Bu Ara Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? 🎮

Yenneferin hakkı Yennefere.

1 Beğeni

Sadece güzellik olarak değerlendirilecekse…

Witcher evreninin en güzel kadını Margarita Laux-Antille

Rita için oyunlarda şöyle bir şeyler söyleniyordu.

" sarı saçlarıyla, olaganüstü zihinsel, ruhsal ve fiziksel özellikleriyle heykelleri gölgede bırakırdı vs. "

Dişil, dişli ve de biraz da sıkıntılı bir abla olması hasebiyle olsa gerek, çoğu arkadaşımın Yennefer’ci olduğunu biliyorum :roll_eyes:. Hatta bildiğim kadarıyla arkadaşlarımdan yalnız biri Triss’çi, o da kızıl saplantısı olan bir arkadaştı :roll_eyes:

Magazin bir yana, açıkçası Witcher 3’te biraz zorlama bir dikotomi yaratılmış gibi geliyor bana. Witcher 3’teki Triss 2’dekinden çok daha sıkıcı, pasif, tatlış, vs. gibi sanki :thinking: Yennefer gelince ona kontrast olsun diye biraz zorlamışlar gibi :roll_eyes:

1 Beğeni

Tüm Yenneferfobikleride bu anket ile tesbit edip aramızdaki hainleri öğrenebileceğiz nihayet.

1 Beğeni

2 Beğeni

images (54)

Genel olarak beğendim. Ancak çok büyük mantık hataları da var. Ve oyun ortalarda biraz sıkıyor.

Nasıl oldu bilmiyorum ama oyunu iyi sonda bitirdim. Sadece Ethan’a verilen görevleri ödeleklik yaptığım için yerine getiremedim. Ondan mı bilmiyorum ama Ethan’ın blackoutlarının açıklanmamasından çok rahatsız oldum. En büyük sıkıntıda oyun katili tahmin etmeyelim diye hile yapması. yani daktilo sahnesi bildiğin hile. Neymiş biz karakteri kontrol etmiyorken adamı öldürmüs. Kahkalarla gülerler buna Bunların dışındada mantık hataları var. Yinede sunumu güzel olduğu için ve drama yönü ağır bastığı için sevdim.

2 Beğeni

Demons Souls Remake

Ps3 zamanı oynamıştım. Platinde almıştım hatta suyunu sıkarken. Simdi remake oynarken cogu yeri hatırlamadığımı farkettim. Ama genel kilit noktalar veya sinir bozan yerleri taptaze ve tekrar can sıktı. Oyun iyi olmuş ama çok etkilemedi yer yer sıkıldım hatta. Platine ugrasmam tekrar. Bloodborne ve Sekiro ile farkli yönlere eğilmeleri çok yerinde olmuş şimdi daha iyi anlıyorum. Fromsoftware den sadece Elden Ring i oynamadım açıkçası çıkış performans sorunları vs hic uğraşmak istemiyorum iyice düzeltsinler dlc çıkacaksa çıksın bakarım sonra. Sırada Ghost of Tsushima var. 4-5 saat oynayıp ara vermiştim Demon’s sonrası bitiririz kısmetse

3 Beğeni

Ghost of tsushima da çok güzel ama özellikle ps5 versiyonu harika olmuş. Oyunu ps5te ps4 versiyonunu bitirmiştim. Kataloğa eklenince tekrar indirip yeniden başladım ama oyun grafik olarak harika gözüküyor. Atmosfer çok iyi. Ama oyunu ilk oynadığım zamanda söylemiştim yine söylüyorum bu oyunun 2.si çıkarsa işte o zaman çok güzel bir oyun olur.

3 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum. Oyunları performans modta oynamayi tercih ederim 60fps stabil benim için grafikten daha önemli. Oyunun tabiri caize yağ gibi aktığını ve grafiklerinin de cok iyi olduğunu gördüm meraktan ayarlara girdim birde baktim kalite modunda oynuyormuşum. Nasil bu kadar akıcı kalite modunda olmuş diye internette bakınca öğrendim ki oyun kalite modunda 4k iyi grafik ve 60fps çalışıyormuş. İşte bu dedim. Performans modu 60+fps almak isteyenler içinmiş. Ikinci oyun çok fena olur eğer çıkarırlarsa ama onu da ps5 pro ile oynamak lazım :slight_smile:

1 Beğeni

Ana oyunu da en azından şu kadarcık grafikle bile olsa oynamak nasip olur umarım.

2 Beğeni

images (54)

Oyun budur. Oh be ard arda çok fazla kötü oyun oynayınca oyunlara olan sevgimi sorgulamaya başlamıştım. Şimdi görüyorum ki sıkıntı ben de değil oynadığım oyunlardaymış.

Oyunun Tek problemi 1 bölümden fazla oynayınca insanın o kadar sesten şamatadan başının ağrıması. Bunun dışında her şeyi mükemel.

3 Beğeni

5 Beğeni

Neee Ghost of Tsushima’nın film uyarlamasında siyahi travesti cüce samuraylar olmayacak mıymış ? Bu Chad Stahelski de iyice homofobik ve ırkçı olmaya başladı ya. Halbuki Şogunluk dönemlerinde felan bütün samuraylar lgbt hareketlerine destek veriyordu. Chad Stahelski ayağını denk al. :rage: :rage: :rage: :rage: (!)

11 Beğeni

image

MJ görevleri hariç çok iyi oyun.

4 Beğeni

Batman Arkham Knight onayan var mı? Almayı düşünüyorum ama pek emin olamadım öneren çıkarsa alacağım.

Ben oynadım. Oyun zevkinizi tam olarak bilemeyeceğim için bir şey diyemeyeceğim ama beni çok memnun eden bir seridir. Öncelikle serinin ilk oyunlarını oynamanızı tavsiye ederim. Son olarak Arkham Knight oynarsanız daha memnun olursunuz. Bu oyun diğer oyunlara göre çok daha fazla batmobile odaklı olduğu için biraz eleştiri almıştı ama onun dışında harika bir oyun. Serinin dövüş dinamikleri büyük ses getirmişti. Mücadelerde combo yapmak çok zevkli oluyor.

3 Beğeni

Öncelikle Arkham City oynamadıysanız ona bakın.

1 Beğeni

Bu oyunlar (Arkham Asylum ve Arkham City denedim şimdiye kadar) bende garip bir şekilde baş ağrısı/dönmesi yapıyor yahu. 15-20 dakikadan fazla oynayamıyorum bir oturuşta. Hiç böyle bir şey yaşayanınız var mı?

2 Beğeni

Batman’in bir şeylere tutunup fırlaması yüzünden olabilir. Şahsen ben büyük keyif ile oynadım ilk 2 oyunu. Ama bence 2. oyunun yeri çok başka.

2 Beğeni

Ben şu ana kadar öyle bir durum yaşamadım. Uzun yıllar önce Quake Arena oynarken aynı sorunlardan muzdarip başka bir arkadaşım vardı.

1 Beğeni