Bugün Ben Şunu Öğrendim

:thinking: İlginçmiş :thinking:

1 Beğeni

Osman Gazi Bursa’yı aldığında hristiyan fırıncılar 3 çizgi atıyormuş; baba, oğul, kutsal ruh için. Osman da durur mu yapıştırmış cevabı, biz de Allahtan başka ilah yoktur demek için tek çizgi yapacağız. Tabi gerçekliği var mı bilemem. Ben hep kabarması ya da hamurla işgili bir şey sanmıştım o çizgiyi.

6 Beğeni

Ben de kabarması içindir diye biliyordum :hushed: Doğruysa cidden ilginçmiş :thinking: İlahi insanoğlu, şaşırtmaya devam ediyorsun :joy:

Hamurun kontrol altında büyümesi ve gaz çıkışının arzu edilen şekillerde olabilmesi, ancak hamurun bilinçli ve usulune uygun bir şekilde çizilmesi ile mümkündür.

Dağılabiliriz haber asparagas çıktı :joy::rofl:
Belki sadece çizginin 1 tane olması bunla ilgilidir.

5 Beğeni

Biliyorduk! Biliyorduk! :joy: Ama inanır gibi olduk! :joy:

3 Beğeni

Valla adanalı arkadaşımda aynısını söylemişti ama gül suyu ile yapılan bici bici bulamamıştık o ayrı :rofl:

1 Beğeni

Bir de facebook sayfası varmış onu öğrendim. Baya derinlere indim. Kayıp Rıhtım buluşmasını görünce hasedimden çatladım. Saygılar :grinning:

8 Beğeni

Siz olmasanız hiç haberim olmayacaktı, var olun. Sayenizde ben de buluşma gününden videolar olduğunu öğrendim ve hiç kıskanmadan son derece keyif alarak izledim. :smile:

Umutlarımı 20. Yıl Buluşması için saklıyorum artık. Oraya gelip en çok ben sohbet edeceğim gelenlerle, en çok ben dinleyeceğim korku hikayesini, en çok ben yiyeceğim pastaları ve bütün rozetleri toplayacağım. Benim olacak bütün Marşandiz Fanzinler. Artık yeni sürprizler olursa da tadını hep en çok ben çıkartacağım.:confounded::confounded:

Nasıl da bozuldu moralim ya durup dururken.:worried:

Başka videolar varsa onları da paylaşır mısınız?:droll:

9 Beğeni

Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Discord ve Goodreads’de varız :krs:

5 Beğeni

Neden arayı o kadar açalım? Her yıl en az 1 kere olmalı bence :buyucu:

4 Beğeni
  1. Yıl, 12. Yıl, pek alışık olunan kutlama yılları değil. En yakın ve uygun yıl 15. Yıl.
2 Beğeni

Kutlama gibi değil de buluşmalar olabilir gibisinden demiştim :roll_eyes:

2 Beğeni

Yönetim ! Yönetimi talep ediyoruz! Yönetim! :sweat_smile:

2 Beğeni

Merak etmeyin, artık yıl dönümlerine kalmadan da sürpriz buluşmalar gerçekleştireceğiz :krs:

10 Beğeni

Güzel! Rıhtım ileri!

3 Beğeni

www.kitapkoala.com

Hayvan Ambulansı ve tedavi sistemini finanse etmek için kurulmuş bir kitap satış sitesiymiş…

7 Beğeni

Ne kadar sıkıcı bir soy ağacım varmış :tired_face: sıfır süpriz!

4 Beğeni

Ben bir sürprizle karşılaştım. :slight_smile:
Soyumda herkes Kafkasyalı görünürken, babaannemin anne tarafı Rumeli’ye dayanıyor. :open_mouth: Babaannem bundan hiç bahsetmemişti, soracağım hemen.

4 Beğeni

Yüce Elf soyundan gelmediğime üzülürken, saf kan Avşar olduğumu öğrenmenin gururunu taşıyorum :smiley:

5 Beğeni

Ooo, iyiymiş safkan olmak güzel. :smiley:

2 Beğeni