Brandon Sanderson

Fırtınaışığı 4.cilti yazıyor. En son 4.ciltin yüzde 20si bitmişti.

2 Beğeni

Fırtınaışığı Arşivi serisinin 4. kitabını yazıyor.

2 Beğeni

Ben böyle hayal gücü sınırsız bir yazar daha tanımadım.
Geçenlerde bir yerde okumuştum neresi hatırlamıyorum ama sisoylunun 7. Kitabını da yazacakmış.

Sisoylu elimde var okumadım daha ama merak ettiğim bir şey var 3+3 şeklinde mi gidiyor sisoylu. İlk 3 kitap ayrı sonraki 3 kitap ayrı mı?

2 Beğeni

Aynı dünya’da farklı zaman dilimlerinde geçiyor.

1 Beğeni

Ikinci üçlü 300 yıl sonrasında geçiyor. Bide ikinci üçlemenin ilk kitabi trailer gibi bişeydi o yüzden son bi kitap daha gelcek ikinci üçleme olarak.

2 Beğeni

3 + 4 olacak inşallah, hala bekliyoruz 4.yü.

2 Beğeni

Sanderson kitapları sizce hangi sıraya göre okunmalı?

1 Beğeni

Sissoylu ya da elantris ilk sonra savaşkıran en son fırtınaışığı arşivi

1 Beğeni

Alcatraz? (20 karakter)

1 Beğeni

Alcatraz bağımsız bir seri. Brandon Sandersonun yazdığı az biraz gençler için bol komikli bir seri. Okuyup gülmek istiyorsan harbiden çok komik. Hatta diğer kitaplarını okuyan birisi sonradan bunu okuduğunda ilk tepksii yok artık bu iki seriyide aynı yazar mı yazdı der. :slight_smile:

4 Beğeni

Cozmer serileri bunlar. Cosmer dışı kitapları istediğin şekilde okuyabilirsin onlar kendi içinde seri oluyorlar diğer seriler ile alakaları yok.

2 Beğeni

Kitapyurdu Parlayan Sözleri taratmış. Kitabın 13,5 x 21 cm (İthaki Bilimkurgu Klasikleri kadar) olduğunu belitmekte fayda var.

14

Paralyan Sözleri okurken ben;

16 Beğeni

Farkli seriler icin okuma sirasi falan yok. Birbirine dogrudan baglantisi yok hikayelerin ama kucuk ipuclari var ki bunlarin da hikayeye etkisi yok. Tek asikar baglanti Savaskiran ve Firtinaisigi arasinda oda serinin ikinci kitabin sonunda basliyor.

1 Beğeni

4. güncelleme. Yazar 1. kısmı bitirmiş, şu anlık 110 binlerde kelime sayısı. 400 bin kelime civarı olur diye bir tahmini var her ne kadar emin olmasa da, şu anlık kitabın durumu için %28 olarak tahmini bir rakam vermiş. 2020’de hazır olacağını düşünüyor.

11 Beğeni

Bu adam küsüratlı sayı verince bir garibime gidiyor. Gerçekten yazdığını bilmesem inandırıcı olması için küsüratlı sallıyor derdim.:joy:

1 Beğeni

Adam orada bile “your” book demiş be, kral adam vesselam.

7 Beğeni

İşte bu yüzden bu adam saygımı kazanırken Patrick Rothfuss saygı duymuyorum hiç. Sorumluluk sahibi bir yazar Brandon Sanderson. Okurlarını hiç bir seride yüz üstü bırakmıyor.

8 Beğeni

Karşınızda cosmer spor kulübü :slight_smile::blush:

2 Beğeni

Kaladin piyasasını belli etmiş.

2 Beğeni

Rand kiralik oyuncu heralde WoT takimindan.

3 Beğeni