeni

Sanderson ve ekibine notlarını vs teslim etsin. Sanderson ekibi ile birlikte yazar.

2 Beğeni

Önemli olan Brandon Sanderson’un yazması değil. Patrick’in kalitesi ayrı. Herkes acaba Patrick yazsaydı nasıl olurdu sorusunu sorar durur. Hayatını kaybederse (Allah korusun) o zaman Brandon Sanderson devam ettirsin derim. Ben Patrick’in kendini ne kadar geliştirdiğini çok merak ediyorum. Zaten bana göre çok üst düzey bir yazar fakat bu 10 küsür yılda üstüne daha neler kattı çok merak ediyorum.

4 Beğeni

Görünen o ki son 10 senede yazar olarak kendine bir katkısı, gelişimi yok. Kendine en büyük katkısı twich yayıncılığı oldu. :slight_smile:

6 Beğeni

Görünen köy kılavuz istemez. Görünen bu ancak umarım buz dağının görünmeyen kısmı da vardır. :slight_smile:

2 Beğeni

Sanderson devam ettirsin muhabbeti de iyice meme’e dönüştü ama Sanderson’ın yazacağı o kadar çok kitap var ki bugün devam ettir dese ettirmez. Hem birbirine çok zıt tarzlarda yazıyorlar, uyuşma olmaz.

6 Beğeni

Hepsini geçtim de Sanderson niye başkasının devam kitabını yazsın ki artık? Zaman çarkını tamamlama görevini aldığı dönemde genç ve basamakları yeni çıkan bir yazarken şimdi daha basıma vermediği kitap taslakları ile kickstarter rekorları kırıyor :smiley: Bunlar hep bizim pembe hayaller :smile: .

5 Beğeni

Kayıp Metal’in yarısından sonra yaklaşık 20 sayfada atlama var. Az önce okurken denk geldi. Başka bu problemi yaşayan oldu mu? Ne yalabilirim? Kitapyurdundan almıştım

1 Beğeni

Ben hepsiburadadan sipariş vermiştim iki gün önce ama 25 ocak teslim gözüküyor. Elime ulaşınca bakarım ama daha çok var, başka bir arkadaş bakabilirse iyi olur.

Atlama yaşanan tam sayfaları da yazabilirseniz daha iyi bakılabilir.

1 Beğeni

Ben “Arkadaş” ın sitesinden almıştım. Görebildiğim kadarıyla bir sıkıntı yok ama yine de @baltuntas sayfa numaralarını yazarsanız daha net bakabilirim.

Daha önceleri KY’de benzer bir durum ben de yaşamıştım.

https://www.kitapyurdu.com/iletisim

Şu sayfadan durumu yazıp kitabı değiştirmiştim.

1 Beğeni

Benim kitapta da sıkıntı yok. Kitap sepetinden almıştım. Tabi atlama boş sayfa olarak değil de direkt yaprak eksikliği şeklinde değilse. Umarım öyle değildir.

1 Beğeni

Evet miim haline geldiği için yazıyoruz biz zaten. Hem kaliteli yazıyor hem de insan üstü bir hızla yazdığı için. :slight_smile: Hızlı yazdığı için aradan bunu da çıkartsın diyoruz kısaca. Sanderson’un başı kalabalıksa belki bundan sonra Stephen King yazsın deriz zira otomatiğe bağlamış ekibi var zannımca.

1 Beğeni

Son kitap Lost Metalden guzeldi. Umarım en kısa zamanda çevrilir. Orjinal dilinde okuyabilecek arkadaşlar atlamasın. Sanırım kafası rahatken ve devamlılık zorunluluğu yokken Sanderson çok daha iyi yazıyor.

3 Beğeni