Bu Ara Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? 🎮

Bir de Supaplex vardı, oynardım. Çok güzeldi. unnamed
Ve eski bı Nokia telefonda Diamond Rush adında bir oyun vardı onu da 2 kez bitirmiştim sanırım.unnamed (1)

5 Beğeni

Star Wars: Knights of the Old Republic bitirdim. Oyun cidden büyüleyiciydi.

6 Beğeni

Supaplex’e hiç ısınamamıştım, hep boulder dash’in çakması gibi gelmişti :sweat_smile:

1 Beğeni

Bol bol Go(baduk) oynuyorum bu aralar.

Ac Odyssey’de en son bu hale geldim:

Ortamda ben varsam o ceketler iliklenecek.:grinning: Oyundaki atı (phobos) Witcher’daki Roach ile kıyaslayıp beğenmeyen çoktu ama bu kral kesinlikle hiçbir çatışmadan korkmuyor. Roach efendi kedi görse tırsarken bu krala binerken aynı anda 4 tane mercenary’i öldürdüm. Oyunda unutmuşlar mıdır nedir atın üstünde saldırmak çok büyük bir avantaj sağlıyor.

3 Beğeni

En çok oynadığım oyun bu:

Bir ara ciddi kafayı takmıştım. Expert seviyesi (99 mayın) en iyi derecem 96 saniye idi. Dünya rekorunun çok gerisinde ama kendi standardıma göre çok mutlu olmuştum 100 saniye altına inince :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Diamond Rush’ı çok iyi hatırlıyorum. Bazı bölümlerde takılıp kaldığımdan bitirememiştim.

Bir de Forgotten Warrior vardı, çok kez bitirmişimdir diye düşünüyorum. Sonradan telefonumu kaybetmiştim :confused: Bir daha bulamamıştım oyunu. Adına yeni baktım internetten. Java Gameloft oyunlarını severmişim zamanında ve hatta ünlülerdi de büyük ihtimal. Güzel nostalji oldu. Bulabilirsem bir daha oynamak isterim.

6 Beğeni

Şu an COD: Warzone oynuyorum. Ne yalan söyleyeyim sardı. Şu batıl royal olayından nefret eden beni bile bağlamıştır kendine.

Cities Skylines ve Kerbal Space Program da arada oynarım.

Ayrıca oyun oynamak isteyen veya oyun önerisi tarzı oynayacak oyun bulamayanlara seve seve destek olurum.

Ekleme: Silent Hill 2. Bu seriyi oynamadan ölmeyin. Enhanced Edition ile ayrı bir tadı var ve sanki ilk oyundan bi tık daha güzel. Nasıl unuturum hayret ettim.

1 Beğeni

Battle royale olayında beni tek saran Apex oldu… O da sanırım tamamiyle Titanfall sevdamdan :slight_smile: tavsiye ederim…

2 Beğeni

2.oyun da gayet iyidir.

Apex fena hızlı geldi, ısınamadım. Titanfall hiç deneyemedim :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Mafia 2’yi o kadar hatasına rağmen çok beğendim, bunun en büyük sebebi de hikayesi ve atmosferi. Keşke daha önceden oynasaydım dediğim oyunlardan birisi oldu. Ben şimdi Mafia 1 ve 3’ü de oynamak istiyorum ama sizce ilk hangisine giriş yapsam?
Mafia 1 ve Mafia 2, 1 sahne dışında bağlantısı yok dediler. Mafia 3 için de bu durum geçerli midir, ne önerirsiniz?

Bir de Yakuza serisine girişmek istiyorum, sizce ilk hangi oyundan girmek gerekir seriye? Not: PS4

2 Beğeni

Monster Train, Slay the Spire’a benzeyen bir roguelike kart oyunu. Tek karakter yerine canavarlar çağırarak savaşıyoruz ve tower defense mantığında bir oynanışı var. Oldukça hoşuma gitti, umarım Slay the Spire kadar çok para kazandırır.

2 Beğeni

Mafia 3 de 2. oyunun ana karakterini görüyorsun, bu yüzden ufak da olsa bir devamlılığı var ama ne yazık ki 3. oyun serinin en zayıf oyunu. Oynanış olarak en iyisi fakat GTA olmaya çalışıp becerememiş. Yine de oynanmayacak kadar kötü değil.

1 Beğeni

Mafia 2 benim için serinin en iyisi. Şahsi sıralamam 2 > 1 > 3 şeklinde. Üçüncü oyun da fena değil ama Mafya’yla pek alakası yok. Daha çok GTA gibi. Ve yan görevleri çok tekrar ediyor. Vito olmasa Mafia demezsiniz. Ve evet, bir sahne dışında bağlantıları yok.

Masketor, lütfen mesajlarını yazarken imla kurallarına özen göster. İkinci kez rica ediyorum.

3 Beğeni

O zaman Mafia 1 Remastered çıkana kadar Mafia 3’ü de gömeyim. Umarım yan görevleri yapmaya mecbur bırakmıyordur bizi.

Bırakıyor… :grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing:

2 Beğeni

Oyunlarda en nefret ettiğim şey. Yan görevlerden tiksiniyorum artık. Kaliteli yan görevi olan oyun sayısı 5’i geçmez ama asla yan görev koymaktan vazgeçmiyorlar.

2 Beğeni

Oyun süresi uzasın diye koyulan, kopyala-yapıştır yan görevleri ben de sevmiyorum. İlk Assassin’s Creed ile başlamıştı bu furya. İlk Mass Effect’le devam etmişti. Ubisoft en sabıkalı bu konuda. Kule açma görevlerini kendilerine borçluyuz :smile:

RPG’lerdeki gibi olmalı yan görev dediğin. Baldur’s Gate 2’de alakasız bir görevin peşine koşarken siyah bir ejderhayla burun buruna gelmiştim, hiç unutmam. Yanık izlerim hala durur :joy:

8 Beğeni

Baldur’s Gate en severek oynadığım oyunlardan biriydi. Neverwinter Nights da öyle. Onlara benzer oyunlar var mı şu anda oynayabileceğim?

Bu arada aklıma geldi. Hangi oyundu hatırlayamadım ama Ice Troller vardı ve ateş olmadan ölmüyordu. Baldur’s Gate miydi?

1 Beğeni