Bu Ara Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? ­čÄ«

Horizon Zero Dawn ve Spiderman :+1: fifa benim i├žin ea access ile gelen bir olay :sweat_smile:

1 Be─čeni

Oyun i├ži kozmetik sat─▒lacakm─▒┼č. Battlepass ve lootbox olay─▒ da getirirler kesin. Blizzard g├Âz├╝mde tamamen yok h├╝km├╝nde art─▒k. Diablo 4 onlar─▒n sa─čaca─č─▒ son Diablo olacak. Alt─▒n vuru┼č yap─▒p daha da yeni Diablo getirmeyecekler.

1 Be─čeni

Blizzard sadece sinematik yapsa da olur. Dizi / film sekt├Âr├╝ne de girebilir. Enfes sinematik yap─▒yor adamlar.

1 Be─čeni

Diablo 4 oynan─▒┼č yay─▒nlad─▒lar d├╝n Youtube da.
E─čer bat─▒rmazlarsa onlarca y─▒ll─▒k hasret bitecek. Tam bir Diablo 2 ye d├Ân├╝┼č izledim. Umar─▒m ├Âyle olur.

1 Be─čeni

┼×imdiye kadar g├Ârd├╝klerimiz bunu destekler nitelikte. Diablo benzeri oyunlar da yayg─▒nla┼čt─▒─č─▒ i├žin i┼čleri daha ciddiye ald─▒klar─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.

1.5 Y─▒l sonra,

2 Be─čeni

1 adet g├Ânderi ┼ču konuya ta┼č─▒nd─▒: Mobil Oyun ├ľnerileri

D├╝n Epic Games ├╝zerinden ├╝cretsiz ald─▒─č─▒m Gta 5 i indirdim. ┼×├╝k├╝r server ├ž├Âkmedi ve sorunsuz 2 g├╝nde indi :slight_smile:
Bunun yan─▒nda Rise of Kingdoms adl─▒ mobil para tuza─č─▒ oyuna ba┼člad─▒m. Bu oyuna ba┼člarken ├žok hata yapt─▒m. Osmanl─▒ ile ba┼člamay─▒n kesinlikle. Ve asla para yat─▒rmay─▒n yoksa ipin ucu iyice ka├ž─▒yor. Ama oyun zevkli.
Asl─▒nda bu oyunu oynama nedenim krallar─▒ komutanlar─▒ tan─▒makt─▒. Karakterler ├žok ho┼č olmu┼č.

┼×u oyunun tan─▒t─▒m─▒ Youtube ├╝zerinden o kadar ├žok ├ž─▒k─▒yor ki g─▒na geldi. Bir de tan─▒tan arkada┼člar a─č─▒z birli─či yapm─▒┼č├žas─▒na ayn─▒ ┼čeyleri s├Âyl├╝yor. Bu y├╝zden Hintli arkada┼člar─▒n TiktokÔÇÖa yapt─▒─č─▒ gibi oyunu indirip 1 y─▒ld─▒z─▒ verip direkt silesim var.

1 Be─čeni

Tetris :slight_smile:

1 Be─čeni

Oyunu bitirdikten sonra iyi ki d├Ânm├╝┼č├╝m dedim. Oyunun sonunu hi├ž bu kadar iyi beklemiyordum. Alternatif son da ├žok duygusald─▒.

IÔÇÖm vengeance! IÔÇÖm the night! IÔÇÖm BATMAN! :bat:

3 Be─čeni

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition ald─▒m ve ba┼člad─▒m. :slight_smile: Dev yarasa bir oyun ya.

1 Be─čeni

Warhammer 2 Total War
Fantastik oldu─ču i├žin ┼č├╝pheyle ba┼člam─▒┼čt─▒m ama ger├žek ┼ču ki total war serisinin en iyi oyunu kesinlikle. Lizardmen ile oynuyordum en son. Tabi bu nedenle garip sava┼člarda oluyor. Kroq gar ├Ânderli─činde kimilerinin ├╝zerinde balista bulunan 20 tane dinazorla 8800 fare ( skaven) ─▒ ezmek gibi. :smile:

Bir ay ├Ânce falan oyun oynamay─▒ b─▒rakt─▒m.Zaman─▒m─▒n ├žo─čunu burada ve ya pdf kitap okumak ile ge├žiriyorum. :slightly_smiling_face:

┼×u ara The Witcher 3 Wild Hunt. Ekstralar─▒ ile birlikte 150 saat civar─▒nda main story bitti. Ek paketlere ba┼člamadan ├Ânce biraz ara verece─čim, yava┼č yava┼č s─▒k─▒lma emareleri g├Âsteriyorum ├ž├╝nk├╝. Ancak bu oyunun benim i├žin ilgin├ž bir y├Ân├╝ var. ├ť├ž y─▒ll─▒k aran─▒n ard─▒ndan ilk kez oyun oynuyorum. Eskiden s─▒k─▒ bir oyuncuydum. ├ľzellikle iyi hikayesi olanlar ba┼čta olmak ├╝zere say─▒s─▒z ┼čey oynad─▒m. Ancak bir noktada durmak gerekiyor. En az─▒ndan benim i├žin b├Âyle oldu. Pi┼čman da de─čilim. Daha farkl─▒ ┼čeyler hobiler edindim, daha ├žok okudum. Anca karantina d├Ânemi vs derken d├Ânm├╝┼č oldum. Se├žimimi de y─▒llard─▒r akl─▒m─▒n bir k├Â┼česinde olan Witcher ile yapt─▒m. Muazzam da keyif ald─▒m. Ger├žek bir ┼čaheserdi. CD ProjectÔÇÖin harcad─▒─č─▒ mesai ve tutkular─▒ her yerden belli oluyor.

Bundan sonra yine eskisi gibi oyun oynar m─▒y─▒m? Zor. Belki y─▒lda en fazla iki ├╝├ž tane ├žok ilgimi ├žeken AAA oyunlardan se├žerim.

2 Be─čeni

HoI4, TW: Warhammer 2, M&B:Bannerlord, Bridge Constructor Portal. Bu sayd─▒─č─▒m oyunlardan bir d├Ânem muazzam keyif ald─▒m fakat art─▒k hi├žbirinden keyif alm─▒yorum. Binlerce saat CS, binlerce saat LoL oynad─▒m. Battle Royale oyunlarda da toplam birka├ž bin saatim olmu┼čtur. Art─▒k so─čudum mu ne oldu bilmiyorum midem kald─▒rm─▒yor 45 dakikadan fazla oynayam─▒yorum. En son hypeland─▒─č─▒m oyun Cyberpunk idi fakat gameplayi g├Ârd├╝kten sonra onun da bekledi─čimiz t├╝rden olmayaca─č─▒n─▒, bir ipi tutup takip edece─čimizi anlad─▒m. HoI5 veya TW:Troy bir d├Ânem beni idare eder fakat acilen mevcut oyun t├╝rlerinden farkl─▒ bir t├╝r ├ž─▒kmal─▒.

2 Be─čeni

Ben VR taraf─▒ndan biraz umutluyum bu farkl─▒l─▒k anlam─▒nda ama kullan─▒c─▒lar aras─▒nda iyice yayg─▒nla┼čmas─▒n─▒ bekleyene kadar ├Âmr├╝m├╝z yetmeyecek herhalde.

3 Be─čeni

Teknolojinin geli┼čme h─▒z─▒na bak─▒l─▒rsa pek de olumsuz yakla┼čmay─▒n derim, ├Âmr├╝m├╝z yetecektir. VR ┼ču an t├╝m yaz─▒l─▒mc─▒lar─▒n ve oyun d├╝nyas─▒n─▒n arka planda deliler gibi ├╝zerinde ├žal─▒┼čt─▒─č─▒ bir alan. Baz─▒ teknik engeller var, onlar─▒n nas─▒l a┼č─▒laca─č─▒ konusunda bir ├ž├Âz├╝m bulunsa yayg─▒nla┼čmas─▒ ├žok olas─▒. Ge├ženlerde ├ž─▒kan Half Life Alyx ise yakla┼čan devrimin mainstream oyunlardaki ilk ayak sesi. Bence bir anda ne oldu─čunu anlamadan hayat─▒m─▒z─▒n her alan─▒na girecek VR.

2 Be─čeni

Dead Cells oynuyorum. A┼č─▒r─▒ derecede ba─č─▒m─▒l─▒k yapt─▒. Yapmam gereken bir ├Âdevim var ama oyun y├╝z├╝nden ba┼č─▒na oturam─▒yorum. :droll:

1 Be─čeni

ab423eb03dd09f670bac40dbc686b098
Red Dead Redemption oynuyorum birka├ž haftad─▒r f─▒rsat bulduk├ža. Oyuna ba┼člar ba┼člamaz gaza gelip bir d├╝kkan soymaya ├žal─▒┼čt─▒m. Kay─▒t almay─▒ unuttu─čum ve oyun da otomatik kayd─▒ soygundan sonra ben ka├žarken yapt─▒─č─▒ i├žin hem ├Âld├╝─č├╝mle hem de ba┼č─▒ma konan 200 dolar parayla kald─▒m. O y├╝zden ilk saatlerim para kazanmaya ├žal─▒┼čarak ya da kafa avc─▒lar─▒ndan ka├žarak ge├žti. Zaten Skyrim oynarken de oyunun ba┼č─▒nda k─▒rm─▒z─▒ bir ekme─če el uzatt─▒m diye ka├ž kere ├Âl├╝p tekrar denemi┼čtim. Demek ki oyun ba┼člar─▒nda kendime hakim olmam laz─▒m :smiley:

Genel olarak oyuna gelirsem tabii ki yapacak ├žok ┼čey var ve ben asla se├žti─čim g├Âreve do─črudan gidemiyorum. Ama avc─▒l─▒ktan soygununa, konu┼čmalardan g├Ârevlere her ┼čey ├žok g├╝zel d├╝┼č├╝n├╝lm├╝┼č. O kadar saat oynad─▒m ama oyun bitmesin diye ├Ânce harita gezip akl─▒ma esen ┼čeyleri yap─▒yorum. Bir de internetteki farkl─▒ rehberler ├žok i┼čime yarad─▒. Bu sayede g├╝zel bir Arap at─▒m oldu :slight_smile:

5 Be─čeni