Bu Animeyi Bilen Var mı?

(Enes Serin) #1

Selam Canlar, ben bugün yaa söyle bi anime vardı reis hatırladınmı diyenler yada bu resim hangi animeden bu video hangi animeden diyenler icin buradayim cunku benimde bu videodaki animeyi bulmam lazim, umarım herkes faydalanır.

Video:https://youtu.be/cEaViLhNdLw

(Hüseyin gök) #2

Çok aradım ama bulamadım yaw.Güzel bişeyede benziyor ama:)

1 saattir arıyorum, buldum:
Filmin adı 文豪ストレイドッグス DEAD APPLE

Filmin tamamı. 1:12:58 attığın bölüm :slight_smile:

(andreia) #4

Bungou Stray Dogs animesinin filminden bu kesit. Şu an 3. sezonu yayınlanıyor ve ilk 2 sezonu inanılmaz güzeldir. İzlemek istiyorsanız filmden önce animeyi izlemenizi tavsiye ederim çünkü Dead Apple tek başına tamamen anlaşılmaz ve açıkçası pek de iyi değil :sweat_smile:

(Gökçe ) #5

Anime hakkında ufak bir bılgi vereyim: Animedeki karakterlerin isimleri Japon edebiyatına ait yazarlara ait.

(Mertcan Kurnaz) #6

Bana da bunu bulsaniz bi tatlı olurdu ki

(andreia) #7

Wataten!: An Angel Flew Down to Me olması gerek :smile:

(Arfrlecow) #8

Çok eskiden şöyle bir fotoğraf ya da çizim bulmuştum. Bir anime olup olmadığından bile emin değilim.
photo Daha büyük versiyonu vardı, fakat şuanda bulamadım.
Birde şu ‘I see’ meme denilen karakterin hangi anime içerisinde olduğunu bilen varsa…

Fotoğrafla benzer bunu buldum:
resim

Birkaç tane manga / anime çizen hayranlar deviantart hesaplarında paylaşmışlar ama hiçbiri orijinal değil. Tam net değil ancak bu bir animeye ya da mangaya ait olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bu görsel alınıp birçok farklı şekilde boyanmış, paylaşılmış. Bir gönderide de OC yazmışlar. Zamanında biri kendi karakterini oluşturup internetin beğenisine paylaşınca arada kaynamış olabilir. Bunu da buldum:

“Lineart by unknown”

(Arfrlecow) #10

En azından bir gizem çözüldü :grinning: Uğraşın için teşekkür ederim.

Rica ederim benim için de eğlenceli oluyor :slightly_smiling_face: