Bu Ara Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? 🎮

Ps4 ü olupta dünden itibaren ps Networkle ilgili sorun yaşayan var mı acaba? Hiç bir şekilde giremiyorum:/

Dün gece 23:30 - 00:30 arası açtım ps4 ama bir sıkıntı yoktu. Tabi bu sabah bakmadım.

Unavowed’ı Game Pass’de denk gelip oynamak kısmet oldu. Steam’de insanlar nasıl bulmuş diye bakınca sizin yazınıza da denk geldim. Blackwell oyunlarını da oynayacağım.

Bunu da oynayacağım çünkü Dave Gilbert Technobabylon 2 üzerinde çalışıyormuş. Umarım hak ettiği değeri görür yeni oyunları.

1 Beğeni

Red Dead Redemption 2 PC ye geliyor en sonunda.

4 Beğeni

Önsipariş fiyatı 250 TL civarı olur mu ? Yoksa daha fazla mı olur?

En fazla 250 tl bekliyorum. Umarım abartmazlar.

1 Beğeni

250 biraz hayal gibi :slight_smile: Umarım öyle olur ama ben 400’lü bir fiyat bekliyorum.

2 Beğeni

Pc’ye yeni çıkıyor ama aslında geçen senenin oyunu olduğu için belki şimdiki ps fiyatına verirler diye düşünüyorum. 400 tl civarı bana biraz tuzlu kaçar.

Anaaaaa. Alamam muhtemelen ama kardeşim dayanamaz alır. Hem de bir kat altıma taşınacak. Bir haftalık akşam yemeğine bağlarım bilgisayarı. :sweat_smile: Ya da okuldayken gasp edebilirim. İkincisi çok daha mantıklı göründü bir anda. :smirk: En sevdiğim kardeşimle bir yolunu bulacağımıza eminim. :sweat_smile:

Not: Alacakmış… :heart_eyes:

389 tl diyerek ben de tahminde bulunayım. :blush:

2 Beğeni

Ben de şimdiden fiyat konusunda eşimi alıştırmaya başlayım bari :confused:

1 Beğeni

Aman canım bir ayakkabı parası anca ediyor. Bu şekilde düşündürebilirsen tabii. :sweat_smile:

9 Ekimde ön siparişe açılıyormuş. Fiyatı gördükten sonra ikna stratejisine karar veririm :confused: Oyunun fragmanını izlettireyim belki o da oynamak isterse her şey daha kolay olur :slight_smile:
Ayakkabı demeyim ona da ihtiyacım var, durduk yere ayakkabıdan olmayım:)

Bu oyunu oynayamamak içimde kalmıştı sevindim pc ye çıkmasına.

1 Beğeni

To the Moon’u bitirdim. Oyunun son yarısını ağlayarak oynadım.

Mükemmel bir hikayesi var.

4 Beğeni

Bol şanslar. İçimden bir ses ihtiyacınız olduğunu söylüyor. :thinking:

1 Beğeni

En olmadık zamanda oyun oynama damarım tuttu. Ben de tabletimdeki emülatörden PS1 oyunları oynamaya başladım. Oynama listeme aldığım oyunlarsa özellikle konsolun popüler olamamış dikkate değer yapımları. Şu ana kadar oynadıklarım:

Overblood (Hayatta kalma macera)
Kartia: The Word Of Fate (Taktiksel JRPG)
Tail Concerto (Platform Aksiyon)

Şu anda oynadığım:

Hogs of War (Yarı Gerçek Zamanlı/Sıra Tabanlı Strateji)

2 Beğeni

Moonlighter ve Control üzerine full bomboş bir şey oynamak için Anthem oynuyorum… Neden tutulmadığını ama nasıl bir potansiyelin ziyan edildiğini çok iyi anladım…

1 Beğeni

Destiny 2 Shadowkeep oynuyorum. Ben bu oyundan vazgeçemeyeceğim galiba 5 senedir yedi bitirdi beni.

1 Beğeni

Ufak oyunlardan devam ediyorum yine. Şehirde ansızın bir savaş başlıyor ve sizde bu savaşta hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. O savaş ortamını ve çaresizlik etkisini güzel yansıtmış. Normalde oyunun belirli bir hikayesi yok, savaş başlıyor, sizde 3-4 kişilik ekibinizle sığındığınız evi korumaya, geliştirmeye ve diğer yerleri yağlamaya çalışıyorsunuz. Ek paket olarak da 3 adet hikayesi var, ben ilk hikayeyi bitirdim güzel bir hikaye idi. Şimdi ikincisindeyim. Tavsiye derim.

4 Beğeni

Bu ekibin her oyunu kendi türünde çok tatlıdır… Ben Anomaly ile tanışmıştım kendileriyle… Ayrıca neredeyse her oyunlarını mobile de çıkartıyor olmaları çok güzel…

2 Beğeni

RDR 2’nin fiyatı 300 tl olarak belirlenmiş. Benim tahminim daha yakın oldu :smiley: Ama pahalı yine de be.

2 Beğeni