Bu Animeyi Bilen Var mı?

Böyle bir sahne var mı bilmiyorum ama Janggeum’un Rüyası’na bir bak istersen. Küçükken izlerdim. Bir kız vardı, sadece burası tutuyor :smiley:

3 Beğeni

Küçükken izlediyseniz muhtemelen TV de oynatılmış bir animedir, ben de küçükken TRT de iilk animeler imi izlemiştim ve çok hoşuma gitmişti tabi aninme değil çzgi fiilm sanıyordum yıllar sonra sizin gibi merak edip araştırdığımda TRT nin 1 haftalık bir anime kuşağı yaptığını okudum geneli hayao miyazaki aniimeleri olan aniimeleri yayınlamışlar. Tekrar izledim ve bağımlısı oldum daha sonra anime dizilere de başladım ve birçok normal diziden alamadığım zevki animeler den aldım, tabi saçma ergen aniimeleri değil. Neyse lafı uzatmadan size önerim Türk TV lerinde oynatılmış aniimeleri araştırmanız, TRT de oynatılan hayao miyazaki animeleriden ruhların kaçışını da ayrıca öneririm zaten ondan sonra yönetmenin diğer filmlerini kendin araştırır ve izlersin.

2 Beğeni

Evet, kanalı söylesem reklam sayılmaz değil mi?
Yumurcak TV’den yayınlanıyordu eskiden. Belki bu bilgi bir işe yarar

2 Beğeni

Kaç sene önceydi acaba bu anı? :smiley: Belki faydası olur.

3 Beğeni

Hangi yıl izlemiştiniz tahmini, buradan yola çıkarak bulabiliriz. ben şöyle bir araştırdım ama birçok anime yayınlanmış Türkiye de, yayım senesine bakarak bulursunuz bence.

2 Beğeni

@Rena, daha önce denilmiş zaten, bundan bahsediyor olmalısınız. İzlemiştim Janggeum’un Rüyası. Kore yapımı bir çizgi dizi. :smiley:

4 Beğeni

Aaa, bu muydu? @Raven @Kitsune teşekkür ederim, bi ara göz atarım. O zaman anime sayılmıyor değil mi? Keşke eskiden izlediğim diğerlerini de hatırlasaydım.
@SJack mesajı şimdi farkettim 8 9 yıl öncesiydi.
@Muhammeddogan 2011 yılıydı sanırım.

4 Beğeni

selam herkese ben bi anime karakteri arıyorum fotoğrafı burada yardımcı olur musunuz

Denizci Satürn Denizci Neptün diye bir animeyle karşılaştım ben görsel arama yapınca. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

hotaru tomoe imiş sağ olsun başka konuda bir arkadaş yardımcı oldu… teşekkürler

1 Beğeni

Sailor Moon Crystal aslında tam olarak. :smiley:

2 Beğeni

TRT’de bir anime izlemiştim. Tek hatırladığım sarı bir çiçekten kırmızı boya yapıyorlardı. Bu kırmızı boyadan ruj yapıldığını anlatıyorlardı.

Bu animelerin isimlerini bilen varsa yardım edebilir mi?

Sana balık vermeyeceğim çünkü aslında kendim de bilmiyorum. :grin: Ama google’a what anime yazınca çıkan bir site var ki genelde bu tür resimleri atınca sana animenin bölümünü ve dakikasını buluyor. Buyrun.

1 Beğeni

İlki anime değil fanart, ikincisini dilimin ucunda ama hatırlayamıyorum, üçüncüsü ise yine fanart gibi çizilmiş ama kız au haru ride hatırlattı.

Bu fanart olmalı, sanatçı sayfası: Safebooru - 1boy 1girl ahoge bag bag charm bandaid bandaid on arm bandaid on face blush bookbag charm (object) crying crying with eyes open facing viewer green eyes hands up highres je35353577 long hair original outdoors red neckwear school uniform shirt short sleeves student sunset tears white shirt | 3010081

IMG-20200905-WA0000870×1230 174 KB
[/quote]

“Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru OreShura” çıktı.

" Imaginary Slice of Life" olarak çıktı yani büyük ihtimalle bir animeye ait olmayan bağımsız bir resim.

2 Beğeni

Anime türü shoujo/dram/okul

(Popüler erkek trenleri seviyor)

Bir kız ve çocuk var. Bu ikisi çocukluk arkadaşı ve büyüdükçe araları açılıyor. Çocuk okulda popüler oluyor ve bir grup kız okul kulübü kuruyor. Kulüp (galiba) edebiyat kulübü. Fakat aşk ile ilgili şeyler konuşuyorlar. Hatta bir sahnede bizim kız erkeğin odasına giriyor ve mastürbasyon yaparken yakalıyor (müstehcen görüntüler yok fakat ne olduğu anlaşılıyor xd). Falan filan…

Bu animeyi arıyorum. İsmini unuttum. Güzel bir anime. Bilen varsa ve söylerse sevinirim.

IMG-20210109-WA0017
Netlik icin kusura bakmayın ama bende bir arkadasimdan aldım bir yerde görmüş ama ismini bulamadım.
Bilen varsa söylerse makbule geçer.

1 Beğeni

Black Clover’mış animenin adı.

1 Beğeni

Ben o oldugunu dusundum cizimlerden dolayi ama karakterlerden benzetemedim hicbirini tesekkurler

1 Beğeni